Jump to content
Dogomania

Korkosmok- czarny dog niemiecki


Sylvia_76

Recommended Posts

My za to mamy za szeroko rozstawione oczy i kilka innych fascynujących szczegółów :eviltong:. Na temat oceny przez tego pana sie nie będę wypowiadać :evil_lol:... bo ma duże problemy ze wzrokiem. Nie dostrzegł kilku najważniejszych wad Teufel'a które bystry sędzia zawsze wyłapał, natomiast odkrył kilka bardzo ciekawych które próbuje od niedzieli znaleźć na moim psie :razz:. No ale jak zobaczyłam sukę która według pana sędziego była średniej wielkości... to się przestałam przejmować :roll:. U tego pana się już chyba nie pokarzemy :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']My za to mamy za szeroko rozstawione oczy i kilka innych fascynujących szczegółów :eviltong:. Na temat oceny przez tego pana sie nie będę wypowiadać :evil_lol:... bo ma duże problemy ze wzrokiem. Nie dostrzegł kilku najważniejszych wad Teufel'a które bystry sędzia zawsze wyłapał, natomiast odkrył kilka bardzo ciekawych które próbuje od niedzieli znaleźć na moim psie :razz:. No ale jak zobaczyłam sukę która według pana sędziego była średniej wielkości... to się przestałam przejmować :roll:. U tego pana się już chyba nie pokarzemy :cool3:.[/quote]

Tiaaaa.
To witajcie w klubie zdegustowanych po niedzielnej wystawie:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylvia_76']Bo do fotek to ja mu przyklejam, a na wystawy nie :)[/quote]
No to weź się popraw i na następną wystawę już mu przyklej :mad: :evil_lol:
Idę poczytać wątek na molosach. Po tym co tu przeczytałam spodziewam się pasjonującej lektury :cool1: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy :cool3:

Korkosmok został zaprzysięgłym fanem BILLI:diabloti:, a Duży narzekał, zażerając się sznyclami, że cukiernie już nie takie jak kiedyś. Nic z tego nie rozumiem :roll:.

A po wystawie?

Z Korka jestesmy dumni bo, w naprawdę mocnych stawkach, na obu wystawach wziął CACA, także gdyby nie wymógł czasu byłby już Championem Austrii.

Wielki, wspaniały sukces odniesli Iwona i Jarek, a przede wszystkim ich piękna Nobel, która zrobiła naprawde wielką furorę

I jeszcze jedno: rośnie naprawdę świetnie rokujące pokolenie m.in. włoskich i bałkańskich arlekinow. Na razie te psy i suki w wieku 12-15 miesiecy odnoszą pierwsze poważne sukcesy na miedzynarodowych wystawach, ale nie tylko ja sądze, że już wkrótce bedzie o nich bardzo głośno.

I kolejne jeszcze jedno;)

Nasze serce (i Korka) zdobyła ośmioletnia czarno-siwa weteranka, której temperament i radość pokazały jak pięknie Dog moze się zestarzeć.
Łzy w oczach jej Włascicielki kiedy "biegła" i wielkie brawa były jednym z bardziej wzruszajacych momentów wystaw na których bylismy.

Sędziowali M. Volzer i S. Cujan.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oni cicho siedzą, włóczą się po Krośnie (:diabloti:) albo zostawiają u mnie torebki (:diabloti:), a w między czasie Korek na wystawy przecie jeździ. Tydzień po Austrii, pojechali do Rumunii, tym razem do Arad. Korek moja "czarna duma" :loveu::evil_lol: 2x BOB, 2x CACIB, 2x CAC. Do tego w obydwa dni finałowa 5 (!!!) na Grupie.

No i kolejne dwa tytuły do kolekcji, a mianowicie:

[CENTER][SIZE=4][COLOR=SeaGreen][B]Zwycięzca Transylwanii 2007
Champion Rumunii

:Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!:

[/B][/COLOR][/SIZE][LEFT]A tutaj Koreczek i Sylwunia na Klubówce 2007, autor...hmm T.R.

[CENTER][IMG]http://images22.fotosik.pl/175/6653288198ecf1d9.jpg[/IMG][/CENTER]
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Oni cicho siedzą


[/quote]
bo jesteśmy skromni :) hihihihihi...

[quote name='halbina']Coś Pani, z Transylwanii?...:crazyeye: :evil_lol: a ja myślałam, że [B]tam lepiej nie zostawać na noc[/B]...[/quote]
o kurczę, coś mnie ominęło :)

[quote name='Klaudia :-)']Gratulacje Dla Koreczka[/quote]
dziękujemy :)

[quote name='mia_mia']co tam u mojego ulubionego dożka?[/quote]
śpi i biegnie przez sen :loveu: wariatek :)

[quote name='Nugatika']gdzie po Krosnie, gdzie po Krosnie?!?! :D
to przeciez 30 km ode mnie. i [B]ja nic nie wiem, ze tu w poblizu takie cudo mam[/B]?!?!?![/quote]
Po Krośnie śmigał dzis Duży :) Bardzo podoba mu się określanie go mianem "cudo" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...