Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

No ok , ja zobaczę co Neron będzie robił w tym kagańcu i wtedy stwierdze czy jest on dla niego odpowiedni , wkleiłam jego fotkę w tym kagańcu bo o nich jest ten temat a wy mnie od razu atakujecie a na pewno nikt z was nie próbował psu tego założyć bo lepiej ocenić po wyglądzie i od razu krytykować :shake:

Link to comment
Share on other sites

a jaki kaganiec byście polecili dla mojej suczki?
Nuka to średniej wielkości kundelek (54cm w kłębie) i jest ona dość niewymiarowa jeśli chodzi o pysk obw pyska ma ok 21-22 cm a dł ok 9-10 cm.
ten kaganiec co teraz miała już z niego wyrosła. kaganiec ma służyć tylko do tego jak będę z nią u weta, lub jak ją puszczę na łące to żeby mi czegoś nie zjadła na dworze, albo w jakiś miejscach gdzie będzie musiała go mieć koniecznie. co mi polecacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']No wiadomo że nie będzie , ale ja wychodzę z założenia że nic co pies ma na pysku nie jest wygodne , a przecież nie ma go na całym spacerze , tylko w miejscach publicznych ....[/QUOTE]

Niedawno pisałaś, ze pies będzie miał go ciągle na pysku po wyjściu z domu, bo jest chory i nie może nic zjeść z ziemi :roll:

[quote name='Doda_']myślę nad kagańcem Chopo... gdzie można go kupić? tylko w internecie?
czy ten byłby dobry [URL="http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=3545"]Chopo kaganiec bojowy Owczarek Niemiecki pies[/URL] ?? Mam onka samca.[/QUOTE]

Są w niektórych sklepach;) poszukaj w swojej okolicy, a jak nie to czasem na wystawach;)

[quote name='vege*']a jaki kaganiec byście polecili dla mojej suczki?
Nuka to średniej wielkości kundelek (54cm w kłębie) i jest ona dość niewymiarowa jeśli chodzi o pysk obw pyska ma ok 21-22 cm a dł ok 9-10 cm.
ten kaganiec co teraz miała już z niego wyrosła. kaganiec ma służyć tylko do tego jak będę z nią u weta, lub jak ją puszczę na łące to żeby mi czegoś nie zjadła na dworze, albo w jakiś miejscach gdzie będzie musiała go mieć koniecznie. co mi polecacie?[/QUOTE]

Myślę, że weta ze spacerem się nie pogodzi... Na spacer kaganiec moze być skórzany, metalowy, plastikowy, z taśmy - byleby był na tyle głęboki, żeby pies mógł spokojnie ziajać, szczekać, ziewać itd. Do weta musi być kaganiez z materiału ( tuba) żeby pies nie otwierał pyska, nie ugryzł ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Myślę, że weta ze spacerem się nie pogodzi... Na spacer kaganiec moze być skórzany, metalowy, plastikowy, z taśmy - byleby był na tyle głęboki, żeby pies mógł spokojnie ziajać, szczekać, ziewać itd. Do weta musi być kaganiez z materiału ( tuba) żeby pies nie otwierał pyska, nie ugryzł ;)[/QUOTE]
to taką tube to mam i do weta zakładam, ale który byłby najlepszy z tych co wymieniłaś? nie ukrywam, ze zależy mi też na cenie fajnie by było jakby kosztował nie więcej jak 30 zł, moi rodzice mają teraz dużo wydatków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Niedawno pisałaś, ze pies będzie miał go ciągle na pysku po wyjściu z domu, bo jest chory i nie może nic zjeść z ziemi :roll:


[/QUOTE]

Miał robione powtórne badania krwi i okazało się że nie może jeść tylko wołowiny , więc stwierdziłam że raczej w lesie rozrzuconych krów nie będzie i nic mu się nie stanie bez kagańca .... ale w miejscach publicznych z niego zrezygnować nie mogę , nie jest mocno agresywny ale dużo ludzi puszcza swoje psy luzem bez smyczy i bez kagańca i tylko prowokują niemiłą sytuację a ja nie chce mieć problemów przez głupotę innych ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']a jaki kaganiec byście polecili dla mojej suczki?
Nuka to średniej wielkości kundelek (54cm w kłębie) i jest ona dość niewymiarowa jeśli chodzi o pysk obw pyska ma ok 21-22 cm a dł ok 9-10 cm.
ten kaganiec co teraz miała już z niego wyrosła. kaganiec ma służyć tylko do tego jak będę z nią u weta, lub jak ją puszczę na łące to żeby mi czegoś nie zjadła na dworze, albo w jakiś miejscach gdzie będzie musiała go mieć koniecznie. co mi polecacie?[/QUOTE]

[quote name='Gosia9712P']dacie foty takiego kagańca fizjologicznego? bo nie wiem jak to wygląda...[/QUOTE]

kundelek ok 40cm w kłebie.
kaganiec tez zakladany naprawde bardzo okazjonalnie:lol:
u weta sie sprawdzil, nawet wetka sie pytala co on za kaganiec ma taki fajny ze moze w nim dyszec:p

[IMG]http://images40.fotosik.pl/146/426941786a45ae9b.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/146/975138972fc88614.jpg[/IMG]


P.s nie zwracac uwagi na ogolonego kundla, teraz lepiej juz wyglada:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']upal, tak zabudowany skorzany kaganiec no no fajnie, to wlasciwie tak jak te nylonowe tuby bez regulacji, zima snieg bedzie skora namoknie zrobi sie sztywna moze szorstka blee[/QUOTE]

ten ma regulacje z boków ma dziury i jest tak zbudowany zeby pies mógł pysk otworzyc a poza tym to nie mój jedyny kaganiec , na lato moge mu zakładać metalowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*'][B]Marta_Ares[/B] ile zapłaciłaś za ten kaganiec jeśli mozna wiedzieć:lol:[/QUOTE]

wszystkie fizjologi sa w jednej cenie , minimalna roznica max 5zl


nasze kagance
[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7246/dsc04536.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/136/052ab64711ccb9a2.jpg[/IMG]

jak mi ktos dobierze rozmiar fizjologa kupie mu czekolade

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5412/061009094141.jpg[/IMG]
tez umial niby otworzyc pysk ale tragedia w nim byla cioral po ziemi taki plog robil TRAGEDIA


i fizjolog
[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/152/sdc12828m.jpg[/IMG]:hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm::hmmmm:

widac jakakolwiek roznica?

EDIT: GOPS jakie wymiary ma ?:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']no tak lepiej kupic miliard kagancow a nie jeden porzadny tez mialam kiedys skore poszukam zdjecia ... okropnosc w zime... oddalam go do schronu tez niby pies pysk umial otworzyc... niby...[/QUOTE]

Człowiek na błędach się uczy , kupiłam metalowy w ogóle nie zdał egzaminu , Neron cały czas na spacerze próbował go ściągnąć , teraz kupiłam ten skórzany , byłam z nim na dworze i ani razu się nie położył i nie dotknął łapą kagańca w celu ściągnięcia go , i mimo niego obwąchiwał co się dało więc jak na razie widzę że jest ok , gdyby był nie wygodny tak jak piszecie Neron w nim by nawet nie wyszedł z domu tylko położył by się i stawiał opór tak jak to robił na początku z metalowym ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']nawet wetka sie pytala co on za kaganiec ma taki fajny ze moze w nim dyszec:p[/QUOTE]

ja naprawde nie wiem co za kagance kupujecie przed fizjologami, ze te psy tak cierpia:roll: moja i dyszy i szczeka, ba! nawet w lato w nim biega:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']ja naprawde nie wiem co za kagance kupujecie przed fizjologami, ze te psy tak cierpia:roll: moja i dyszy i szczeka, ba! nawet w lato w nim biega:roll:[/QUOTE]

przytoczylam slowa wetki, bo ona nigdy takiego nie widziala:roll:


a przed fizjologiem mialam plastik, duzy pies mogl w nim dysec itp, a tarl o ziemie nim caly czas:roll: nie wiem co jest w tym fizjologu ze mu nie przeszkadza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...