Jump to content
Dogomania

Kraków szczeniaki jamniczki! Zielona ['], Czerwona ma dom, a Tola zostaje u nas!


kiwi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

martwie sie o demusia :(
wlasnie wrocilam od doktora, demcio ma lekki niedowład tylniej łapy
ciagle sie kładzie na plecach, jakby chcial sobie ulzyc kregoslupowi
w czwartek w zcasie operacji gafy ide na zdjecia,
trzymajcie kciuki...
moj demon taki wysportowany i młody...
musi byc dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Kiwi moja kuzynka ma jamnika i też to miał. To bardzo poważne! On był strasznie ciezko chory kilka miesięcy:( Nie mógł wogóle chodzić! Podobno to od chodzenia po schodach... Dostawał co dzień drogie zastrzyki, za 30 zł. Trzeba go było kilka razy wyprowadzać (tzn. przenosić, bo sam się nie mógł załatwiać). A jak się nie załatwi, to się mu jelita zapchają i już będzie nie do wyleczenia. Ale mamusia Kiwi napewno szybko wyleczy swojego Demonka:) Zwłaszcza, że to bardzo wczesne stadium choroby, a może to nie to.

Link to comment
Share on other sites

no niestety to poczatki dyskopatii..
demon zostal wybadany na kazda strone i nie ejst to pourazowe :(
tylko bardziej cos sie z kregoslupm dzieje :(
dostal dzisiaj 3 zastrzyki i mam obserwowac, jutro zadzwonic do doktora czy jest poprawa
najgorsze to ze mieszkajac w domy gdzie jest cala masa schodow naprawde trudno je upilnowac... w mieszkaniu to co innego - bo wiadomo kiedy tzreba psa zniesc
jestesmy na etapie opracowywania z czego i jakie zrobic brami, no i nosimy
za nic nie moge za to upilnowac wyskakiwania i zchodzenia z lozek :(
ma ktos jakis pomysl?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiwi']no niestety to poczatki dyskopatii..
demon zostal wybadany na kazda strone i nie ejst to pourazowe :(
tylko bardziej cos sie z kregoslupm dzieje :(
dostal dzisiaj 3 zastrzyki i mam obserwowac, jutro zadzwonic do doktora czy jest poprawa
najgorsze to ze mieszkajac w domy gdzie jest cala masa schodow naprawde trudno je upilnowac... w mieszkaniu to co innego - bo wiadomo kiedy tzreba psa zniesc
jestesmy na etapie opracowywania z czego i jakie zrobic brami, no i nosimy
za nic nie moge za to upilnowac wyskakiwania i zchodzenia z lozek :(
ma ktos jakis pomysl?[/quote]
kiwi ja śpie na materacu... Moria jak jest wyższe łóżko to nie wskoczy, materac nie jest problemem.
A bramki, to w obi są takie jakby chodniczki drewniane, ale taki miły pan może Ci to zbic za free np dwa i jak jest o co oprzec to może pełnic funkcję takiej "bramki".

Link to comment
Share on other sites

Kwi skoro to początek choroby, to nic poważnego mu nie grozi, bo ważne że szybko wykryta. Może niech Demon mieszka tylko na jednym piętrze, zrób mu kuwete itp. Co do łóżka najlepiej by było go oduczyć wyskakiwania, ale teraz to pewnie trudno, może chociaż Tole by się dało oduczyć. Przecież to dla ich dobra:( Życze dużo zdrowia dla Demonka

Link to comment
Share on other sites

znow bylismy u doktora bo nic nie przechodzi
a jak nie przechodzi to znaczy ze mozna powiedziec ze to niekoniecznie dyskopatia...
najgorsze to ze takich niewielkich zmian nie zobaczymy na zdjeciu i nie widac tez nic przy badaniu ruchowym, nie ma tkliwosci, nie ma bolesci, tylko nie staje na nozke..
to moze byc cos z ktoryms wiezadłem, i tego nie zobaczymy na rtg
narazie przede wszystkim trzeba poczekac a nie biegac codziennie do doktora jak ja :oops:
w zwiazku z tym dzis znow dostal zastrzyki przeciwzapalne i za tydzien kontrola
trzymajcie wiec kciuki

Link to comment
Share on other sites

niestety u demonka bez zmian
caly czas podnosi nozke, ale wydaje mi sie ze to bardziej uraz nozki niz kregoslupa
codziennie rano jak si budze to patrzy mi gleboko w oczy, ja widze ze go ta nozka boli
poza tym jak idziemy na spacer to czeka az go zniose
a jak chce wymusic spacer to staje przednimi łapami na jednym schodzie i straszy - bo sam zejde ;)
ogolnie mamy zakaz nadmiernegoo wysiłku wiec dni upływaja psom an spaniu, jedzeniu, zapasach na moi łózku, spaniu, jedzeniu, zapasach..
i male spacerki na siusiu
chetnie bym sie z nimi zamieniła na role...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...