Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Aleksandrossa - Ty masz szczęście w nieszczęściu z psiakiem ja dosłownie 10 min temu dowiedziałąm się prawdy o moim wyżle niemieckim. :( Ojciec przez rok wciskał mi kit że mojego psa ktoś ukradł ale przez przypadek ojciec się wygadał że nie chce kopać dołu dla kolejnego zwierzęcia ( czyli dla Leny bo chodzę z nią na spacery do lasu i wychodzę przez bramę ). Serce mi pękło.... ;(

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich !
Jeśli chodzi o mnie to Lucy to mój pierwszy pies i nie zdażyła mi się jeszcze historia jak powyżej.. :,(
Estowa, ja też jadę z Wawy tylko samochodem i myślę, że chyba o 9:00 jak wyjadę to się nie spóźnię, prawda ?

Moja Lucy niestety 'troszkę' przytyła po babcinych wakacjach.. Mam nadzieję, że będzie jej się chciało biegać...

Link to comment
Share on other sites

A Daisy waży kochane 2,40kg ;D
Paula- w sumie ja nie wiem, bo to dziwne jest, zadzwon do biura albo przyjedź na ten co jest na stronie wandrusa wcześniejszy..
Paulina od Lucy- niee, z Wawy się będzie jechało.. Będziesz jechać z 4 godziny, może trochę więcej, więc na lajcie zdążysz ;d

Link to comment
Share on other sites

Haha XD
my się przygotowujemy do wystawy i obozu [URL="http://www.youtube.com/watch?v=KYa7G87f--g"]klik![/URL] xD]



Maarta! niestety nie wezmę dla Ciebie obiektywu, bo niestety nie mam 1600zł na zbyciu w razie uszkodzenia xD. Myślałam, że ten obiektyw do 2 stówek będzie kosztował, to wtedy spoko. Ale tak to nie... :(
A i polaru nie mam, bo nie mam gdzie upchać. Ale jak coś to mooże gdzsieś w Rynie znajdziemy :P


I ludzie będa się na mnie krzywo patrzeć juutro. Plecak turystyczny + klatka złożona dla Esty, która jest kurcze 8x szersza niż ja [złożona XD] + w jednej ręcę transporter z Shaggym, a w drugiej smycz z Estą. Będę mogła liczyć na czyjąś pomoc? XD
i poza tym... nie mam legitymacji! ;o

Link to comment
Share on other sites

Moje Kalisko waży 28 kg - jak na owczarka niemieckiego to chyba niezbyt dużo ;) W końcu treningi agility, dogfrisbee, bieganie przy rowerze, ciągnięcie oponki... nie ma szans żeby przytyła ;D

Kto oprócz Casablanca jedzie do Sopotu na DCDC (7.08) lub wystawa i agility (14.08)? Ja na DCDC będę na 100%, a do agility i wystawy nie jestem pewna... bo długi weekend i może gdzieś pojedziemy .. ale postaram się przybyć ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...