Jump to content
Dogomania

Tychy? Już nie!!! Dwa nierozłączne psie serca razem w nowym domu!!!


mari23

Recommended Posts

czy można się cieszyć, że kogoś okradli? można, choć nie powinnam...:oops:

ale dzięki temu ludzie chcą 2 psy do stróżowania - dom i duża działka ogrodzona...
Beata już dzwoniła do schroniska - jak tylko uda się znaleźć transport - jedziemy po naszych chłopaków i zabierzemy ich z powrotem
ci ludzie lubią zwierzaki, mają sunię - bardzo spokojna i łagodna - także dla złodzieja....no i dobrze:loveu: ...biedaki nie tylko pracę, ale i dom będą miały, trzymajcie kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wrzućcie chłopaków na ten wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-wątek-zbiorczy-psiaków-tylko-do-wspólnej-adopcji[/URL] (może już tam są to przepraszam). Psiaki nadaja się do adopcji jak najbardziej - do pilnowania posesji to prawdziwe skarby przecież. Nauczone "roboty", nierozkapryszone, zahartowane. Ja chyba nigdy nie mogłabym trzymać psa na dworze, bo ciągle myślałabym ze on tam płacze z zimna i osamotnienia, ale psiny z takimi doświadczeniami jak dostaną ciepłe budy i dobre jedzonko to będa się czuły jak w Mariocie. Gdybym miała posesję do pilnowania to brałabym je natychmiast, mam nadzieję, że szybko ktoś doceni ich walory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Wiadomo coś?
Trzymam kciuki!!![/QUOTE]

szukamy transportu, domek czeka!!!
pan, który wozi psy chce 1.000zł, ale poszukamy tańszego transportu, byle domek miały biedaki - ta posesja po tym, co miały "w pracy" na oczyszczalni, to Wersal prawdziwy....

Link to comment
Share on other sites

jak nie było domku, to wcale ,a dzisiaj takie pytanie przez allegro dostałam:
Treść wiadomości:
Mam kilka pytań co do pieska. czy lubi inne psy? Nadaje się jako pies stróżujący do pilnowania posesji? może być w kojcu i spać w budzie? poszukuje dla mojego taty psa żeby pilnował posesji dawał o sobie znać to znaczy szczekał i odstraszał... Posiadamy już dwa psy jeden owczarek 6 lat i suczkę z schroniska 3 lata.

Link to comment
Share on other sites

teraz już nic nie zapeszę i mogę podzielić sie wielka radością:

wracam właśnie z nowego domku chłopaków - wcinają pyszną (specjalnie dla nich ugotowaną przez nowych właścicieli) kolację i będą odpoczywać po podróży...
ciemno i leje, więc fotek nie dało się zrobić, ale co tam.... najważniejsze, że nasi tułacze maja swoje miejsce na ziemi i swoich ludzi....
mają dom - dom, którego nigdy jeszcze nie miały, no i są razem - nierozłączne dwa psie serca - tak bardzo się cieszę, że piszę przez łzy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555'] znależć dwóm psom jeden dom to prawie cud![/QUOTE]

to nie cud, to zasługa złodziejaszków, którzy włamali się dwa razy do firmy - przy domu właśnie.....
ale największa zasługa - Beaty - ona nie bywa na dogo, ale pomaga wielu psom - to u niej psy były na działce i to ona po nie pojechała do schroniska...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']to nie cud, to zasługa złodziejaszków, którzy włamali się dwa razy do firmy - przy domu właśnie.....
ale największa zasługa - Beaty - ona nie bywa na dogo, ale pomaga wielu psom - to u niej psy były na działce i to ona po nie pojechała do schroniska...[/QUOTE]

Marysiu i nic się nie pochwaliłaś:mad:. Ejjjjj....
Ja własnie nadrabiam zaległości, weszłam na wątek, patrzę na tytuł i oczom nie wierzę:crazyeye:... Wspólny dom:multi: Suuuuuupeeeerrrrrrr......:multi:

Link to comment
Share on other sites

Paiaki mają się dobrze, przytyły już nawet !
dwa razy uciekły.... ale tylko na chwilę, zaraz wróciły.... mieszkają na obrzeżu miejscowości, z tyłu za posesją - pola....
jakoś przesliznęły sie gdzieś przez ogrodzenie (chodzą sobie obaj luzem) ale - jesli wróciły szybko, to chyba uznały, że to ich dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Paiaki mają się dobrze, przytyły już nawet !
dwa razy uciekły.... ale tylko na chwilę, zaraz wróciły.... mieszkają na obrzeżu miejscowości, z tyłu za posesją - pola....
jakoś przesliznęły sie gdzieś przez ogrodzenie (chodzą sobie obaj luzem) ale - jesli wróciły szybko, to chyba uznały, że to ich dom[/QUOTE]
Nie ma jak w domu :) Bystre chłopaki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='CatAngel'][URL=http://smajliki.ru/smilie-487595655.html][IMG]http://s5.rimg.info/eb3cb8ecf49e533e75bdfcc5d93f6203.gif[/IMG][/URL] niech się chłopaki trzymają. Mają swój kochający dom :)[/QUOTE]

dzisiaj narozrabiały.... Borys zagryzł im kota.... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...