Jump to content
Dogomania

LORD nie doczekał się domu ;-) zostaje w dt


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

był wczoraj te.pani z Ostrowa Wiel.ale chyba raczej niepowazny...wnusia 7 letnia tak sie zakochal i dla niej chcieli by psiaka.pytała czy czystosc utrzymuje pies tylko.powiedzialam ,ze Lord jest jak najbardziej domowy i z zachowaniem czyst.nie ma problemu,jest niekłopotliwy,przytulasny zabawny ale nie jest zabawka i wnusia nie bedzie mogla go nosic,tarmosic..poprzytulac tak ale nie maltretowac.miała zadzwonic jeszcze po konsultacji z mezem.

Lordzik napędzil mi wczoraj stracha po spacerze połozyl sie na swoje i piszczał nie mogł wstac...przyjechał wet.podał zastrzyki.p.zapalne i p.bólowe.dzis Lord jakby nigdy nic sie nie wydarzyło.Mysle,ze zapomniał sie(ja tez, teraz bede ostrozniejsza) ,ze jest starszy grubszy poszalał mi kiedys podskakiwał do kija itp.on przez roku nie miał ruchu za duza dawka naraz i cos strzykło na szczescie przeszło bez konsekwencji bo dzis wporzadku.jak to jamnik w tym wieku musi uwazac na siebie tzn. ja musze uwazac kiedy znów poczuje sie Lord za lekko powstrzymac go troche.

Link to comment
Share on other sites

dzis spuszczony ze smyczy biegał w najlepsze-jednak nie bede mu narazie kija rzucać ,wskakiwanie na kanapy tez sie ograniczy,bardzo ta przygoda stresująca była i mogła sie zle skonczyc.ciapuś nie uwierzyłabyś ile juz mniej tego ciężaru-nie pozałabys go postaram sie film nagrac.

Link to comment
Share on other sites

Ajula pierwsze co powiedziała to 'ale on wcale nie jest taki gruby' juz musisz mi na słowo uwierzyc niecały miesiac temu był;) jego odchudzanie idzie rewelacyjnie...caly czas je tylko brita senior- light i raczej nie głoduje,je 2 razy dziennie i przewaznie w miseczce zostawia pare chrupek...
na spacerach musze go hamowac bo chce skakac,fruwać,biega a przyspieszenie ma takie ,ze hej..nozki przebieraja szybko a pies jakby w miejscu stoi...

wczoraj odebralam rach.od weta.na nieziemska sume 214zł.to za dwie wizyty pierwsza w gabinecie szczepienie,odrobaczenie,fripex i badanie ogólne czyli podotykanie i osłuchanie...druga wizyta dom. kiedy Lordzik nie mógł wstać i piszczał..zaaplikował mu kila amp.leków p.zapalnych i p.bólowych,w razie braku poprawy miał odbierać serie zastrzykow ale naprawde nie widze juz potrzeby bo Lordzik szleje nie ma sladu po tym zdarzeniu..tylko rachunek został do zaplacenia.Faktura wystawiona na fundacje Pomagajmy Razem Zwierzeta w Potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

Przyznaję że kwota jak na dwie wizyty jest spora ,spodziewałam się ok 150zł ale cóż zapłacić trzeba :-(
Gdyby ktoś mógł wspomóc Lordzika jakimś grosikiem będę bardzo wdzięczna

[CENTER][SIZE=2][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#000000]Fundacja Pomagajmy Razem - Zwierzęta w Potrzebie[/COLOR][/B][/COLOR]
[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#000000] Nr Konta: PKO BP 05 1020 3378 0000 1602 0168 8993[/COLOR][/B][/COLOR]
[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#000000] ul. Chłędowskiego 1/8 [/COLOR][/B][/COLOR]
[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#000000] Łódź 93-239[/COLOR][/B][/COLOR]

[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff][B][COLOR=#000000][COLOR=Blue] z dopiskiem darowizna dla Lorda [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=Red][B]i nick z dogo[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]
[/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

ooo... trzymam kciuki Lordzik to niesamowity przytulak i grzeczny psiak(zero kłopotów poza humorkami,ktore oslably - kolezance daje sie brac na rece i wsadzic sie na kolanka za kazdym razem)i naprawde mądry.

ps.zapomnialam dodac,ze kolezanka zawsze siedzi przy stole pijac kawe i podjadajac ciastka wiec lord pewnie liczy na jakies korzysci;)czasem mu sie opłaci...
z kolei bratu pozwala zrzucac sie z kanapy raz na 20 probuje capsnąc ale raczej tylko straszy..
mi za to pozwolił pogłaskac sie po brzuchu kiedy leżała koło niego kość wprawdzie wykładał sie do głaskania a jednocześnie warczał-taka sprzecznosc Lordowa chce dwie rzeczy naraz:)

mam filmik jak bryka na dworze ale nie potrafie wstawic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Takiego cudaka to ze świeca szukać...;)[/QUOTE]

jest fajny wczoraj byl w sklepie i oczywiscie robi słupka dla pani ekspedientki a ta za lady nie widzi wiec zaczął szczekac ej babko podziwiaj daj jakies ciacho ...widac ,ze za te słupki był chwalony bo robi je non stop ,widac tez ,ze byl bity bo boi sie nieraz gwaltownych ruchów.

Link to comment
Share on other sites

Lordzik zjechał z tonu i to bardzo chyba zobaczył ,ze jego wrczanie i klapanie nie robi na nas nalezytego wrazenia,pozatym chyba przestal sie bac poczuł naprawde bezpiecznie i zdecydowanie mniej sie stawia.On naprawde spi czesto na tym fotelu i przykrywa sie tą narzutą i prawdziwe jest niebezpieczenstwo ,ze ktos go niezauwazy i usiadzie na nim;)
jego niesamowite postepy w odchudzaniu zdopingowaly mnie i dolaczylam do niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']Lordzik zjechał z tonu i to bardzo chyba zobaczył ,ze jego wrczanie i klapanie nie robi na nas nalezytego wrazenia,pozatym chyba przestal sie bac poczuł naprawde bezpiecznie i zdecydowanie mniej sie stawia.On naprawde spi czesto na tym fotelu i przykrywa sie tą narzutą i prawdziwe jest niebezpieczenstwo ,ze ktos go niezauwazy i usiadzie na nim;)
[B]jego niesamowite postepy w odchudzaniu zdopingowaly mnie i dolaczylam do niego[/B].[/QUOTE]

To trzymamy kciuki za oboje

Link to comment
Share on other sites

raczej z nim nie mam szans.Lordzik lubi z nami jezdzic autem i jak ruszamy to tak ziewał spiewa czy cos...naprawde orginał z niego,bylismy tez u znajomej na kawie i Lord tuptał po kuchnni, zaczepial,szukal czegoś dopiero jak dostał kocyk to odrazu sie połozył na nim i juz był spokój.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...