Jump to content
Dogomania

Chojnice 30.07.06


Asta

Recommended Posts

Guest Reyes

[quote name='Gazuś']Jak nie ma to usłyszysz od nich, że katalog zamknięty i nie da się nic zrobić :angryy: :shake:[/quote]
To niech zrobią dodatek to w końcu ich wina

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Florka_xyz']Czekam na fotki i wyniki z JH i Grupy 1,4,6,7 i oczywiście Bis'a :D Prosze :)[/quote]

WIADOMOŚĆ Z OSTATNEJ CHWILI :


BIS'a wygrał - ILAROS - TOOS v.d. Vanenblikhoeve - Bouvier des Flandres :loveu:
GRATULACJE :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']WIADOMOŚĆ Z OSTATNEJ CHWILI :


BIS'a wygrał - ILAROS - TOOS v.d. Vanenblikhoeve - Bouvier des Flandres :loveu:
GRATULACJE :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:[/QUOTE]
a to jakiś "z naszych"??????

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie z naszych niestety - Florki mamy koleżanki pies, o ile dobrze pamiętam. Gratulujemy :lol:

Doc był dzisiaj III/VIII łapki odmówiły szybkiego biegu i się ociągał troszeczkę przy porównaniu o lokaty. Ale ok :lol:
Braciszek Doca - i synek Doroty_Fiszer (albo i wnuczek, jak kto woli :cool3: )przywiózł sreberko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidekangela']brawo Daga :multi: sama wystawiałaś wszystkie sunie ?
mnie niestety na wystawie nie było...szkoda...[/QUOTE]
Nie..Mloda tradycyjnie wystawila Cavalierka,a Gale jej kolezanka i jakims cudem wlasnie Gala zostala najlepsza suka w rasie i CWC-a miala najwieksza konkurencje:multi: .Tak wiec ja tylko wystawialam ta swoja niemote,co nie znosi wystaw i wyjsc z szoku nie moge,ze i jej zloto przypadlo:-o .wygrala z suka z niemiec:multi:

Link to comment
Share on other sites

Wruciłam wkońcu z wystawy.
W ciekawym miejscu została zorganizowana.
A moje psiaki.
Lala(Shar Pei) Uzyskała I lokate, pierwsze! :loveu: CWC, i Najlepszą Sunie w Rasie.
Piccolo(Australian Silky Terrier) 2 lokata w championach, z oceną doskonałą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']Nie..Mloda tradycyjnie wystawila Cavalierka,a Gale jej kolezanka i jakims cudem wlasnie Gala zostala najlepsza suka w rasie i CWC-a miala najwieksza konkurencje:multi: .Tak wiec ja tylko wystawialam ta swoja niemote,co nie znosi wystaw i wyjsc z szoku nie moge,ze i jej zloto przypadlo:-o .wygrala z suka z niemiec:multi:[/quote]
Cieszę się że jesteś zadowolona z mojej prezetacji z Galą :) Ja również się bardzo cieszyłam z tego :D Mam nadzieje że to nie ostatnia nasza wpołpraca :D

Z Whippetem-I lokata, doskonała i został III Najpiękniejszym Weteranem Wystawy :D
Na MP III lokata, ale to mp było do bani..no cóż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaati_93']Cieszę się że jesteś zadowolona z mojej prezetacji z Galą :) Ja również się bardzo cieszyłam z tego :D Mam nadzieje że to nie ostatnia nasza wpołpraca :D

Z Whippetem-I lokata, doskonała i został III Najpiękniejszym Weteranem Wystawy :D
Na MP III lokata, ale to mp było do bani..no cóż.[/quote]
jestem wiecej niz zadowolona:lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...