Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

No, również doszłam do tego wniosku - bo nie chcę sama sobie pod górkę robić - i tak od początku utrzymywałam, że na Wandrusa jadę tylko i wyłącznie dla znajomych i żeby spędzić jakoś miło czas z psiarzami - przy okazji na pewno się czegoś dowiem, coś z Kalą podszlifujemy, ale tor zostawię w spokoju ;) Choć będzie to wymagało ode mnie (i od Kali, która po prostu kocha tunele :diabloti: i lata po nich jak pajac) NIEZWYKLE silnej wolnej woli... no, ale mam nadzieję, że damy radę ;) W czasie kiedy inni będą się przetaczać po przeszkodach w 30 stopniowym upale, my będziemy się obijać i robić zdjęcia najgenialniejszych momentów - po czym dyskryminujące fotografie zostaną tu publicznie ujawnione przez "troskliwego obywatela" :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']AHAHAHAHAHAHA Kasandra, z tą kadrą to dowaliłaś :splat::roflt:

Nie pamiętam masowo pochłanianych płatków, za to kisiel wciągany nosem owszem :sweetCyb:

67 komarzych zwłok na suficie i ślad po kupie na wykładzinie pieczętujący jednocześnie nasze prawa do owej kwatery :cooldevi: - to możecie dopisać do cech charakterystycznych 15 :tard:[/QUOTE]

No przecie taka kadra, to rozumiem :cool3:
Aj tam, Ty tylko takie głupie momenty pamiętasz :diabloti: ja i tak płaczę jak sobię przypomnę firanki nacierane cytryną -_-

15 nasza, oznaczona i to porządnie :evil_lol:


[quote name='MakeBelieve']Patrycja to jeszcze nie rezerwowałaś?

Ja jakoś na dniach będę rezerwować oba turnusy.. Jak tylko dostanę odp na jedno pytanie ^^[/QUOTE]

Ja właśnie sobie zdałam sprawę, że też jeszcze nie mam zarezerwowanego :crazyeye:
Mail do wandrusa na pewno jest na stronie? Też mam kilka pytań :)

[quote name='Eta_carinae']Dziewczyny, ja oficjalnie apeluję, że w domku jestem z Kasandrą, ACZKOLWIEK zapewne jeszcze z kimś będziemy musiały/mogły być - tak więc wszystko do ustalenia, bo to tylko ode mnie nie zależy. Wstępnie można podzielić się już tutaj, ale wszystkie ustalenia tak na prawdę będą już na miejscu, w ośrodku.

Mam tylko pytanie - kto jeszcze, poza mną i Kass jedzie zorganizowanym z Gdańska?

Już jestem po rozmowie z Panią Ulą z Na Fali, no i doszłyśmy do wniosku, że powinnam omijać Wandrusowy tor szerokim łukiem - bo sama mogę coś pochrzanić tej wiewiórze we łbie i trza będzie później odkręcać. Oczywiście w czasie tych dwóch miesięcy, na pewno obie zobaczymy co mogłabym ewentualnie doszlifować sama, no i pewnie to będą strefy i nazwy przeszkód (żeby mi mała na "właź" nie głupiała: czy na stół, czy na palisadę ;) )

Za to porządnie się weźmiemy za... posłuszeństwowanie..? :megagrin:[/QUOTE]

[U]Apeluję oficjalnie, iż przychylam się do Twej decyzji!
[/U] Jak sobie przypomnę nas, takie 6 sierot, jak przyjechałyśmy z tymi walizami, po tym dworcu i krzywym chodniku ... W tym roku chyba jadę bez walizki :D

Ja Was widzę chociaż kilka razy widzieć w tunelach! Potrzebuję filmików :diabloti:

[quote name='Eta_carinae']No, również doszłam do tego wniosku - bo nie chcę sama sobie pod górkę robić - i tak od początku utrzymywałam, że na Wandrusa jadę tylko i wyłącznie dla znajomych i żeby spędzić jakoś miło czas z psiarzami - przy okazji na pewno się czegoś dowiem, coś z Kalą podszlifujemy, ale tor zostawię w spokoju ;) Choć będzie to wymagało ode mnie (i od Kali, która po prostu kocha tunele :diabloti: i lata po nich jak pajac) NIEZWYKLE silnej wolnej woli... no, ale mam nadzieję, że damy radę ;) W czasie kiedy inni będą się przetaczać po przeszkodach w 30 stopniowym upale, my będziemy się obijać i robić zdjęcia najgenialniejszych momentów - po czym dyskryminujące fotografie zostaną tu publicznie ujawnione przez "troskliwego obywatela" :megagrin:[/QUOTE]

I tak nie wytrzymacie, chociaż raz przebiec :cool3::diabloti::diabloti::diabloti:
Ja liczę na to, że nauczysz mi psa/psy aportować -_-' męczę się od kilku lat i ani ja nie ogarniam, ani one...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']


I tak nie wytrzymacie, chociaż raz przebiec :cool3::diabloti::diabloti::diabloti:
Ja liczę na to, że nauczysz mi psa/psy aportować -_-' męczę się od kilku lat i ani ja nie ogarniam, ani one...[/QUOTE]

MI TEŻ NAUCZYSZ APORTOWAĆ PSA :razz::diabloti::diabloti: Będziesz miała tak dużo roboty, że nie będzie czasu ani się poobijać, a ni po torze zasuwać. Młahahhaahha

Link to comment
Share on other sites

Znam ten ból, Daisy też nie chciała aportować, ona ogółem nie lubi piłek.. W zeszłym roku bodajże w końcu ją nauczyłam. Jak chodzimy na łąkę, to jest tam taka jakby studzienka zakryta i ja tam zawsze siadam. I jakoś nauczyłam psa, wyklikałam, żeby mi tam przynosiła, potem w końcu do ręki ^^ Ale też się z tym masakrycznie długo męczyłam, tak samo jak z warowaniem-.-

Link to comment
Share on other sites

Ejejejej, dziewczyny - chwila moment! JA uczyć cudzych psów nie będę, bo i nie wiem czy umiem, no i praktyk nie mam, a nabierać jak na razie nie zamierzam :diabloti: Ale z chęcią doradzę w miarę moich możliwości, co i jak - a jeżeli to nie pomoże, to przykromibardzo :evil_lol:

[QUOTE][U]Apeluję oficjalnie, iż przychylam się do Twej decyzji!
[/U] Jak sobie przypomnę nas, takie 6 sierot, jak przyjechałyśmy z tymi walizami, po tym dworcu i krzywym chodniku ... W tym roku chyba jadę bez walizki :-D[/QUOTE]
Jaaa biorę walizkę pancerną xd

Jak ktoś będzie chciał zdjęcia, to raczej w czasie naszego frisbowania ;D W końcu ktoś musi zrobić zdjęcie jak Kala mi się z pleców wybija, bo nie ogarniam tego co się nade mną dzieje, kiedy rzucam dysk :lol:

Edited by Eta_carinae
Link to comment
Share on other sites

Nie jestem skromna, tylko szczera - bo mydlić ludziom oczu nie zamierzam, "jaka to ja wszechwiedząca jestem" bo to nie prawda. Nie jestem ani żadnym szkoleniowcem, ani sędzią, ani tym bardziej behawiorystą. Mam ze wszystkiego ograniczoną wiedzę i zapewniam, że wiele rad można uzyskać także od innych obozowiczów, bo na pewno nie ja jedyna sporo czytam i interesuję się tematem ;) Z resztą zawsze przyjmuję postawę, że ja WYMIENIAM się z ludźmi informacjami, a nie głoszę kazania :lol:
Z resztą większość osób zna mnie z tego, co przeczyta na moim blogu, w odpowiedziach itd... pragnę więc podkreślić, że co innego jest stanąć przed taką osobą i nagle zrobić z jej psa mega-miszcza (nieco wyolbrzymię :cool3:), a co innego popisać trochę swoich przemyśleń w internecie ;)


Co do tego zabrania się samochodem... Ty masz przynajmniej "na swoim", a ja przykładowo będę się musiała targać z walizami, plecakami i psem [U]dość sporych[/U] gabarytów po peronach i autokarach :mad:

Ponowię może pytanie:
[COLOR=#ff0000][U][I][B][FONT=arial black][SIZE=4]Kto oprócz mnie i Kasandry jedzie zorganizowanym z Gdańska na OZP2 ?[/SIZE][/FONT][/B][/I][/U][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie nie, nie że wszechwiedząca, ale jak ktoś Cię poprosi to pomożesz ^^ Na takiej zasadzie. Fajnie wymieniać się poglądami, ktoś twierdzi, że lepiej inaczej to tak powie itp i wychodzi która opcja jest lepsza.
Taak, ale gdybym jechała na jeden turnus to bym jechała zorganizowanym, Molowe też :P
Skąd jedziecie autokarem? Z Olsztyna?

Link to comment
Share on other sites

Ej, ludzie wgl. Help. Ja tutaj tak czytam jak wspominacie to ozp. I mi sie tak plakac zachcialo ;c sama nie wiem czemu ;c uswiadomilam sobie, ze MUSZE jechac na ten oboz. Niech tylko dziadek przyjedzie z sanatorium :D:D:D jak sie rozplacze to mi da kase na oboz. Mvahahha :D czekam tylko na ta chwile, dam Wam znac czy jade jak bede po plakaniu. Czyli jakos za 2 tyg ^^

Huehuehuehuehue ;333
Zacny plan ;>>
PS: Przepraszam za brak znakow polskich, mysle, ze to w czytaniu nie bedzie przeszkadzalo, ale jestem na telefonie. ;)
Pozdro <3

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Znam ten ból, Daisy też nie chciała aportować, ona ogółem nie lubi piłek.. W zeszłym roku bodajże w końcu ją nauczyłam. Jak chodzimy na łąkę, to jest tam taka jakby studzienka zakryta i ja tam zawsze siadam. I jakoś nauczyłam psa, wyklikałam, żeby mi tam przynosiła, potem w końcu do ręki ^^ Ale też się z tym masakrycznie długo męczyłam, tak samo jak z warowaniem-.-[/QUOTE]

Moja za to chętnie wszystko z ziemi zbiera, ale nie ma szans na wyklikanie -_- gdy widzi kilkier nie odejdzie ode mnie :angryy: jak mam smaki to nie weźmie zabawki...

[quote name='Eta_carinae']Ejejejej, dziewczyny - chwila moment! JA uczyć cudzych psów nie będę, bo i nie wiem czy umiem, no i praktyk nie mam, a nabierać jak na razie nie zamierzam :diabloti: Ale z chęcią doradzę w miarę moich możliwości, co i jak - a jeżeli to nie pomoże, to przykromibardzo :evil_lol:


Jaaa biorę walizkę pancerną xd

Jak ktoś będzie chciał zdjęcia, to raczej w czasie naszego frisbowania ;D W końcu ktoś musi zrobić zdjęcie jak Kala mi się z pleców wybija, bo nie ogarniam tego co się nade mną dzieje, kiedy rzucam dysk :lol:[/QUOTE]

Oj już nie marudź, tylko ucz nam psiaki :evil_lol:

ja kicham walizkę, po co mi rzeczy :diabloti: wezmę tylko smaki w torebkę i w drogę!

A do zdjęć ja się piszę! :cool3: Ja, ja! Wybierz mnie! :loveu:

[quote name='Eta_carinae']
Co do tego zabrania się samochodem... Ty masz przynajmniej "na swoim", a ja przykładowo będę się musiała targać z walizami, plecakami i psem [U]dość sporych[/U] gabarytów po peronach i autokarach :mad:

Ponowię może pytanie:
[COLOR=#ff0000][U][I][B][FONT=arial black][SIZE=4]Kto oprócz mnie i Kasandry jedzie zorganizowanym z Gdańska na OZP2 ?[/SIZE][/FONT][/B][/I][/U][/COLOR][/QUOTE]

Mam już plan co do pakowania i wypakowywania się z pociągu :razz: oczywiście zespołowy bo jakby inaczej... Najpierw wejdziesz z moim psiakiem na rękach (żeby Cię przepuścili-bo z psem!), ja poczekam z Kalą i bagażami przed pociągiem. Wejdę, dam Ci Kalę, wrócę się po walizki (albo przez okno...) :diabloti: (GENIUSZ!)

Gabi i Keja jadą ze Słupska, więc będziemy razem, bo się do nich dosiadamy ;) A tak ogólnie, to przyłączam się do pytania!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']No oczywiście, że biorę dekle! A co! Specjalnie dla Kasandry do sesji, którą jej wiszę ;p[/QUOTE]

No ba! :diabloti:


Kup mi proszę to "coś" do kleszczy :D i daj namiary na pw na konto bankowe czy coś, biorę tą smycz (jeśli jest...jeszcze) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...