Jump to content
Dogomania

Koty z Kaźmierza PROSZĄ O KARMĘ !!!


Molli

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agniech_a']To czekamy na fotki :)[/QUOTE]


Zgrałam zdjęcia na imageshack, ale po wklejeniu na forum i wciśnięciu podgląd pojawia się napis "Image" [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_confused.gif[/IMG]
A może stworzyć każdemu kotu album i tam wklejać zdjęcia, a link do albumu dopisać pod każdym futrzakiem?
Tylko nie wiem jak te albumy się tworzy, może ktoś wie?

Link to comment
Share on other sites

Jutro na sterylizacje miała jechać Zosia, Tofik i Karmel.
Plany trochę się zmieniły, jutro zabieg będą miały jakieś 2 inne kotki.
A Karmel i tak nie dał się złapać, muszę poczekać aż wróci klatka łapka.
Znowu muszę załatwić jakieś sterylki...

Link to comment
Share on other sites

Molli, dzieki za zaproszenie, dla mnie to rowniez pierwszy koci watek na dogo i musze przyznac, ze bardzo dobrze zorganizowany (zdjecia poszczegolnych kotow z opisami, linki do albumow).

W pierwszym poscie widze, ze nadal macie zero w swince? Ja chwilowo nie moge, ale moj znajomy spoza dogo, ktory "ma kota w nazwisku" dal mi na ten cel 20 zl, podajcie namiary to siostra zrobi przelew, ale prosilabym w tych dniach, bo od 1 do 10 listopada siostry nie bedzie, a ona jest moim bankierem od zlotowek, wplaca internetem za b mala oplata. Czyli jak podacie mi na pw dane skarbnika do przelewu to przed wyjazdem wplaci.

Pozdrawiam gospodarna Wielkopolske, studiowalam w Poznaniu i mam do dzis sentyment do tamtych stron.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Dzięki Molii za zaproszenie:)
Witam się pięknie, to mój pierwszy wątek z kotkami:)[/QUOTE]

Mój chyba też pierwszy :)

[quote name='viola005']Molli, dzieki za zaproszenie, dla mnie to rowniez pierwszy koci watek na dogo i musze przyznac, ze bardzo dobrze zorganizowany (zdjecia poszczegolnych kotow z opisami, linki do albumow).

W pierwszym poscie widze, ze nadal macie zero w swince? Ja chwilowo nie moge, ale moj znajomy spoza dogo, ktory "ma kota w nazwisku" dal mi na ten cel 20 zl, podajcie namiary to siostra zrobi przelew, ale prosilabym w tych dniach, bo od 1 do 10 listopada siostry nie bedzie, a ona jest moim bankierem od zlotowek, wplaca internetem za b mala oplata. Czyli jak podacie mi na pw dane skarbnika do przelewu to przed wyjazdem wplaci.

Pozdrawiam gospodarna Wielkopolske, studiowalam w Poznaniu i mam do dzis sentyment do tamtych stron.[/QUOTE]

Wielkie dzięki w imieniu futrzaków.
Za chwilkę wyślę PW z numerem konta.
Podziękuj koledze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molli']Viola005 - masz skrzynkę pełną...[/QUOTE]

dostalam maila z zawiadomieniem ze chcialyscie do mnie pisac pw, ale skrzynka przepelniona - przystapilam do oczyszczania skrzynki i widze,ze nic mi nie dziala, nie moge wykasowac wiadomosci!
czy ja musze koniecznie oszalec dzis o 13.00?
podaje Wam maila, na ktory mozecie wyslac dane do przelewu:

[email][email protected][/email]

oraz link do nk, gdzie tez mnie znajdziecie (mozna pisac pw, skrzynka bardziej pojemna niz na dogo):

[url]http://nk.pl/#profile/10137547[/url]

a takze gg: 1226198

przepraszam, dziewczyny, ale ten portal naprawde niedobrze funkcjonuje, i to nie od dzis

czekam na dane gdzie Wam wygodnie, a jutro znowu sprobuje odgruzowac te nedzna mala skrzyneczke, ktora sie co chwile zapycha, do uslyszenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']O nie wszystkie psy jakie mialam zyly w zgodzie z kotami. Teraz mam Maye (O.P) i dwa koty, jeden ma 20 lat i dalej jest zgoda.
Z jednym z kotow (juz za T.M.) to sie wspaniale bawili i gonili.[/QUOTE]

Ja też miałam psy, które "kochały" koty, ale żaden z nich nie był jagdterierką Betką. Podejrzewam nawet, że te koty spokojnie dałyby sobie radę z Betką - w starciu psa z kotem zawsze stawiam na kota - ale póki co, mam za mały metraż na takie eksperymenty. Wystarczą mi szaleństwa tego, co mam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...