Jump to content
Dogomania

Chojnice 30.07.06


Asta

Recommended Posts

Kto z Was wybiera się do Chojnic? Szczegóły na [URL="http://www.chojnice.zkwp.pl/"]http://www.chojnice.zkwp.pl/[/URL] . Od razu grzecznie pytam, czy ktos pożyczyłby mi psa na młodego prezentera?
ps Jeżeli był już taki topic (chociaz szukałam:shake: ) to prosze o skasowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fidekangela']Planuję się pojawić bo daleko nie mam. ;)
A czy ktoś potrzebuje handlera ?:cool3:[/quote]

Jesli bede potrzebowac (co nie jest wykluczone), to sie odezwe na PW ;)
Pies Shih Tzu, dominant, wybitnie lubi fikac na ringowce :evil_lol: Nie ukrywam, ze potrzebne doswiadczenie i troche wiedzy o psychice psow tej rasy. Nie chodzi na smakolyki.
Wystawic ladnie sie potrafi, ale z nim jak z koniem, ktory jak wyczuje niepewnosc jezdzca, potrafi poniesc :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja jadę z Goldenem i Jackiem.Jak ktos potrzebuje osoby do wystawienia psa,to ja z checia wystawie;)Oczywiscie jesli nie bedzie to kolidowalo z moim wejsciem na ring z goldkiem:)Na MP ide prawdopodobnie z Goldenem,ale pewna nie jestem co do tego,bo bedzie to jego 1 wystawa:)

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem tyle - nie przyjeli. Oddział Chojnice jest moim zdaniem mało poważny - na wystawie w Gdyni kilkakrotnie mówili, że przełdużono termin do 23, a 22 z ZK odtrzymałam odpowiedz, że katalog maja zamknięty :shake: Wysłalam maila z prośba o wyjaśnienie sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...