Jump to content
Dogomania

Pascal - SZKIELET Z LASU - zostaje w DT :)


mag.da

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anita_happy']wrzucona...
[URL="http://www.facebook.com/album.php?profile=1&id=100001647945860#%21/photo.php?fbid=108305402567724&set=a.106141526117445.8699.100001647945860"]http://www.facebook.com/album.php?profile=1&id=100001647945860#!/photo.php?fbid=108305402567724&set=a.106141526117445.8699.100001647945860[/URL]

POPROSZĘ O DANE DO KONTAKTU w jej sprawie???
ja juz na prawdę nie mam sily przekazywac informacje!!![/QUOTE]

Dziekuje za wrzucenie jej na fb. Kontakt na mnie:
600 797 313
[email][email protected][/email]

Sunia jest u mojego taty w pracy...

Link to comment
Share on other sites

Jak się okazało tylko pierwszego dnia trochę narozrabiał, od wczoraj jest grzeczniutki i nic nie pozwalał, nie brudzi w domu. Dziś była próba wprowadzenia go do stada, na dzień dobry rzucił się na jamnika a na inne psy warczy (także suki), które go ignorują. Stadny to on nie jest. Jest rozumny, ale uparty. Jak Basia coś od niego chce, to on wie o co chodzi, ale udaje że jest głuchy. Wygląda na samca alfa i powienien trafić do domu bez innych psów, ale też do ludzi z doświadczeniem. Lubi dzieci, na 3 letnią dziewuszkę bardzo się ucieszył. Wogóle do ludzi bardzo fajny jest.
Zjada chetnie jedzenie gotowane, a potem ma stały dostęp do karmy suchej, która sobie pojada, ale nie rzuca się na nią już łapczywie. Jeszcze nie przytył ;)

Link to comment
Share on other sites

może dzięi temu wogóle przetrwał, albo musiał taki sie stać żeby przeżyć. Być może otoczony opieką bez konieczności walki o przetrwanie zmieni się. To dopiero pierwsze dni, i być może pierwsze w jego zyciu, kiedy człowiek go czegoś chce nauczyć. Tymczas ma duże doświadczenie ze zwierzętami po przejściach i da sobie radę. To tylko z korzyścią dla Strączka :)

Link to comment
Share on other sites

emile - przeslę...
babeczki moja wychudzona colinka jak ją znalazłyśmy z Aimez...tez terroryzowała moje osobiste..do tego stopnia, ze krew sie lała!!!

a terazz...peace&quiet...

na moje oko - on żeby przeżyc musiał walczyć..dogada się z innymi jak bedzie pewnien, ze ma tą swoją pełną miske zawsze....
ale to za jakieś 10 kg :)

Anoreksio...ogarnij się chłopak..bo w kupie raźniej się żyje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='divia_gg']andzia a to jest tylko zakup czy nr tez cegielki?
Ja moge jakies porobic - wiesz zdjecie plus jakis napisik i cosik dodane. I podsylalabym CI a Ty wysylala tym co zakupili. Co myslisz? Jak cos to daj znac;)[/QUOTE]

Divia - ja kiedyś tak robiłam allegro - takie niby cegiełkowe...jak wykombinujesz jakieś ładne cuś graficzne - to dołącze i wtedy będzie ciegiełką:)

Link to comment
Share on other sites

już zadzwoniłam i wiem, ze weterynarz Strączka widział, zaszczepił p-ko wściekliźnie, zalecił dodawania preparatu wapniowego do jedzenia, bo z głodu mogły odwapnić mu się kosteczki.
Je kilka razy dziennie, w tym jeden posiłek jest gotowany+ wapno+ żółtko. Siusiak już wygląda normalnie i piesek normalnieje. MInął mu ewidentny lęk przed innymi psami. Teraz z jamnikiem biegają razem po ogrodzie i bawią się. Urzęduje sobie zatem swobodnie w domu. Jak Basia siada do komputera, to on wchodzi przednimi łapkami na jej nogę i całuje ją w ucho. Widac jeszcze, ze jest znerwicowany, ale pewnie to znów efekt poprzedniego życia i Basia mówi, że to mu tez minie. Generalnie Strączek ma sie dobrze i będzie jeszcze lepiej. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']z ogłoszeniami się jeszcze wstrzymajmy, niech piesek jeszcze odżyje. Zdjęcie zrobię jak pojadę z wizytą, co może nastąpić za jakieś 2 tyg. Jeszcze druga osoba wpłaciła 5 zł- Edyta L. z Siedlec.[/QUOTE]


aaa - to ta cegiełeczka jedna, która sprzedała sie na allegro:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...