Jump to content
Dogomania

kaganiec


Ania i Salma

Recommended Posts

A z ciekawości - pies jest faktycznie w stanie otworzyc pysk wykorzystując całą ta wypustkę u dołu? Bo zauwazyłam mierząc te wszystkie kagańce że np zakładam Waldkowi kagan który ma dużo miejsca pozornie, ale kratka pod szczęką uniemożliwia jej otwarcie. ( mam nadzieję że wytłumaczyłam :P)


No i będę szukać chyba jednak w chopo, bo odkąd ulepszyłam baskera że jest węższy a ma więcej miejsca w dół to zaczął psu przeszkadzać ( a wcale mocno nie powyginałam , cudak :roll:)

Link to comment
Share on other sites

Moze wy nam pomozecie.Mianowicie szukam kaganca dla moich psiakow i o ile na Malamuta z Chopo rozmiarowke znalazlam,o tyle na Akite Amerykanska niestety nie.
Do Amerykanki mojej niby powinnam dopasowac z owczarka niemieckiego,ale owczarki maja jednak kufe wezsza i dluzsza od mojej suki.Przymierzalam w sklepie plastikowe dla owczarka,ale niestety za male,tzn czubek nosa ocieral jej sie juz o 'koncowke' tego kaganca.Kupilam w koncu tez plastikowy,ale najwieksza rozmiarowke.Na dlugosc i szerokosc pasuje idealnie,ale na dole 'wisi' z dobre dwa centymetry wiec widac,ze jednak dopasowany nie jest :(

Przegladalam strone z kagancami chopo i mozna znalezc rozmiarowke na prawie wszystkie rasy,a na ta moja dziewczyne brak :(
Ma ktos jakis pomysl,albo potrafi cos doradzic.Czy jedyne wyjscie to mierzyc i kupowac w ciemno?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia-Samosia']Tak,tylko to na Inu.
Akity Inu sa mniejsze :([/QUOTE]
Zmierz psu pysk , może uda się coś wspólnie wybrać z dostępnych rozmiarów .
Jak ten jest za mały to spójrz na większe modele z chopo, nie sugeruj się rasą wpisaną obok modelu tylko wymiarami .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogha']Majkowska tak mi się napatoczyło: [URL]http://www.healthypets.pl/pl/p/TRIXIE-KAGANIEC-SKORZANY-XL-38cm-1879/355[/URL]
Nie taki skórzany kaganiec mieliście?[/QUOTE]Nie. To był model charci, bardzo przyjemna delikatna skórka , o połowę cieńsza od tych zwykłych.

Dziś miałam przyjemnośc pomierzyć kolejne kagańce fizjo, plastiki, skórę, w tym wiekszy basker. Jestem zaskoczona, leżał koszmarnie, jakbym mu wiaderko ze śledzi wpakowała na mordę, w dodatku Wald poodjął natychmiast z nim walkę...
Jedyny który pasował względnie to plastik, ale ten ściągnął w 3 sekundy, własciwie nim mu zdążyła sprzedawczyni przymierzyć.
Ale basker KOSZMARNIE wypadł.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1][quote name='Angi'][URL]http://www.pelna-miska.pl/pl/p/CHOPo-kaganiec-PRO-dla-Dalmatynczyk-Husky-Ogar-Polski-PIES/3775[/URL][/QUOTE]
Nieźle "oszukuje" diabelkowa :evil_lol:[/SIZE]

Tak na marginesie, ktoś zna dobrą stronę gdzie za pomocą wymiarów dopasują mi maszera żebym nie musiała odsyłać z powrotem? :)

Link to comment
Share on other sites

wersja pro jest bez sensu, ale tylko dla psów z krótkim pyskiem, gdzie pasek zajmuje całą górę kagańca i nie ma miejsca na nos. Ale dla psów z "normalnym" pyskiem jest według mnie super, mój zwykły z paskiem po dłuższym czasie trochę "sflaczał", i metal opiera się o pysk, więc go obciera. A wersja pro ma temu zapobiegać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...