Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

Nie chodzi mi tu o miasto Sopot tylko bardziej o wystawe. Sam nie jestem jakims wielkim handlerem i niezbyt czesto wystawiam Argosa tak wiec nie spotkałem sie z taką sytuacją by psy zostały najpierw ocenione a poźniej poproszone o rundkę po ringu po której pani sędzina przyznała miejsca. ( tak było w otwartej w championach zaczeło się od biegu a dalej była ocena). Po dyplomy sami musielismy się zgłosić do sekretarza bo pani sędzina nie raczyła ich nam przyznać i podziękować ( widać brak kulutry i szacunku do uczestników). pozatym sekretarzem zawodów było jakieś dziecko, któremu trzeba było mówić jak się pisze żebro czy kąt. szczytem było przyznanie 2 miejsca i oceny doskonałej psu który został obcięty a nie wytrymowany ( mam na myśli Apacza Ptasie Siedlisko, wiem o tym że był strzyżony bo to pies znajomej mojej mamy ). Tak wiec po całym tym zamieszaniu postanowiłem nie wystawiać w Sopocie psa w przyszłym roku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

O matko, to "dym" był nie tylko przy walijczykach :shake:

[B]Darkstrom[/B], nie masz co się obrażać na Sopot, w przyszłym roku na pewno ktoś inny będzie tam sędziował, więc spokojnie możesz Argosa zgłosić :)

Jednak miałam nosa, żeby zostawić Deryla w domu - zaoszczędziłam, widzę, trochę nerwów ;) :D

Link to comment
Share on other sites

[B]Ali[/B], moim zdaniem tu nie było żadnego "dymu". To, czy sędzia najpierw opisuje psy, czy najpierw przyznaje lokaty zależy przecież tylko od niego. Jeżeli pies zdążył na ring na tyle, że można go było porównać z resztą stawki, to dlaczego sędzia nie miałby przyznać mu lokaty. O kwestii oceny psów trymowanych i robionych maszynką dyskusja już była na walijczykach.
Rozumiem, że [B]Darkstorm[/B] tak, jak i inni wystawcy chciałby być doskonale obsłużony, ale ze względu na warunki atmosferyczne byłabym bardziej tolerancyjna wobec pewnych niedociągnięć organizacyjnych i grzecznościowych.

Link to comment
Share on other sites

hej hej! witamy wszystkich dogomaniaków znanych i nieznanych!;) Pozdrawiamy z lasu, wow :crazyeye: , dzięki bezprzewodowemu internetowi w cudzym komputerze:lol:
Szczególnie serdeczne pozdrowienia dla [B]Niedźwiedzicy, Ali, Borsaf, Zachraniarki i Fuki.:loveu: [/B]

- Anisha i Shaggy (synek Hesi i Elmiastego)
PS. to mój pierwszy raz :evil_lol: na dogomanii więc proszę o wyrozumiałość ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Witaj [B]Anisha[/B] w świecie zakręconych terieromaniaków :cool3: :loveu: :multi:[/quote]

Dzięki, [B]Zadziorny[/B], za powitanie :)

Korzystając z okazji że już drugi raz w ciągu pół godziny wrócił sygnał netowy :grins: pozdrawiam jeszcze [B]Jurę[/B], [B]INĘ[/B] i [B]Bosa[/B] z jego dłuuuuugim obiektywem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Hurra!!! Witaj Anisha.[/B][/COLOR] Jak tam Shagguś?
Ja bardzo dziekuje za wspaniałą, serdeczną gościnę w Gdyni.:buzi:
Książka przygotowana,leży na półce. Mam jeszcze jedną, dobrze ilustrowaną, w języku angielskim- obilo mi sie o uszy, ze to żaden dla Ciebie problem)
Train your dog autora Jacqui O'Brien. Przeglądnęłam ją pobieżnie i wygląda dośc ciekawie. Dołączę do tamtej. Niedźwiedzica mi pisała, że ktoś się po nie ma zgłosić pod koniec tygodnia. Jestem w Gnieźnie, tylko w niedziele jadę do Torunia, ale mąż będzie na miejscu gdyby co. Namiary na siebie podam na prv.
Pozdrawiam i mizianka dla Shaggiego od cioci Borsaf i Regonika

Link to comment
Share on other sites

BINGO !witaj, Anisha !!!!!!!!!! jak dogo odpalałam, to na topiku airedalowym jako ostatni był post kogos o nicku Anisha :evil_lol: pomyslałam sobie o tobie , Aniu i tak jest :multi::multi::multi:super, ciesze sie bardzo :loveu: a jak komp ci sie znów uruchomi, poszukaj zdjeć twojego kudłacza w poście nr 15587 :evil_lol:nie pisze numeru strony, bo nie wiem, czy ustawiłas strone na wyświetlanie 10 czy 20 postów;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Borsaf, Niedźwiedzico[/B], dzięki Wam, dobre kobiety, za to entuzjastyczne powitanie! :loveu: :loveu:
[B]Rita60[/B], witam Cię również! Wiem, że jesteś na forum od niedawna i śledziłam z uwagą Twój dogomaniacki rozwój forumowy :-o :multi: Teraz Ci zazdroszczę, bo muszę się nauczyć tego co Ty już szczęśliwie umiesz. W każdym razie już wiem do kogo uderzać z pytaniami o obsługę forum żeby było jasno i łopatologicznie :lol: :razz:
[B]Niedźwiedzico[/B], pozwolę sobie rzucić na avatar portrecik Shagusia, który dałaś na dogo właśnie - zakochałam się w nim!!! :loveu: :loveu: :loveu:
Tylko, że jeszcze nie wiem jak to zrobić... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anisha']
Tylko, że jeszcze nie wiem jak to zrobić... :shake:[/quote]
[B]Anisha [/B]na takie kłopoty, jedna rada- to profesor [B]Zadziorny[/B], wykazuje maksimum cierpliwosci, jak wytrzymał moje upierdliwe pytania wytrzyma i twoje.To dzielny człowiek.:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Brawa dla Frotki!

My właśnie wróciliśmy, padnięci, psy już śpią, a ja się zaraz dołączę, bo jutro raniutko do pracy.

Ale jutro wszystko opiszę! Narazie tylko tyle, że jestem niezmiernie dumna z Apci, która wystawiała się cudnie i zgarnęła Res. CACIBa w sporej konkurencji. Na więcej raczej nie miałyśmy szans. NB tym razem Apcia była przygotowywana do wystawy w równej mierze przeze mnie i Lenę! Brawo, Lena!

Wynikiem Lotki jestem troszkę zawiedziona, ma piękny opis, ale Pani Sędzia powiedziała, że tytuł najlepszego szczenięcia daje pieskowi, bo Lotka jest jeszcze "za dziecinna". Faktycznie, dziecinna jest bardzo, ale zbyt dziecinna na klasę szczeniąt? :niewiem: W każdym razie musimy jeszcze sporo poćwiczyć chodzenie na ringówce... ;-)

Czekam z niecierpliwością na zdjęcia bosa... :loveu:

niedźwiedzica, czy mogłabyś mi przysłać zdjęcia, które masz Apci, Lotki i konkurenta Lotki w pełnym formacie? Byłabym bardzo wdzięczna! Jutro na priv prześlę Ci adres mailowy.

Link to comment
Share on other sites

Anisha, wstawianie avatarku to jedna z prostszych rzeczy :p za chwileczke wyslę ci mailem ten portrecik Shaggiego,zmniejszony do regulaminowych rozmiarów. Otwórz poczte i zapisz obrazek na pulpicie. Potem wejdz w swój panel użytkownika , potem "edytuj profil "i tam jest opcja dotycząca awataru-kaz wstawić awatar ze swojego kompa i wskaz ten plik, który chwilę wczesniej zapisałs na pulpicie. Jakby cos nie grało, daj znać, bede teraz pzry kompie-jeszcze z godzine :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Anisha[/B],super, że jesteś z nami. Mam nadzieję, że Niedźwiedzica nie jest jedyną osobą, która foci Shaggiego. My wszyscy lubimy zdjęcia rozkosznych szczylków, a z ich robieniem trzeba się spieszyć, bo maluchy tak szybko się przepoczwarzają. Oczywicie jedne szybciej, drugie wolniej. (Pozdrowienia dla Lotki, cudownie szczenięcej).
[B]Flaire[/B], a jak tam wypoczynek nad morzem.

Link to comment
Share on other sites

Witaj [B]-Anisha[/B]-czyli Ania i Shagyy:cool3:
Dziękuje za pozdrówka - fajnie, że tak szybko się uwinełąś - mam nadzieję, że teraz już zostaniesz z nami i nie będziesz tylko czytać ale i pisać:multi:

[B]Borsaf[/B] - bardzo się cieszę że będzesz w Toruniu - a Wiktor też będzie:lol: ?
Acha i ma dług dla Ciebie- pamiętasz za co:cool3: miałam Ci dać w Sopocie i całkiem zapomnialam:oops:

Mi w Sopocie najbardzej chciało się smiać jak - zamiast imion używaliśmy nicków - brzmiało to naprawdę jak jakaś mafia albo sekta:evil_lol:
np: -tu Niedzwiedzica czekam na borsaf i Jure w namiocie bosa - ...był taki diolog - a jak to ładnie brzmi dla osoby niewtajemniczonej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Anisha[/B], witaj na forum! :)
[quote name='INA']
Mi w Sopocie najbardzej chciało się smiać jak - zamiast imion używaliśmy nicków - brzmiało to naprawdę jak jakaś mafia albo sekta:evil_lol:
[/QUOTE]
:evil_lol: Też mi się to podoba. Jak w Krakowie wrzeszczałam przez pół stadionu "zadziorny!!!!!", a zadziorny przywitał mnie gromkim "coztego!!!" :evil_lol: Moja przyjaciółka trochę dziwnie na nas patrzyła ;)

A nawiasem mówiąc, ciągle nie pamiętam, jak [B]Jura[/B] ma na imię :oops: Sama mówiła, że wszyscy na nią mówią Jura ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale sie z tej naszej mafi usmiałam!
Fakt, ze ja nawet jak wiem imie to łatwiej mi jakos zapamietac nick. W mojej łepetynie Ali zostanie juz Ali-cja w krainie czarow i basta. Jak dzwonie do domu, do Niedźwiedzicy to musze pamietać by sie oMarie pytac bo na końcu języka mam- czy zastalam Niedźwiedzice w domu? Nie wiem, co na to by Twoi domownicy sobie pomyśleli i odpowiedzieli. Pewnie, że ostatnio w ZOO taka widzieli:lol:
To samo mam z mailami. Ze strachu przed wirusami ( i z niewiedzy) jak nie znam nadawcy to poprostu maila nie czytając kasuję, Zadziornego rozpoznaję, ale kiedys prawie bym Wind skasowała, tylko temat byl mi znany więc otworzyłam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...