Jump to content
Dogomania

Łatek został na zawsze.


Basia1244

Recommended Posts

Łatka poznałam dwa tygodnie temu. To był szok - tak chudego psa nie widziałam jeszcze nigdy. Ten pies musiał przejść prawdziwą gehennę - miał kości obciągnięte skórą, słabo widział, nie mógł utrzymać się na łapach i miał biegunkę. Ubrudzony własnymi odchodami, szkielet, obolały w izolatce. Takiego znaleziono go w lesie. Przez weterynarza został oceniony na 12 lat.
minęło kilka dni - Łatek pokonał biegunkę, zaczął jeść, demi z siostrą wyprały go, a ja z nim "biegam" na siusiu. Łatek jest śliczny! Stary, chudy, ale dostojny. Pies, który chce żyć. Dziś myślałam, że w deszcz nie pójdziemy na spacer - łapki się Łatkowi rozjeżdżały na kafelkach w izolatce. Ale kiedy otworzyłam drzwi , to z trudem i ślizgając się, ale poszedł na dwór - a tam - już dużo lepiej chodzi - powolutku ale równo i tylko przy schodach znów ma problem - bo trudno mu na tych kafelkach utrzymać równowagę!

Łatek szuka domu!!!! Na cito!!! kto go pokocha???


Uzupełniam dane: Łatek ma nr schroniskowy 1478/10 (na szyi 667) , ma 12 lat, jest znaleziony, przebywa w schronisku od 15 września br. w izolatce w boksie nr 14.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fotki będą lepsze! Ale te robiłam jedną ręką trzymając aparat, a w drugiej smycz Łatka. Ten pies jest bardzo fajny! Na początku myślałyśmy, że nie widzi, ale on był tylko makabrycznie zagłodzony, więc nie reagował na otoczenie. Teraz na bank widzi - na pewno nie ma wzroku sokolego, ale radzi sobie.

Link to comment
Share on other sites

Nie nie, ja prałam dziadzia, a Aśka w tamtą środę prała Łatka , jak przyszłam po niego w czwartek, to był czyścioch pachnący :)
Łatek kręci się w klatce, ale to nie jest tak, jak u Dziadzia - że ma kręciołka - ja myślę, że on w dużej mierze ma te wszystkie zaburzenia spowodowane zagłodzeniem - on z każdym dniem ma lepszą kondycję i mam nadzieje, że jak będzie jadł i nabierał sił, to te kręcenie ustąpi.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny jak jestescie w schronie zapisujecie nr z obroży i jaki to nr boksu chociaz, ja dziś wpadłam do schroniska rzutem na taśmę, pojechała zobaczyć gdzie to jest w ogole i niuniek obwąchał mnie przez kraty jakieś zdjęcia zrobiłam, ale też nie bardzo, pozniej wrzucę, bo dopiero dojechałam do domu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...