Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Jeszcze widzę w filmiku Nadii elementy z mojego zimowego filmiku (z miską - komendy weź/zostaw itd, obejdź i tak dalej) pomijając inne rzeczy.

Ja nie zastrzegam sobie jakiś praw do danych komend, piosenka też formalnie nie jest moją własnością... ale jak patrzę na CAŁOŚĆ, to mnie po prostu skręca. Wierzcie mi, MOŻNA wykorzystać te same komendy, bez ZŻYNANIA. Na prawdę.

Link to comment
Share on other sites

To jest piosenka z bajki?! oO' Sorry, nie miałam szczerze powiedziawszy pojęcia. Wyszukałam ją na YT, bo wcześniej obejrzałam jeden filmik dziewczyny z piosenką Owl City i mi się spodobało. A że ten zespól ogólnie ma podobne do siebie piosenki... Tak czy siak, przyznaję się od Dominiki zerżnęlam "chowaj". Jeśli tylko chcecie mogę usunąć filmik i zwyczajnie zrobić nowy z piosenką, którą mam teraz na oku. Przy okazji dodalabym resztę sztuczek, bo ta jest dluższa. :roll:
Teraz to mi głupio :oops:

Edited by Keja
Link to comment
Share on other sites

Sztuczki się zawsze będą powtarzać, pojawiają sie w książkach o szkoleniu, gazetach, w innych filmikach.
Mój pies też umie znaczną część tych sztuczek, a nie były odgapiane, bo filmików wcześniej nie widziałam, ale zmontować jak ktoś inny no to już bije wszelkie rekordy... Nie wtrącam się, bo to sprawa między wami, ale wyobrażam sobie co czuje osoba z której pomysłu, kto inny zbiera laury.

Link to comment
Share on other sites

Przecież ja nie zmontowałam jak Dominika :crazyeye: Piosenki są podobne, to prawda, przyznaję się. Ale ja dopasowywałam sztuczki do piosenki, nie Ety... Jest tam "okręcasz mnie wokół swojego pokoju" no i jest, Keja robi obroty, jest "pocałować miedzy uszy" daje mi buzi itp... Poza tym Ona ma sztuczki, których ja nie mam i ja mam sztuczki, których nie ma Ona. A to, to już traktuję jako oszczerstwo.

Edit.: Nie mam zamiaru się z nikim kłócić, bo to poniżej mojej godności. Do rzeczy, mam nadzieję, że teraz wszyscy są happy. Dominika, jeszcze raz przepraszam, być może naprawdę mój filmik był tylko nędzną kopią Twojego. Nie kwestionuję. Tak czy siak, rzeczona podróbka spalila się w ogniu sprawiedliwości.

Edited by Keja
Link to comment
Share on other sites

Ale NAPISAŁAM wyraźnie, że nie mam do Gabi pretensji! Powiedziałam tylko, żeby obejrzeć sobie te trzy filmiki, bo są bardzo podobne, CIĄGLE podkreślając, że do Gabi pretensji brak xd.


NAPISAŁAM też wcześniej, że do sztuczek czy piosenek praw autorskich nie mam, a zawsze się powtarzają - przecież tego miliony jest w internecie. Mowa o CAŁOŚCI. Da się przecież NIE zerżnąć filmiku i nie robić (niemal że) plagiatu, a WYKORZYSTAĆ pomysł. Pies mógł na przykład zamiast skarpet ściągać rękawiczki, albo nawet nie trzeba było zmieniać sztuczki, tylko po prostu INACZEJ jakoś zrobić to wszystko. W tym wypadku bardziej apeluję do filmików Keji i Patusiove, mój już zostawmy w spokoju ;)

Edit.: Gabi, ja nie mam Ci nic za złe, nie powiedziałam ani słowem, że stworzyłaś mój plagiat i że masz to usuwać!
przeprosin nie przyjmuję z racji tego, że NIE ma za co przepraszać

Kala też umie dawać buzi, kuleć itd - to normalne. Podobnie jak można by się czepiać, że wszystkie psy umieją "siad" i ludzie zaraz będą latać do sądu xd

To już Patusiove ma prędzej plagiat Keji.

Edited by Eta_carinae
Link to comment
Share on other sites

Hyhyhy xdd Przepraszam, że się urodziłam, ale mam usprawiedliwienie! Boo, tak naprawdę to mnie podrzucili tu UFO (mam urodziny w światowy dzień ufo) ;D Nie, spoko, to ja Cię nie przepraszam, Tobie się nie robi glupio i już. Patusiove mój plagiat? Niee, użyla tylko piosenki, natomiast ma tam sporo Twoich sztuczek z feriowego filmiku ;p

Link to comment
Share on other sites

Hehe :) Mały off topic robicie :mad:

Nie rozumiem waszej sprzeczki-takie same lub podobne piosenki? Szczerze, sama mam filmik ze sztuczkami Blanki do piosenki Owl City, bo spodobało mi się to u Eta_Carinae, jednak nie chcąc się upodabniać mam go tylko u siebie na komputerze i nikt go nie widział :roll::evil_lol: A, że takie same sztuczki? To chyba logiczne, że jest wiele "podstawowych, początkowych" sztuczek, które będą się powtarzać! :lol: Hm...ściąganie skarpetek, Blance nie wychodzi, aczkolwiek może kiedyś...:diabloti:
Pozdrawiam wszystkich, którzy zachęcają mnie do czytania jakże ciekawych treści, gdy obok leży lektura szkolna i płacze, płacze... :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Patusiove - i po co te pretensje? To Twój filmik jest łudząco podobny do filmiku Gabi, oba filmiki pojawiły się w krótkich odstępach czasu, na jednym jest czarny labek, na drugim czarny pies w typie labka na obu niemal identyczne sztuczki... Pojedynczy element może i byłby OK, ale tak wszystko na raz?
Robisz wszystko, żeby porównywać Keję i Nadię, a tego chyba słyszeć nie chcesz.
Fanta potrafi większość sztuczek z tych filmików, umiała je przed ich opublikowaniem, zabieram się powoli za filmik - sztuczki będą pewno baardzo podobne, ale zrobię wszystko, żeby wyszło oryginalnie. Da się, uwierz.
[url]http://www.youtube.com/watch?v=eyBreiJKHWw&feature=related[/url] --> 2:44. Też jakby chowanie czegoś, a chyba byś nie powiedziała, że Dominika skopiowała ode mnie tę sztuczkę?:-o
W sumie, to mnie to jakoś szczególnie nie obchodzi, wykłócać się nie chcę, [U]dopóki ktoś nie zrobi plagiatu mojego filmiku[/U]:mad:

Link to comment
Share on other sites

Jezu, Patusiove, może ja mam teraz czuć się jakoś nie w porządku?

Spójrz na filmiki naszej trójki (jak obejrzałam Twój w całości, to też muszę wspomnieć o moim zimowym filmiku) i powiedz, czy nie jest tak, jak mówimy? Dobra, do sztuczek się już nie czepiam, mniejsza o to - ale z tą piosenką od Gabi to było przegięcie -.-

Link to comment
Share on other sites

Merenwen, syfem bym tego nie nazwała, choć z drugiej strony jestem skłonna się zgodzić. Ale tu, na tym wątku są wszystkie osoby, których to dotyczy. Poza tym nikogo nie obraziłam, ani nie oskarżyłam - pustymi oszczerstwami już tym bardziej nie nazwałabym tego.

Rzecz w tym, że kulturalność ze szczerością nieraz są utożsamiane z zupełnie innymi definicjami niż by należało - teraz nawet próba kulturalnego przedstawienia prawdy jest uważana za brak kultury

Jak Klaudia słusznie zauważyła, nasz "syf" z pewnością największym na tym wątku nie jest, a temat uważam za zakończony, więc "wpadłaś" trochę nie w porę xd

Link to comment
Share on other sites

Hehe. Co by szkodziła wiadomość prywatna o treści mniej-więcej "wkurzyło mnie, że odgapiłaś mój filmik, jeśli możesz, to usuń."? Wyszło na to, że sporo osób bezczelnie zżynało. Może tak, może nie, nie wnikam, ale psucie komuś opinii na forum o taką pierdołę...?
Zresztą, róbta, co chceta. Amen.

Link to comment
Share on other sites

Psuć komuś opinię... zależy jak kto patrzy i co dla kogo jest psuciem opinii. Równie dobrze można by uznać, że ja sobie opinię popsułam. Jednak wnikliwiej rzecz biorąc niezbyt się ona dla mnie liczy - zaś o wiele większą wagę ma dla mnie przedstawienie sprawy jasno, nie zawiłości i niedomówienia - mówi się trudno.
Nie zamierzam robić sobie wrogów, kłócić się, ani roztrząsać tej sprawy. Napisałam jeden post, w dodatku nie wskazywałam na nic jednoznacznie, jawnych oskarżeń brak. Później również wręcz starałam się łagodzić sprawę, która zaczynała powoli kierować się w innym kierunku, niż tym, którym początkowo zamierzałam ją puścić. Moim zamiarem nie było skłonić kogoś cichaczem do usunięcia filmiku, albo przeciwnie, poniżyć go na forum - z resztą z mojej strony takowe poniżenia pod czyimkolwiek adresem nie padły - jeżeli ktoś się poczuł poniżony, przepraszam, nie chciałam tego.
Poza tym nie kwestionuję - "zgapienie filmiku" to zbyt otwarte i prostolinijne oskarżenie, takimi słowami teko nie określiłabym.

Ale temat już chyba skończony, rozciąganie go dalej sensu nie ma, poza tym powracanie do poprzednich wypowiedzi i przyklejanie do nich etykietek typu "psucie opinii na forum" chyba nikomu się nie przysłuży, a i większego sensu w tym teraz nie widzę.

Merenwen, nie ma w tej wypowiedzi sarkazmu, ani drugiego dna, po prostu napisałam co uważam.

Link to comment
Share on other sites

Dobra Eta, może i masz TROCHĘ racji, dlatego że to jeżeli już byłaby kopia Gabi i nie zdziwiłabym się gdyby to ONA napisała to co ty, bo z Ciebie nie zgapiłam nic, po prostu nagrałam to co Nadia umie i tyle, a umie mało.. Poza tym zamiast powiedzieć właśnie tak jak napisała to Merenwen "wkurzyło mnie, że odgapiłaś mój filmik, jeśli możesz, to usuń." sprawa byłaby załatwiona bo bym to usunęła, a Ty wyraziłaś swoje zdanie publicznie, to akurat w porządku nie jest -.-

[B]a i jeszcze jedno, jeżeli jeszcze raz ktoś napisze coś na ten temat too.. - :mad::mad: - podwójne lanie!
temat jest zamknięty, może chodź by dlatego:[/B]

Wróćmy do tematu obozu ;)

[video=youtube;tLchn7C4g_8]http://www.youtube.com/watch?v=tLchn7C4g_8[/video]

Edited by patusiove
Link to comment
Share on other sites

Nie odwracaj kota ogonem, teraz ja to jestem "ta zła", a Ty poszkodowana? Ja nawet wcześniej nie robiłam z siebie poszkodowanej, a jakbyś nie zauważyła odezwałam się nie tylko w swoim imieniu, ale i przede wszystkim zwróciłam uwagę na Twój i Gabi filmik. A do samej Gabi nic nie miałam, co ciągle podkreślałam, ale jakoś wszystkim to umknęło -.-

edit.;
I widzę, że albo nie przeczytałaś tego co pisałam, albo nie zrozumiałaś tego sensu, więc wychodzi na jedno

Ja napisałam jeden post, żeby porównać sobie te trzy filmiki i stwierdzić, czy to Wam nie przeszkadza. A co z resztą...? To tak na prawdę WY zrobiłyście z tego teraz aferę - nie ja.

Dobra, koniec tego

Edited by Eta_carinae
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...