Jump to content
Dogomania

Korkosmok- czarny dog niemiecki


Sylvia_76

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sprawozdanie z podrózy:

Łotwa - my dostaliśmy CQ w posredniej (ale niezwykle ciekawie to tam się działo w klasie czempionów),

Poznań - tu gratulujemy wygranej Angelowi, sobie zaś gratuluję tego, że po kontuzji kregosłupa w ogole pobiegłam

Białoruś part 1 - tu pokonał nas w walce o CACIB straszliwie utytułowany rosyjski pies, który dostał potem BOB-a, i był 2 na BOG, ...

Białoruś part 2 - tu pokonaliśmy w walce o CACIB i BOB straszliwie utytułowanego rosyjskiego psa, który dzień wcześniej dostał BOB-a, i był 2 na BOG :),

Fajnie, mamy Championa Białorusii.

Ale i tak tam jeszcze pojedziemy bo Białorusini mają kapitalne wystawy ze swietną obsadą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anea']Wow zyjecie!!! a ja myslalam ze zagineliscie juz zupelnie ;)
a tak powaznie to GRATULUJE kolejnych sukcesow i zdrowka zycze :)[/quote]
Anea!!!

Jak fajnie, że wpadłaś :)

U nas - w normie, tzn. przymierzamy się do kolejnej wystawy :)
Tym razem przygotowujemy się (Korek odkarmia po kaszlu kennelowym, bo straszny z niego teraz szczupaczek, a ja intensywnie rehabilituję) do wyjazdu do Zagrzebia.

Z wystaw jeszcze tylko ewentualnie Wilno - i kilkumiesięczny odwyk.

Korek będzie przekształcał się w mężczyznę podczas dłuuugiego wypadu w góry i "obozu kondycyjnego" ze znajomymi i ich sunieczką, a my zarobimy na kolejne odcinki filmu pt. "Korek i wystawy".

Powolutku zaczynam myśleć o kolejnym dogu...

Mia- mia - bardzo dziękuję!`Strasznie chciałabym, zeby nasze potwory się kiedyś spotkały... Trzeba to jakoś zorganizować :)

Link to comment
Share on other sites

dla Korka miała tylko jeden wymiar -

J A G N I Ę CI N A !!!:diabloti:


Mam wrażenie, że ten pies byłby gotowy przepisać się do tutejszego związku :)

Aaaa..., obsady sobotniej wystawy (samce czarne i arlekiny) chyba nie da sie porównać z żadna inną wystawą na której bylismy w 2007 roku. Już samo stanie z takimi psami było zaszczytem:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Skądś znam te cmokanie :evil_lol:
[/quote]

Gdy tak patrzę na zatykającego się kocykiem Korka zawsze mam przed oczami Gunia.
Pierwsza wizyta w ME, Zuzia milasiła się - jak zwykle, Aszra - milasiła się, bo Zuzia się milasiła, a Czarinka najpierw zatkała się wilelkim misiem, potem kocykiem a potem kawałkiem kapy na łóżko :)
Pamiętam, jak mnie to zachwyciło :)

... a teraz mam to na codzień :) mało - Korek dodaje do tego efekty dźwiękowe (śpiewa przy tym strasznie) :)

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie u was w galeryjce nie było...ale dogo POTTFFORNIE mi muliło przy internecie z komórki (a ja do najcierpliwszych nie należę), ale od dziś mam szybszy net i już mogę do was szybciutko zaglądać :diabloti::diabloti:
Graatuluję kolejnych sukcesów :D
Uwielbiam Korka...już wspominałam, że to mój ulubiony Pan Dog?
a to zdjęcie z kocykiem mnie powalilło - Dalka tak ciumka misia...
a Jak się nie chcesz na spacerek umówić :P to Dalię możesz zobaczyć w naszej galerii [URL]http://********.com/forum/showthread.php?t=173&page=30[/URL]
hmmm...widzę, że zagwiazdkowało początek adresu?? czyżby potraktowało psia kosc jako przekleństwo??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idabo']Dawno mnie u was w galeryjce nie było...ale dogo POTTFFORNIE mi muliło przy internecie z komórki (a ja do najcierpliwszych nie należę), ale od dziś mam szybszy net i już mogę do was szybciutko zaglądać :diabloti::diabloti:
Graatuluję kolejnych sukcesów :D
Uwielbiam Korka...już wspominałam, że to mój ulubiony Pan Dog?
a to zdjęcie z kocykiem mnie powalilło - Dalka tak ciumka misia...
a Jak się nie chcesz na spacerek umówić :P to Dalię możesz zobaczyć w naszej galerii [URL]http://********.com/forum/showthread.php?t=173&page=30[/URL]
hmmm...widzę, że zagwiazdkowało początek adresu?? [B]czyżby potraktowało psia kosc jako przekleństwo??[/B][/quote]

Psia kość!!! :)

Spokojnie, wiem, gdzie był Twój wątek :) Odnajdę Was :)
Baaardzo chcę się umówić na spacerek :) ale to już na telefon.

odezwę się jutro, bo bardzo jestem ciekawa Twojej malutkiej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oto efekt dzisiejszej wystawy :)

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/694/vilniuscacibi2007051av2.jpg[/IMG]

Lubimy Litwę, ludzi, którzy tu przyjeżdżają, klimat tu panujący, uczynność, serdeczność. Lubimy takie sędziowanie: bardzo dokładne, jasne tłumaczenie decyzji, konsekwencję.
Lubimy Litwę do tego stopnia, że zaaferowani zostawiliśmy na kilka godzin otwarty samochód na parkingu przywystawowym... z KLUCZYKAMI NA DACHU :) Jedno (samochód) i drugie (kluczyki) znaleźliśmy dokładnie w tym samym miejscu, w którym je zostawiliśmy :)

Duży narzeka na kuchnię, Korkosmok wręcz przeciwnie :)

Jest to chyba jedyny kraj na świecie (oprócz Polski oczywiście) gdzie o wiele łatwiej można porozumieć się mówiąc po polsku niż po angielsku :)

... no i ten doskonały polski hotel w samym środku Wilna :loveu: gdzie pies jest traktowany dokładnie tak samo dobrze, jak każdy inny gość hotelowy :loveu:

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img117.imageshack.us/img117/5783/dbf2a0066ecari1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja tez lubie Litwe.. za ludzi, za widoki, za ten wszedobylski polski jezyk, za brak okiennic w letnim domku i mieszkania zamykane na jeden kluczyk... Znajomi Litwini zwiedzajacy z nami Krakow stracili szybe w samochodzie :( my "u nich" nic nigdy choc bywamy tam bardzo czesto...

No i standardowo GRATULUJE sukcesów :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Ta wystawa była dla nas bardzo ważna - niedługo wyjaśni się, dlaczego :)[/quote]

O ja biedna, jak to dobrze, że to już koniec tego sezonu :loveu:

W sumie to Gratulować?? Niee, przecież zrobiłam to już dzisiaj kilkadziesiąt razy. Sędzia tylko troche dziwnie na mnie patrzył, jak stojąc na CACIBie z własnym psem wołałam drugiego, a potem cieszyłam się (jak zawsze zresztą), z jego wygranej.. Wkońcu pamiętajmy Korek jest też mój !! I nie oddam :evil_lol:


No dobra niech będzie Gratulacje dla Korka, i dla Was ..:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']O ja biedna, jak to dobrze, że to już koniec tego sezonu :loveu:

W sumie to Gratulować?? Niee, przecież zrobiłam to już dzisiaj kilkadziesiąt razy. Sędzia tylko troche dziwnie na mnie patrzył, jak stojąc na CACIBie z własnym psem wołałam drugiego, a potem cieszyłam się (jak zawsze zresztą), z jego wygranej.. Wkońcu pamiętajmy Korek jest też mój !! I nie oddam :evil_lol:


No dobra niech będzie Gratulacje dla Korka, i dla Was ..:calus:[/quote]

Klaudiuś, mówiłam to mnóstwo razy, ale się powtórzę: taki przyjaciel jak Ty, to skarb, taki dog menager - to sukces gwarantowany!

Baaaardzo zobowiązane Korki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...