Jump to content
Dogomania

Korkosmok- czarny dog niemiecki


Sylvia_76

Recommended Posts

[quote name='Sylvia_76']

Aaaa... kilka dni temu znów widziałam Patlandowego błękitka :) (Versace?)
Ma starsznie miłego właściciela, który dość mocno się zdziwił, gdy za pierwszym razem [B]pędziłam za nimi przez pół Żoliborza [/B]:) [/quote]
A co Ty robilaś na Zoliborzu ? :cool3:

[quote name='Cloudy']
A tu się okazuje, że również wspaniałe fotogalerie posiadają :multi:
Jak wrócę z uczelni to lecę poszukać tu Teufelka i Jojka :)

[/quote]
Witaj Cloudy :multi:
Zapraszamy tez do naszej Galerii Intiego :multi:

Link to comment
Share on other sites

Apropo [B]Versace [/B]- pisz, pisz Sylwia jak chłopak wygląda! Ostatnio było z niego coś koło pół Visca - jest chyba inaczej zbudowany :wink: A my stoimy z nim w klasie w Katowicach :cool3:

Zupełnie niespodziewanie dla mnie - okazało się, że ja też będę w Legionowie. I to z Viskiem - w pośredniej już. Do zobaczenia zatem :)

Jak sądzicie - czy dog byłby zdolny do próby samowykastrowania się przy pomocy sprężyny od łóżka?? :razz:
Na odpowiedzi czekamy do 10 marca 2007, do wygrania trochę śmiechu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloudy']Zupełnie niespodziewanie dla mnie - okazało się, że ja też będę w Legionowie. I to z Viskiem - w pośredniej już. Do zobaczenia zatem :)[/quote]

O jak fajnie :multi:

[quote name='Cloudy']Jak sądzicie - czy dog byłby zdolny do próby samowykastrowania się przy pomocy sprężyny od łóżka?? :razz:
Na odpowiedzi czekamy do 10 marca 2007, do wygrania trochę śmiechu :evil_lol:[/quote]

Znając pomysłowość doga, stwierdzam że TAK :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a powedzcie mi wiecej o tym w legionowie, poprosze? czy tam mozna sobie przyjsc popatrzec tez? czy tylko dla oczu wybrancow takie widoki sa? Bo my sie wystawiac nie mozemy ggrrrr:placz: ale bym bardzo chetnie zobaczyla jak to wyglada... no i moze znajomkow pospotykala takich hodowlanych, jakas rodzina czy cus ;) ihhi
jak to wyglada, mozecie mi opowiedziec?

Link to comment
Share on other sites

Jasne, ze mozna popatrzeć. Ja też jadę bez doga, bo jeszcze nie mam:shake:
Wystawa będzie 31.03 w Grodzisku Mazowieckim. Na stronie ZKWP oddział w Legionowie jest mapka dojazdowa. Zazwyczaj wystawy zaczynają się o godzinie 10, wydaje mi się że na ringu przed dogami będą wystawiane boksery więc dogi mogą być ok 11, 12. Zalezy ile boksiów. Wchodzisz normalnie na wystawę, aha bilet trzeba kupić za kilka zł. Zależy czy masz legitymację. Dogi chyba na ringu nr 5. Przyjdź to się poznamy:lol:

P.s. Aby Cię zachęcić powiem, ze takiego wyboru psich akcesoriów, karm itd.,nie znajdziesz w żadnym sklepie zoologicznym.

Link to comment
Share on other sites

ooo super! bardzo chetnie... nie mam zadnej legitymacji bo ja nie przynalezna jestem.. zazwyczaj. A jak nie mam legitki to zedra ze mnie nie kilka zl, a pare stowek ;) ihihhiihih a tak w ogole jaka legiotymacje? rany goscia gdzie ja sie chowalam, ja nic nie wiem?!?!?:-o :oops:
mam nadzieje ze nie zapomne... 31... :mad: apamietac 31...

akcesoria posiadamy w sumie wszelakie... mamy weta w rodzinie i dostalismy serie prezenciorkow hihihiihhi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mali&wika']ooo super! bardzo chetnie... nie mam zadnej legitymacji bo ja nie przynalezna jestem.. zazwyczaj. A jak nie mam legitki to zedra ze mnie nie kilka zl, a pare stowek ;) ihihhiihih a tak w ogole jaka legiotymacje? rany goscia gdzie ja sie chowalam, ja nic nie wiem?!?!?:-o :oops:
mam nadzieje ze nie zapomne... 31... :mad: apamietac 31...

akcesoria posiadamy w sumie wszelakie... mamy weta w rodzinie i dostalismy serie prezenciorkow hihihiihhi[/quote]

Hahah legitymację szkolną lub studencką. Wtedy płacisz ok 5 zl. Bez niczego rożnie ale zazwyczaj 20 zł.
No wiesz, nie ma takiego gadzetu co by cie an wystawie nie skusił, może nowa smycz, obróżka, łańcuszek hahah

Nie zapomnij 31.03 SOBOTA.

Halo halo a co u Koreczka słychać. Sylwuś kiedy i o której się na spacerek wybieracie w ten weekend??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']Jasne, ze mozna popatrzeć. Ja też jadę bez doga, bo jeszcze nie mam:shake:
Wystawa będzie 31.03 w [B]Grodzisku Mazowieckim.[/B] [/quote]

O, wow. A ja byłam na wystawie w zeszłym roku w Nowym Dworze Mazowieckim (na pewno, bo tłukliśmy się busem z Wawy), a na katalogu (bo kupowałam zawsze, jak jeszcze nawet bez VIsca byłam) o ile mnie pamięć nie myli był napis, że "wystawa w Legionowie"...
To oddział jest w Legionowie, a wystawy rozsiane po okolicy??
Bo termin był ten sam, pamiętam... <??>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cloudy']O, wow. A ja byłam na wystawie w zeszłym roku w Nowym Dworze Mazowieckim (na pewno, bo tłukliśmy się busem z Wawy), a na katalogu (bo kupowałam zawsze, jak jeszcze nawet bez VIsca byłam) o ile mnie pamięć nie myli był napis, że "wystawa w Legionowie"...
To oddział jest w Legionowie, a wystawy rozsiane po okolicy??
Bo termin był ten sam, pamiętam... <??>[/quote]

Hahha oczywiście że w Nowym Dworze Mazowieckim. Skąd mi się ten grodzisk przyczepił to nie wiem. Przepraszam Wika, ze wprowadziłam w bład. Oddział w Legionowie organizuje a miejsce wystawy Nowy Dwór Mazowiecki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mali&wika']o matko co za wstyd... nie wpuszcza mnie za glupote ;) :placz:[/QUOTE]

Wpuszczą, wpuszczą, co mają nie wpuścić? :)
Bardzo się cieszę, że się wybierasz :) Potrzymasz za nas kciuki??? :)
Można patrzeć, można miziać, można wspierać na duchu :)

Megnum - ma spacerek jesteśmy umówione z Karoliną od Nuki w sobotę o 11.30 na Polach.
O, właśnie - może Wy też (mali&wika) wpadlibyście na Pola o tej porze? Wiem, ze potem macie szkolenie :) Tak na godzinkę :)

Cloudy, Megnum - wystawa legionowska jest moim zdaniem w Nowym Dworze Mazowieckim - tak przynajmniej jest na stronie ZK :)
... chyba, że coś zmienili...
:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']W [FONT=Tahoma]Nowodworskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Sportowa[/FONT][/quote]

Nom, koło torów... w zeszłym roku było już tak ciepło, że berny i nowofundlandy były na dworze.
Fajnie że się spotkamy :multi:

Link to comment
Share on other sites

no jasne ze bedziemy trzymac kciuki! ja juz sie doczekac nie moge.. ohh za ile ten 31? jeszcze 3 tygodnie ...oohhhh
ale, ale na spacerek to chyba nie wpadniemy. gandalf jak sie wyskacze przed szkoleniem to mi ogona nie odkleji od podloza ;)
a ze tam ma byc inna dozkowa dziewczyna to nie mozemy sie skompromitowac ihihihihihhi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anea']Słuchajcie czy jest sens zeby, jechala do NOwego Dworu jesli dotre tam na 13??? Strasznie bym chciala byc ale wczesniej nie dam rady i nie wiem czy jeszcze beda dogi;([/QUOTE]


To zależy ile sztuk jest zgłoszonych (Klaudi - masz jakieś info na ten temat?)

Link to comment
Share on other sites

Jak bedziecie miec jakies przewidywania to sie dzielcie bo nie wiem czy sie tluc...

Sylvia a nie łatwiej Wam bedziecie pociagiem (oczywiscie zamiast autobusu nie samochodu :)) z gdanskiego pod sam stadion w NDM jedzie jakies 40 minut a miejsca jest zdecydowanie wiecej niz w autobusie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...