Jump to content
Dogomania

Krajowa KROSNO 16.07.2006 r.


AnkaW

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tomuś /grzywaczek/ jest baardzo ładny :lol: o ile pamiętam rudy, a ty [B]Tomku[/B] podobno rude lubisz :eviltong:

Nie ma więcej chętnych ????:crazyeye:
Przydałby się jeszcze chociaż jeden + nasze 2 i BIS już obsadzony :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , ale może Paweł pojedzie to będzie komplet :p

Link to comment
Share on other sites

Aaaa ja przez formularz ze strony, ale jak pisałam na meila ze strony związku o będzie jaki popełniłam przy zgłoszeniu to nie dostałam żadnej odpowiedzi, jakby go nikt nie czytał :shake: musiałam telefonicznie poprawić u pana który zjmuje sie zgłoszeniami na elektronicznymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Aaaa ja przez formularz ze strony, ale jak pisałam na meila ze strony związku o będzie jaki popełniłam przy zgłoszeniu to nie dostałam żadnej odpowiedzi, jakby go nikt nie czytał :shake: musiałam telefonicznie poprawić u pana który zjmuje sie zgłoszeniami na elektronicznymi.[/quote]

AnkaW, wszystko już wiem, jedziemy. Dzięki jeszcze raz.:loveu:
Maile wysyłane na adres zwiazkowy czyta ten sam Pan który przyjmował zgłoszenia. Bardzo miły Pan :cool3: .
Psów przyjete jest 383 sztuki :crazyeye: tylko .
Pan sie postara i wrzuci moze juz jutro stawki ilosciowe w rasach.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Psów przyjete jest 383 sztuki :crazyeye: tylko .
Pan sie postara i wrzuci moze juz jutro stawki ilosciowe w rasach.:multi:[/quote]

Tak mało psów? fajnie:razz: . A może ktoś napisać coś o tej wystawie? gdzie się odbywa itd?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...