Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

Właśnie----- może ta Pani chociaż Anselka zdjęcia by przysyłała co jakis czas.....

Dobrze, że chociaż właściciele Api będa odwiedzali dogom.

i chyba oni są z Wa-wy?

Flaire--mi też jest smutno :( wiadomości o nich zawsze rozweselały mi poranek...

i szkoda że nie zdążyłam ich odwiedzić...

Link to comment
Share on other sites

Guest estra

Witam Was po długiej przerwie...:) Podalibyście mi jakieś stronki gdzie można zobaczyć Wasze psiaki??? :)

Link to comment
Share on other sites

No i Anselek pojechał dzisiaj do nowego domku, koło Poznania :cry: :placz: :bigcry: :placz: :cry:. Jego nowi Państwo są bardzo mili i wszystkie moje psiaki zaznały podczas ich wizyty u mnie dużo przytulaństwa. Misia wlazła im dzisiaj rano do łóżka :D . A Anselek chyba im się podobał (pierwszy raz go widzieli) i wyglądał u nich na rączkach bardzo słodko. Nie zrobiłam im zdjęcia, chyba celowo... bo mi smutno było i nie chciałam tego uwieczniać. Na pewno jego zdjęcia pojawią się na stronce hodowli jego nowych właścicieli i wtedy będę je wstawiać tutaj.

A teraz Api chyba ma malutką depresję, bo pomimo że to dopiero jakieś pół godziny, to jednak jest to pierwsze pół godziny w jej życiu bez braciszka. Jak ją podnosiłam to nawet nie warczała. Może po prostu jest zmęczona :wink: .

Link to comment
Share on other sites

No więc teraz, ponieważ testów już nie będziemy powtarzać, mogę Wam powiedzieć, jak moje szczeniaki się spisały. Opis testu możecie znaleźć tutaj. A moim szczeniakom poszło tak:

I. Ansel: 4-5 Api: 2-3

II. Ansel: 3 Api: 6 (znalazła coś ciekawszego)

III. Ansel: 4 Api: 4-5

IV. Ansel: 3 Api: 3

V. Ansel: 3 Api: 3

VI. Ansel: 3 Api: 3

VII. Ansel: 2 Api: 1

VIII. Ansel: 3 Api: 3

XI. Ansel ?? Api: 1 (Ansel niezbyt zainteresowany)

A więc:

W większości ocena 3

Osobnik otwarty i przyjacielski, zdolny do przystosowania się do każdej sytuacji pod warunkiem, ze poddany zostanie regularnemu treningowi. Elastyczny temperament pozwoli na adaptacje do rożnych środowisk - pies musi być jednak szkolony przez doświadczonego właściciela lub pod okiem doświadczonego trenera. Może być zbyt trudny dla starszych wiekiem właścicieli lub rodzin z małymi dziećmi. Wymaga dużo czasu na prace i spacery.

Ansel troszkę w kierunku 4, czyli bardziej podporządkowany i łątwiejszy w prowadzeniu.

A Api troszkę w przciwnym kierunku, czyli z większą szansą na osianięcia w treningu w pewnych rękach.

Link to comment
Share on other sites

Flaire :D

------napiszę Ci szczerze, że jak zobaczyłam stronkę hodowli "P.R..", to lekko zaniemówiłam------tak trudno sobie wyobrazić tam małego pieściocha :cry: . Ale to bardzo dobry kanell i chyba moje życvzenia sukcesów się sprawdzą. Flaire, ja myślałam, że Aselek trafi do domku i stad to moję zaskoczone zaniemówienie. Wszystkiego najlepszego dla Asela, a Ty, Flaire, na długie spacerki z dziewczynkami....Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Flaire- smutno mi :cry:

Dla Anselka dużo, dużo sukcesów i przede wszystkim pieszczot i miłości.

Fajne, że Pani Eliza będzie na swojej stronce umieszczała zdjątka...

Ja i tak mam stronkę Hod. dodaną do ulub. więc będe śledzić na bieżąco :wink:

Jak znosi odejście Anselka Misia?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Flaire,

Pania Elize znam od wielu lat i wiem jak troszczy sie i dba o swoje psinki dlatego mozesz byc spokojna bo Anselek trafil do dobrego domu i na pewno bedzie w nim szczesliwy.

Ja z moja sunia u Pani Elizy w gabinecie bywamy regularnie i zawsze mozemy sie wypytac o maluszka a moze i zobaczyc.

Mozesz na mnie liczyc.

Serdecznie pozdrawiam i przesylam glaski dla pieknej Misi i Apusi -Ania z Iska i Murzynkiem.

Link to comment
Share on other sites

Iska, dziękuję ślicznie. Ja Elizę znam z wystaw i jej psy są zawsze doskonale zsocjalizowane i przygotowane. Ale dobrze wiedzieć od kogoś, kto ją zna bardziej na domowym froncie. Ansel ma z nią chodzić do salonu przez jakiś czas, więc może go poznasz. :D

aga_, nigdzie jeszcze nie pojechałam... i nawet piszę na dogo, np. tutaj. :D

Smutno bez Anselka, Api miała malutką depresję, ale już jej przeszło i rozrabia za dwoje! Dostają speeda razem z Misią i roznoszą mieszkanie. Ale jeszcze tylko przez kilka godzin... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Jak Ci musi byc pusto, cicho i smutno :( Z drugiej jednak strony Ty i Misia mozecie sie w koncu wyspac jak ludzie :wink:

Tak. Wydaje się, że Api lubi imprezy do białego rana - a tak naprawdę rozkręca się po godzinie 4 rano :D Oczywiście miała "w międzyczasie" krótkie przerwy na sen.

Podróż zniosła nieźle. Zaznajomiła się z mieszkaniem i to na poważnie - chwile się pobawiła zabawkami i od razu strzeliła zdrową kupkę.

Czasem pisknęła z tęsknoty za Misią, Anselkiem i Flaire - ale nie martwcie się - z większością tej Ekipy wydaje się, że będzie miała okazje spotykać się w miarę regularnie.

pozdrawiam

Rafał

PS> Ja już w pracy, za to Lena została na posterunku (czego jej zazdroszczę).

Link to comment
Share on other sites

O jak milo,ze jestescie na forum! No tak, zapomnialam dodac, ze pewnie w nowych domkach nikt nie pospi dlugo, przez jakis czas oczywiscie :lol:

A piekna kupa, to dobry znak - Api teren uznala za swoj, wiec go sobie zaznaczyla :lol:

Pozdrowienia dla swiezych serdelkowcow od kerrakarza.

Zagladajcie tutaj czesto :D

Link to comment
Share on other sites

Ja też się cieszę, że jesteście na forum!

A Misia troszkę za Api tęskni. Powiedziała mi to tak: podeszła do klatki, na której leżała garstka kłaczków, które wytrymowałam z łebka Api przed jej odjazdem. Wsadziła nos w te kłaczki i mocno się zaciągnęła zapachem. A potem spojrzała na mnie dłuuuugim spojrzeniem. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...