Jump to content
Dogomania

Korkosmok- czarny dog niemiecki


Sylvia_76

Recommended Posts

[quote name='Sylvia_76']na spacerku? wpadniesz do nas? wpadniemy do Ciebie? Możliwości jest mnóstwo :)
Nie widzimy sensu w pokazywaniu psa cały czas w tych samych miejscach, u tych samych sędziów. Zamiast kolekcjonować polskie CACe i CACIBy pobawimy się w coś innego :)[/quote]

Koniecznie umawiamy się na spacer jak tylko skończymy naszą przedłużoną kwarantannę :roll: i ciut się zrobi cieplej i dłużej widno.

A wystawy no fakt, w zupełności Was rozumiem:)

[quote name='Sylvia_76']
Twarda bądź!!! :evil_lol:
A serio - my mamy opcje awaryjne, czyli roztopione masełko lub twarożek wiejski. Gdy Korek próbuje wymusić niejedzeniem karmy kolejną porcję mięska zabieramy miskę. [/quote]

U nas masełko poskutkowało może ze 3 razy... to samo serek, jogurt, oliwa, ser żółty itd.....
Wszystko pycha za pierwszym razem o potem juz feee.
Jednym słowem jaja sobie robi:evil_lol:


[quote name='Sylvia_76']
W tym wieku mają prawo robić wszystko, na co tylko przyjdzie im ochota :)
[/quote]

Nawet nie są zaplastrowane bo jedno się jeszcze musi dogoić. A stanęło sobie jak zdjęłam kubeczek i tak sobie stoi to jedno. Czasem tylko opada odpocząć. Wygląde przekomicznie:loveu:


Oj my nie mamy żadnych fajnych fot bo to czarne to ciężko porządne foto strzelić. Robie w domu to czarna plama, na dworzu ciężko całego psa złapać w kadr....
I rzeczywiście 3 osoby MUSZĄ być:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']U nas masełko poskutkowało może ze 3 razy... to samo serek, jogurt, oliwa, ser żółty itd.....
Wszystko pycha za pierwszym razem o potem juz feee.
Jednym słowem jaja sobie robi:evil_lol:[/quote]
wybredna pannica, hihihihi
Tym bardziej się nie daj :)


[quote name='MEGNUM']Nawet nie są zaplastrowane bo jedno się jeszcze musi dogoić. A stanęło sobie jak zdjęłam kubeczek i tak sobie stoi to jedno. Czasem tylko opada odpocząć. Wygląde przekomicznie:loveu:[/quote]

Moje ukochane zdjęcie czteromiesięcznego Korka który kombinował z postawami wystawowymi :) (spojrz na uchole :) )

[IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4975/pict00853pb.jpg[/IMG]


[quote name='MEGNUM']Oj my nie mamy żadnych fajnych fot bo to czarne to ciężko porządne foto strzelić. Robie w domu to czarna plama, na dworzu [B]ciężko całego psa złapać w kadr[/B]....
I rzeczywiście 3 osoby MUSZĄ być:lol:[/quote]

najczęściej na fotkach pojawia się albo ogon, albo NOOOOOOOS :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76'][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4975/pict00853pb.jpg[/IMG]

[/quote]

No taaaaak. Uszy żyją własnym życiem:evil_lol:

U nas niedawno wyglądało to tak:
[IMG]http://img185.imageshack.us/img185/4338/p1010394zo0.jpg[/IMG]

I uparcie leżały na głowie tak z tydzień:evil_lol:

Sorki za jakość zdjęcia no ale nie da mi się inaczej:shake:

Link to comment
Share on other sites

Muszę się podzielić radosną nowiną. Po 30h strajku głodowego właśnie wciągneła michę karmy:multi:
Mam nadzieję że jutro rano też nie pogardzi....

Dziękujemy za słodkości:)
Warto warto i naprawde już mam w nosie czy bedzie piekna w oczach sędziów i innych dogarzy. Dla mnie jest najpiękniejsza a przede wszystkim ma taki charakter jaki chciałam.
Nie jest płochliwa za to uparta. Wygadana strasznie, pyskuje i sie złości jak jej nie pasuje. A w nocy, a szczególnie nad ranem przytula sie tak jak jej mamusia, tak jak żaden inny pies nie umie tylko dogi, I patrzy z góry na mnie jak leżę, taka zadumana patrzy a jak nucę to przekręca główkę na boki. Uwielbiam jak daje buziaczki, to też po mamusi:loveu:
Sadza tyłeczek aby wyżej, głowę kładzie na kolankach, podskakuje jak konik gdy się bawi no i się ślini już niesamowicie.

Właśnie taką chciałam i o takiej marzyłam a teraz mam i się cieszę jak cholera;)

Dobrej nocy dla Korka i Dużych.

P.s. Czy administrator Waszej strony to żyje jeszcze????:mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Muszę się podzielić radosną nowiną. Po 30h strajku głodowego właśnie wciągneła michę karmy:multi:
Mam nadzieję że jutro rano też nie pogardzi.... [/quote]

no proszę... :evil_lol:

[quote name='MEGNUM']Dziękujemy za słodkości:)
Warto warto i naprawde już mam w nosie czy bedzie piekna w oczach sędziów i innych dogarzy. Dla mnie jest najpiękniejsza a przede wszystkim ma taki charakter jaki chciałam.
Nie jest płochliwa za to uparta. Wygadana strasznie, pyskuje i sie złości jak jej nie pasuje. A w nocy, a szczególnie nad ranem przytula sie tak jak jej mamusia, tak jak żaden inny pies nie umie tylko dogi, I patrzy z góry na mnie jak leżę, taka zadumana patrzy a jak nucę to przekręca główkę na boki. Uwielbiam jak daje buziaczki, to też po mamusi:loveu:
Sadza tyłeczek aby wyżej, głowę kładzie na kolankach, podskakuje jak konik gdy się bawi no i się ślini już niesamowicie.

Właśnie taką chciałam i o takiej marzyłam a teraz mam i się cieszę jak cholera;)

Dobrej nocy dla Korka i Dużych.

P.s. Czy administrator Waszej strony to żyje jeszcze????:mad::evil_lol:[/quote]

Wiesz, Magda, jakbym siebie czytała...
Opis charakterku też jakoś dziwnie mi znajomy :loveu: Inteligentny pyskacz, który jest maskotą :loveu: Skąd ja to znam???

Administrator żyje i nawet ma się nieźle. Nie ma natomiast co wstawiać, bo jakby to delikatnie ująć... no dobra, będzie wprost: Korkowi się nie chce pisać aktualności :evil_lol: Ale obiecuje to nadrobić, może pojawią się jakieś nowe fotki (bo ostatnie są z młodzieży, wiem, wstyd :oops: :evil_lol:)

Dobranocka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']o załuga Klaudii. Szczerze mówiąc - nie mam zielonego pojęcia, jak ona to robi, że wychodzą fajne. Mnie to zupełnie nie wychodzi. [/quote]

Przestań proszę, bo ja spłonę wkońcu.. Albo wiesz co? Złoże zażalenie na Policję :grins::evil_lol::evil_lol::evil_lol:


[quote name='Sylvia_76']"czapkę" też przerabialiśmy :) Też czteromiesięczny :)

[IMG]http://dogi.pl/fotki2/thumbs/ElCorazon4m1.jpg[/IMG][/quote]

Chyba znam to zdjęcie :evil_lol:

[quote name='MEGNUM']P.s. Czy administrator Waszej strony to żyje jeszcze????:mad::evil_lol:[/quote]

Melduje się ! :diabloti: Choć nie jestem pewna czy żyje :roll:

[quote name='Sylvia_76']Administrator żyje i nawet ma się nieźle. Nie ma natomiast co wstawiać, bo jakby to delikatnie ująć... no dobra, będzie wprost: Korkowi się nie chce pisać aktualności :evil_lol: Ale obiecuje to nadrobić, może pojawią się jakieś nowe fotki (bo ostatnie są z młodzieży, wiem, wstyd :oops: :evil_lol:) [/quote]

Tak na szybkie podliczenie brakuje mi jakichś... minimum 20 wpisów. I myśle, że to nie Korkowi się nie chce tylko hmm, no wiadomo komu :evil_lol:


P.S.Madzia, musze wkońcu zobaczyć maluchę! Albo was nawiedzę albo namówie was na nawiedzenie nas :lol: "Wujek" Jojek czeka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']


P.S.Madzia, musze wkońcu zobaczyć maluchę! Albo was nawiedzę albo namówie was na nawiedzenie nas :lol: "Wujek" Jojek czeka :)[/quote]

Klaudia nawiedzaj kiedy chcesz:)
My niestety musimy się jeszcze 3 tygodnie wstrzymać i skończyć kwarantannę bo nas wet inaczej zaszczepił i musimy sie jeszcze doszczepić raz:roll:
Ale co się dwlecze to nie uciecze a i pogoda będzie ładniejsza:)

Klaudia dałaś ciała z tą stronką administratorze Tyyyy:mad:
Czekam na aktualkę!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dozia_13']
A co u was słychać? Co Koruś porabia...?[/quote]

Korek Potworek zachwycił się parkiem pałacowym (nieczęsto obwą****e się 600 letnie dęby), ulami, mnóstwem nowych zapachów i obsługą w tym cudownym miejscu.
Rozkochał w sobie właściciela pałacyku i panie na recepcji :evil_lol: co miało już przełożenie np. na poczęstowanie nas nalewką miodową własnej produkcji :evil_lol:

Do tego nastrojone pianino, piękny kominek i żadnych zakazów wprowadzania psa gdziekolwiek (zrobiono dla nas wyjątek, do tej pory psy nie były tu goszczone).

Gdyby ktoś chciał namiar na nocleg z niesamowitym klimatem blisko Leszna - zapraszam na priva.

i najważniejsze: Duży zabrał aparat fotograficzny BEZ karty, w związku z czym... łatwo się domyślić...

Musimy tu zatem wrócić kiedyś na sesję zdjęciową, nie daruję sobie takiej scenerii.

P.S. Wygwiazdkowany wyraz to czasownik "obwąchiwać" w trzeciej osobie liczy pojedynczej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']i najważniejsze: Duży zabrał aparat fotograficzny BEZ karty, w związku z czym... łatwo się domyślić...

Musimy tu zatem wrócić kiedyś na sesję zdjęciową, nie daruję sobie takiej scenerii.[/quote]

[FONT=Century Gothic]No cóż cały Duży :evil_lol: Ale nie martw się jeszcze nie raz w tym roku tamtędy pojedziemy więc i sesje zrobimy, Obiecuje :)[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Ale co ja gadam jak przyszłam z nowiną, Korek na Wystawie Championów w Lesznie -[/FONT]

[CENTER][B][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=darkorchid]I dosk / 7, CWC, NDPwR, BOB !!!!:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=black]I tym samym zakończył karierę wystawową w Polsce :)[/COLOR][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Century Gothic]Kochani Ogromne Gratulacje !!! :Cool!::Cool!:[/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]No cóż cały Duży :evil_lol: Ale nie martw się jeszcze nie raz w tym roku tamtędy pojedziemy więc i sesje zrobimy, Obiecuje :)[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Ale co ja gadam jak przyszłam z nowiną, Korek na Wystawie Championów w Lesznie -[/FONT]

[CENTER][B][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=darkorchid]I dosk / 7, CWC, NDPwR, BOB !!!!:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=black]I tym samym zakończył karierę wystawową w Polsce :)[/COLOR][/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Century Gothic]Kochani Ogromne Gratulacje !!! :Cool!::Cool!:[/FONT][/CENTER]
[/quote]
U nas nad morzem sztorm, wychodzic się nie chce, za to zaglądamy tutaj i proszę jakie wiadomości :multi::klacz:

[CENTER]Ogromne gratulacje[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :loveu:

Klaudio Jojkowa, Mózgu całej "operacji polskiej" :evil_lol: - dziękujemy :loveu:

Anea - świat jest taki piękny :evil_lol: i ringów cała masa :evil_lol:
A serio - w Polsce sporo osób wie kto to Korek i jak wygląda. W tym roku będziemy kontynuować pokazywanie go za granicą.

Azja i North - wiesz, że ja całe świadome życie przemieszkałam w 3 city? Morza, plaży (Babie Doły i Orłowska - moje ukochane), parku Oliwskiego, Starówki brakuje i strasznie... I tak już niestety chyba zostanie...

Megnum - stawka dogów niemieckich:

Czarny/arlekin:
Psy:
EL CORAZON Modry Efekt - I dosk, CAC, NDPwR, BOB
CZARDASZ Marchołt II dosk
DAMARIO Moloseum III dosk
ACAN Ze Smoczego Raju IV dosk
MANTEUFEL Saxifraga
LINCOLN Saxifraga
OPAL ODIN Oregon

Suki:
NIEGRZECZNA ZUZANNA Magiczne Koło I dosk, CAC, NDSwR

Wiem, że w żółto - pręgowanych BOBa wzięła EULALIA z Marcybporęby, bo spotkałyśmy się na BOGu, a w blękitach była samotnie PERFECTION LADY PERSEFONA Balao, która tak zauroczyła Korka na BOGu :angryy:, że szybciej trafię na stół operacyjny (mój kręgosłup cały czas jest na "zwolnieniu warunkowym ze szpitala)...

Klaudia :-) , Atkaaaa - dziękuję :)

Czarna_hancza - dziękujemy za całuski :)

I krótkie podsumowanie: wystawa inna niż wszystkie :) Bardzo miło (jak zwykle) było spotkać Kasię Simbikową (do zobaczenia w świecie!!!), miło było spędzić trochę czasu z właścicielką i hodowczynią Acana ze Soczego Raju i jej mamą (również do zobaczenia :) ).

padamy ze zmęczenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Dziękujemy :loveu:

Klaudio Jojkowa, Mózgu całej "operacji polskiej" :evil_lol: - dziękujemy :loveu:[/quote]

[FONT=Century Gothic]Haha, bez przesady, to Wy pojechaliście i wy wywalczyliście :) A tak wogóle pamiętasz zdanie z mojego podsumowania roku - "(...) [FONT='Times New Roman'][SIZE=2][FONT=Century Gothic]stworzyliśmy istnie boski plan(...)"[/FONT] :evil_lol:[/SIZE][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]Haha, bez przesady, to Wy pojechaliście i wy wywalczyliście :) A tak wogóle pamiętasz zdanie z mojego podsumowania roku - "(...) [FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=Century Gothic]stworzyliśmy istnie boski plan(...)"[/FONT] :evil_lol:[/SIZE][/FONT][/FONT][/quote]

kto stworzył ten stworzył :evil_lol:

ja tylko zaakceptowałam :)


A tu już Leszno - i tzw. głaski po wybraniu do finału na grupie :razz:

[IMG]http://i042.radikal.ru/0802/85/62f633d06369.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...