Jump to content
Dogomania

Korkosmok- czarny dog niemiecki


Sylvia_76

Recommended Posts

[quote name='jo-jo']Ani jedno ani drugie ;)[/quote]

Ooo, a to już pomysły mi się kończą...:roll:
Polska, zagranica?
Tak czy tak - extra!
(a tak w ogóle to pytanie mialo byc - NA f CZY NA G ;)) - ach to ślęczenie po nocy... )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Dziewczyny, dziękujemy serdecznie :)

Cloudy!!! Witaj!!!

No Dogomanii jest fajnie, bo są tu sprawnie działający moderatorzy, którzy nie dopuszczają do powstawania pyskówek, a jeśli takie mimo wszystko się pojawią - zamykają wątek albo wywalają go w kosmos ;) Lubię to forum.

Będziesz w Katowicach, prawda???

Aaaa... kilka dni temu znów widziałam Patlandowego błękitka :) (Versace?)
Ma starsznie miłego właściciela, który dość mocno się zdziwił, gdy za pierwszym razem pędziłam za nimi przez pół Żoliborza :) (coż.... i pan i piech w przeciwieństwie do mnie są wielcy :) ) aby dowiedzieć się, któż to cieszy moje oczy swoim widokiem :)[/quote]

Dziękuję ogromnie za mile słowo :lol:
Do tej pory Dogo kojarzyło mi się głównie z ekipą specjalną od zadań specjalnych - adopcji i akcji ratunkowych z prawdziwego zdarzenia.
A tu się okazuje, że również wspaniałe fotogalerie posiadają :multi:
Jak wrócę z uczelni to lecę poszukać tu Teufelka i Jojka :)

W Katowicach będzie Visco i właśnie Versace - razem stoją w jednej klasie, chociaż od Legionowa Viskuś się chyba przenosi do pośredniej.. (latka lecą :) Oprócz tego pojeżdżę sobie z młodym trochę do Niemiec na wystawy i już nie mogę się doczekać, jak to tam wszystko wygląda - psy, ludzie i atmosfera...(pierwszy Berlin, potem jeszcze kilka)
Apropo wielkości - Młody osiągnął właśnie 90 kg (14 mscy)...! Wzrost już też dawno przekroczył 90 w kłębie. Jak się przyzwyczajać, to od razu do dużego pieska na smyczy :razz: - później już żaden doży pan nie wyda mi się wielki :evil_lol: Hihhi, w końcu z Korkiem to jakby nie patrzeć - rodzina :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloudy']A tu się okazuje, że również wspaniałe fotogalerie posiadają :multi:
Jak wrócę z uczelni to lecę poszukać tu Teufelka i Jojka :) [/QUOTE]

Szukaj, szukaj - są świetne :)

[QUOTE]W Katowicach będzie Visco i właśnie Versace - razem stoją w jednej klasie, chociaż od Legionowa Viskuś się chyba przenosi do pośredniej.. (latka lecą :) Oprócz tego pojeżdżę sobie z młodym trochę do Niemiec na wystawy i już nie mogę się doczekać, jak to tam wszystko wygląda - psy, ludzie i atmosfera...(pierwszy Berlin, potem jeszcze kilka)[/QUOTE]
Dlatego właśnie mój kolejny dog nie będzie cięty. Mimo, że baaaaardzo podobają mi się kopiowane uszy i wbrew powszechnym opiniom to naprawdę nie jest traumą dla psów - mamy zamkniętą drogę na wystawy do wielu krajów, a szkoda.

[QUOTE]Apropo wielkości - Młody osiągnął właśnie 90 kg (14 mscy)...! Wzrost już też dawno przekroczył 90 w kłębie. Jak się przyzwyczajać, to od razu do dużego pieska na smyczy :razz: - później już żaden doży pan nie wyda mi się wielki :evil_lol: Hihhi, [B]w końcu z Korkiem to jakby nie patrzeć - rodzina[/B] :)[/QUOTE]

noooo :)
tyle tylko, że Korkosmok jest cały czas zapatrzony w swojego tatę (swoją drogą - niezły łajdak: przeleciał mamusię, z dzieckiem tylko raz nawiązał kontakt przysyłając życzenia z okazji urodzin w międzyczasie przelatując starszą Korkową półsiostrę), który zatrzymał się na wzroście 86cm :)

ILE ON WAŻY???!!!

hihihihihihihi... zbliża się powoli do wagi mojego narzeczonego :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']
SYLWIA GRATULACJE!!!:klacz:[/QUOTE]

Dziękuję :)

Uśmiecham się, bo teraz spokojnie mogę zmienić zawód :)
Mam na dłoni brylantowy kastet, którym przetnę każdą chyba szybę :)

Będę pierwszą w historii włamywaczką o pesudonimie "szklarz" :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloudy']Ooo, a to już pomysły mi się kończą...:roll:
Polska, zagranica?
Tak czy tak - extra!
(a tak w ogóle to pytanie mialo byc - NA f CZY NA G ;)) - ach to ślęczenie po nocy... )[/quote]


Hihi ja nic nie mówię ;-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Hihi ja nic nie mówię ;-))[/QUOTE]

No właśnie... :)
Cloudy - za szybko się poddajesz :)

hihihihihihi :)

To ja wkleję może zdjęcia robione przez Karolinę (właścicielkę Nutki) i Aneę :)

Żółte: (rozwijająca się przyjaźń żółtej pannicy z prawie - dogiem :) pod czujnym okiem Logana :)
[img]http://images20.fotosik.pl/107/4a9b5dcb2eee66c9med.jpg[/img]

[img]http://images20.fotosik.pl/107/83be2fdc6b65cb80med.jpg[/img]

[img]http://images21.fotosik.pl/57/cd31df2a59a7660d.jpg[/img]

o rany, łapa sama mi tańczy!
[img]http://images21.fotosik.pl/57/7ba41b26aca12018.jpg[/img]

Logan kontrolował też początek przyjaźni Korkowo - Nutkowej :)
[img]http://images20.fotosik.pl/107/c4a8d18be691593emed.jpg[/img]

... i widocznie uznał, że KOrkosmok jest dobrą partią dla Małej, bo pozwolił im bawić się samym :)
[img]http://images21.fotosik.pl/57/1bf448bf57c1ad84.jpg[/img]

[img]http://images22.fotosik.pl/30/c1d928c322572e73.jpg[/img]

skok przez przeszkodę :)
[img]http://images22.fotosik.pl/30/5383d3175e4860f8.jpg[/img]

Ulubiona pozycja Korkosmoka podczas zabawy z Nutką :)
[img]http://images21.fotosik.pl/51/4bb75cd13e3f50ff.jpg[/img]

kłębowisko łapowo - ogonowe
[img]http://images22.fotosik.pl/24/f73828fec5b45a1f.jpg[/img]

kto pierwszy, ten lepszy
[img]http://images20.fotosik.pl/100/ca3e4dec26f5def3.jpg[/img]

i moja ulubiona fotka:
[B]śpiewający duet doży [/B] :)
[img]http://images22.fotosik.pl/24/45eb4baaf620d4a4.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloudy']Dziękuję ogromnie za mile słowo :lol:
Do tej pory Dogo kojarzyło mi się głównie z ekipą specjalną od zadań specjalnych - adopcji i akcji ratunkowych z prawdziwego zdarzenia.
A tu się okazuje, że również wspaniałe fotogalerie posiadają :multi:
Jak wrócę z uczelni to lecę poszukać tu Teufelka i Jojka :)

W Katowicach będzie Visco i właśnie Versace - razem stoją w jednej klasie, chociaż od Legionowa Viskuś się chyba przenosi do pośredniej.. (latka lecą :) Oprócz tego pojeżdżę sobie z młodym trochę do Niemiec na wystawy i już nie mogę się doczekać, jak to tam wszystko wygląda - psy, ludzie i atmosfera...(pierwszy Berlin, potem jeszcze kilka)
Apropo wielkości - Młody osiągnął właśnie 90 kg (14 mscy)...! Wzrost już też dawno przekroczył 90 w kłębie. Jak się przyzwyczajać, to od razu do dużego pieska na smyczy :razz: - później już żaden doży pan nie wyda mi się wielki :evil_lol: Hihhi, w końcu z Korkiem to jakby nie patrzeć - rodzina :)[/quote]

Klaudia ja mam nadzieję, ze pamiętasz obietnicę fotorelacji (ze szczególnym naciskiem na błękity) z zagranicznych wojaży wystawowych.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']No właśnie... :)
Cloudy - za szybko się poddajesz :)

hihihihihihi :)

To ja wkleję może zdjęcia robione przez Karolinę (właścicielkę Nutki) i Aneę
skok przez przeszkodę :)
kłębowisko łapowo - ogonowe
[IMG]http://images22.fotosik.pl/24/f73828fec5b45a1f.jpg[/IMG]
[/quote]

[SIZE=5]Ja też chcę dogowisko!!![/SIZE][SIZE=2] ... ze swoim dogiem:-( [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Klaudia ja mam nadzieję, ze pamiętasz obietnicę fotorelacji (ze szczególnym naciskiem na błękity) z zagranicznych wojaży wystawowych.:evil_lol:[/QUOTE]

Ja mogę obiecać błękity z tego wekendu w Wilnie :lol: .

Link to comment
Share on other sites

kurcze wcielo mi subskrypcje :mad:

Wchodzę a tu tyyyyye sie dzieje :cool3:

A wiec na poczatek (hurtowo :evil_lol: ) spóxnione ale szczere :roll:

[CENTER][COLOR="Green"][/COLOR]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
GATULEJE!!!
I
STO LAT:loveu: [/CENTER]

Ps Jak w sobote/niedziele stoicie z czasem na socjalizacje Toski??? :cool3:
Mam chyba jeszcze kilka zdjeca Korka z niedzieli - jak znajde to wrzuce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Klaudia ja mam nadzieję, ze pamiętasz obietnicę fotorelacji (ze szczególnym naciskiem na błękity) z zagranicznych wojaży wystawowych.:evil_lol:[/quote]

Fiu fiu, wszystkich ostatnio interesują niemieckie błękitne psy, hihi...
Satinkę też miejmy nadzieję zainteresują..:evil_lol: A ja Wam dam znać jaki będzie finał :eviltong:
Będą foty jak znowu czegoś nie sknocę... Korek coś o tym wie :oops:
Będzie duuużo zdjęć!! (tu przydadzą się kciuki)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Ja mogę obiecać błękity z tego wekendu w Wilnie :lol: .[/quote]

Chcemy nie tylko błękity. Ja na przykład poproszę czarne/arlekiny z naciskiem na Panów. Z klasy Teufelka i wyżej, hop, hop!!:p
Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloudy']Fiu fiu, wszystkich ostatnio interesują niemieckie błękitne psy, hihi...
Satinkę też miejmy nadzieję zainteresują..:evil_lol: A ja Wam dam znać jaki będzie finał :eviltong:
Będą foty jak znowu czegoś nie sknocę... Korek coś o tym wie :oops:
Będzie duuużo zdjęć!! (tu przydadzą się kciuki)[/quote]


To ja zamawiam Czarnych i Arlkeiniastych Panów :loveu:
I jak CI się nawinie Bracco Italiano to też baaardzo będew wdzięczna :)))

Link to comment
Share on other sites

a czy jest opcja ze moge trzymac za Was wszystkich kciuki? zeby piessy osiagnely wymarzone nagrody, medale? - ja nie wiem co dostaje sie oprocz tytulu na wystawach, wybaczcie. ja sie na tym kompletnie nie znam i pewnie nie poznam. My to tak z serii buziak dla wszystkich. Zaczynamy w sobote szkoelnie. czy ja juz wspominalam ze mi pozarl 2 poduszki? widok byl przepiekny... wszystko fruwalo ;) hiihhihiihih
tak wygladal nasz Gandalf :diabloti:
a tak ja :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

To ja hurtowo :)

[quote name='bGirl']fiu, fiu ale KOrkosmok ma zplecze kolegów :cool2:
[/QUOTE]

prawda? :)

Nie ukrywam, że jednak bardziej pasjonują go teraz koleżanki (ich też znamy już sporo) :)

[quote name='Megnum']Ja też chcę dogowisko!!! ... ze swoim dogiem[/QUOTE]

Ja też chcę Cię zobaczyć na dogowisku!!! z Twoim dogiem, oczywiście! :lol: (bez niego też :) )

[quote name='Anea']kurcze wcielo mi subskrypcje

Wchodzę a tu tyyyyye sie dzieje

A wiec na poczatek (hurtowo ) spóxnione ale szczere


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
GATULEJE!!!
I
STO LAT

Ps Jak w sobote/niedziele stoicie z czasem na socjalizacje Toski???
Mam chyba jeszcze kilka zdjeca Korka z niedzieli - jak znajde to wrzuce[/QUOTE]

Dziękujemy!!!

W weekend jesteśmy nastawieni spacerkowo i socjalizacyjnie :)
Zdzwonimy się :)

Poszukaj Korkofotek, proooszę... :)

[quote name='mali&wika']a czy jest opcja ze moge trzymac za Was wszystkich kciuki? zeby piessy osiagnely wymarzone nagrody, medale? - ja nie wiem co dostaje sie oprocz tytulu na wystawach, wybaczcie. ja sie na tym kompletnie nie znam i pewnie nie poznam. My to tak z serii buziak dla wszystkich. Zaczynamy w sobote szkoelnie. czy ja juz wspominalam ze mi pozarl 2 poduszki? widok byl przepiekny... wszystko fruwalo hiihhihiihih
tak wygladal nasz Gandalf :diabloti: [/QUOTE]

Oczywiście, ze jest taka opcja!!! (trzymania kciuków za wszystkich :) )
Na wystawach na pewno dostaje się dyplomy, opcjonalnie także pucharki, medale, wstążeczki (a może wstążeczki zawsze, gdy nie ma pucharków czy medali? jeszcze nie wiem :) )
Mali&wika - zapraszamy na wystawę do Legionowa (blisko) lub na warszawską :) zobaczysz na miejscu jakie tyo wszystko zakręcone :) (no i można pomiziać w ciągu jednego dnia całą masę dożych mordek :) )

Jak było na szkoleniu??? Chodzicie na zwykłej obróżce czy łańcuszku? Jak Gandalfowi się podobało? (bo że on się podobał wszystkim, nie wątpię) :)

Aaaaa.... i witaj serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Rozumiem że to Logan TW ;-)
[/QUOTE]

Tak :)

Ma przemiłą właścicielkę :) a sam Logan - cudowny charakter: jest szefem, pilnuje porządku ale jest sprawiedliwy i nie nadużywa władzy.
Co ważniejsze: inne psy bezapelacyjnie uznają w nim przywódcę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloudy']Fiu fiu, wszystkich ostatnio interesują niemieckie błękitne psy, hihi...
Satinkę też miejmy nadzieję zainteresują..:evil_lol: A ja Wam dam znać jaki będzie finał :eviltong:
Będą foty jak znowu czegoś nie sknocę... Korek coś o tym wie :oops:
Będzie duuużo zdjęć!! (tu przydadzą się kciuki)[/quote]

To ja trzymam kciuki za Satinkę i owoce tego spotkania. No i za zdjęcia błekitów trzymam kciuki, wim, ze to niełatwe bo właśnie błękitnago pana wystawiasz...ale i tak trzymam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Ja też chcę Cię zobaczyć na dogowisku!!! z Twoim dogiem, oczywiście! :lol: (bez niego też :) )[/quote]

W ten weekend nie dam rady wyskoczyć na pola bo siedze na uczelni, za to w nastepny z chęcią.

...Kurcze przecież Wy na wystawe do K atowic jedziecie - ja jednak chyba nie:(
Ale w Legionowie się spotkamy, jśli będziecie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Sylwuś a Wy gdzie?

Ja własnie ruszyłam Twoje ognisko a Was nadal nie słysze :evil_lol:[/QUOTE]

No to miłego pieczenia kiełbasek :)

A serio - idziemy zaraz spać, bo padamy na pyski (każdy na swój)

P.S. Klaudia, czy jutro przed południem jesteś w domu (albo gdziekolwiek, gdzie będziesz miała pod ręką komputer) Chodzi mi o spakowanie dwóch plików, bo ja nie potrafię... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']W ten weekend nie dam rady wyskoczyć na pola bo siedze na uczelni, za to w nastepny z chęcią.

...Kurcze przecież Wy na wystawe do K atowic jedziecie - ja jednak chyba nie:(
Ale w Legionowie się spotkamy, jśli będziecie:lol:[/QUOTE]

Buuuu... po co się uczysz w weekendy? W weekendy się odpoczywa :)

Do Legionowa mam nadzieję pojedziemy :) Jutro mija termin zgłoszeń elektronicznych - mam nadzieję, że uda mi się nie zapomnieć o zgłoszeniu Potwora :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']P.S. Klaudia, czy jutro przed południem jesteś w domu (albo gdziekolwiek, gdzie będziesz miała pod ręką komputer) Chodzi mi o spakowanie dwóch plików, bo ja nie potrafię... :oops:[/quote]


Hihi jestem pewnie od 8-9 będe przy kompie ;-)

Teraz kiełbaski jednak odłozyłam bo jakoś nie mma do tego serca dzisiaj, i ide oglądać Dr.Dolittle 3 :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...