Jump to content
Dogomania

Sandomierskie Maluchy w swoich domach :) dzięki Kochanej Kenny!!


Soema

Recommended Posts

[quote name='chita']:hmmmm:Tymczasowy Dom Tymczasowy albo Taki fajny Dom Tymczasowy:evil_lol: kurde nie wiem tyle sie tego narobilo....a co to jest ADT:-o


dorobilam Kropce reszte ale pogubilam linki:oops:sorry[/QUOTE]
Awaryjny dom :P
Miałam na myśli Tymczasowy Dom Tymczasowy, bo dwa maluchy przyjadą i nie wiem jak długo z nimi wytrzymasz:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak jest ADT to awaryjny dom tymczasowy :) taki na krótki, określony okres do czasu znalezienia innego DT w przypadku gdy psiak totalnie nie ma gdzie się podziać lub grozi mu jakies niebezpieczeństwo.

To ja poproszę je na taki fajny dom tymczasowy :D (ta wersja mi się najbardziej podoba) :D
a jak długo wytrzymam ? hmm...jak nie wytrzymam to wtedy ja będę potrzebować ADT dla siebie samej i może mnie ktoś przygarnie :D

Link to comment
Share on other sites

tak jest ADT to awaryjny dom tymczasowy :) taki na krótki, określony okres do czasu znalezienia innego DT w przypadku gdy psiak totalnie nie ma gdzie się podziać lub grozi mu jakies niebezpieczeństwo.

To ja poproszę je na taki fajny dom tymczasowy :D (ta wersja mi się najbardziej podoba) :D
a jak długo wytrzymam ? hmm...jak nie wytrzymam to wtedy ja będę potrzebować ADT dla siebie samej i może mnie ktoś przygarnie :D

Link to comment
Share on other sites

nie dziękuj :) straszliwe łobuziaki!!! zwłaszcza ta podpalana istota! zaraz mi dom rozniesie :D wszystko gryzie, jest wszędzie dosłownie w kilku miejscach naraz :D wszystko gryzie i ciągle merda ogonkiem. ta czarna spokojniejsza, zrównoważona, ale ciągle płacze - dopiero na rękach się uspokaja. jak się na nią przez chwile nie zwraca uwagi to zaczyna piszczeć i trzeba wziąć na ręce, żeby przestała, cwaniara mała :D a jak się biją ze sobą to pióra lecą :)
moja Tequila ładnie ich pilnuje i kradnie zabawki :/ bo to 5 letni szczeniak jest :]
idę sprzątać koko bo już widzę kolejne :D postaram się później jeszcze cos napisać i wkleić jakieś zdjęcia ;)
a tak w ogóle to kochane słodziaki są :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Szukam osoby która mogłaby przeprowadzić wizytę przed adopcyjną w domku dla Cynii w Nowej Hucie . [/B][/COLOR]
[COLOR=Green][B]Bardzo proszę o pomoc !!![/B][/COLOR]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/194285-Potrzebna-wizyta-w-KRAKOWIE-prosze-o-pomoc-!!!!?p=15521330#post15521330[/url]

A co do imion może bazarek imionkowy ? Maluchy dostaną imiona i kilka zł na utrzymanie ?

Link to comment
Share on other sites

mam zwykłą cyfrówkę, na jutro będzie bo się akumulatory ładują właśnie. porobimy zdjęć ile trzeba, a kiedy do nas wpadniesz ? :D Tunia ciągle płacze - jak chce siku, jak chce kupkę, jak chce na ręce, jak wychodzę z pokoju i jak chce zabawkę :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']mam zwykłą cyfrówkę, na jutro będzie bo się akumulatory ładują właśnie. porobimy zdjęć ile trzeba, a kiedy do nas wpadniesz ? :D Tunia ciągle płacze - jak chce siku, jak chce kupkę, jak chce na ręce, jak wychodzę z pokoju i jak chce zabawkę :][/QUOTE]
Dobrze, że nie płacze jak śpi :)
mogę jutro na przykład, czasowa jestem. ;) nic Wam nie trzeba na "już"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca'][COLOR=Red][B]Szukam osoby która mogłaby przeprowadzić wizytę przed adopcyjną w domku dla Cynii w Nowej Hucie . [/B][/COLOR]
[COLOR=Green][B]Bardzo proszę o pomoc !!![/B][/COLOR]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/194285-Potrzebna-wizyta-w-KRAKOWIE-prosze-o-pomoc-!!!!?p=15521330#post15521330[/url]


A co do imion może bazarek imionkowy ? Maluchy dostaną imiona i kilka zł na utrzymanie ?[/QUOTE]
Już mamy wizytatora :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Dobrze, że nie płacze jak śpi :)
mogę jutro na przykład, czasowa jestem. ;) nic Wam nie trzeba na "już"?[/QUOTE]

nic nam nie trzeba na już :) jutro jestem od 14 w domu już cały czas, ew. z moją na spacer wyjdę lub zanieść jedzonko osiedlowej Żabie, to dzwoń o której będziesz i wpadaj :) masz jakiś lepszy aparat? może chcesz sama jakies fotki zrobić jutro?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenny']nic nam nie trzeba na już :) jutro jestem od 14 w domu już cały czas, ew. z moją na spacer wyjdę lub zanieść jedzonko osiedlowej Żabie, to dzwoń o której będziesz i wpadaj :) masz jakiś lepszy aparat? może chcesz sama jakies fotki zrobić jutro?[/QUOTE]
Znam kogoś kto ma, ale nie wiem czy znajdzie czas. Ha.. muszę się zastanowić jak dojechać do Cię mpk :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...