Jump to content
Dogomania

!Airedale i inne (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Guest estra

Recommended Posts

[quote name='Nitencja']i wszystko co mozliwe w Pradze jest platne . Zlota uliczka platna , inne wejscia platne ....... jeszcze mi sie podobala krizikova fontanna .....
ale wole inne miasta.[/quote]
Podobno od przyszłego roku będzie płatne wejście na Most Karola i Hradczany. Tak nam przewodnik mówił.
Ale jeśli jest tylo zabytków do utrzymania...
Z czego trzeba przeprowadzić renowację.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 23.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Flaire

    3356

  • INA

    1370

  • borsaf

    1264

  • zadziorny

    1221

Top Posters In This Topic

[quote name='Raider`s Antania']Stetson byl sprowadzani w Rosju v Krasnodar k moey kolazanke Natal`e.Imel 3-4 miota.
U nas mahogonowa suszka w inbridinge na Born Toust 3-4:lol: Miot 7 szeniat i 1 mahagon.
Foto z lewa naprawo:szeniak po Stargus Galiano,dalei mahagonowa suszka i daley pies,iz ee miota.[IMG]http://img138.imageshack.us/img138/1300/cacib907060287ev.jpg[/IMG][/quote]
Jak miło poznać hodowcę tatusia i dziadka moich suczek. :loveu: :loveu:
Czyli Saszy .

Link to comment
Share on other sites

Nitencja- to już w wierszyku Brzechwy dla dzieci o kaczkach ;) było :" bez pieniędzy ,Drogie Panie, nic się dzisiaj nie dostanie " :evil_lol::evil_lol: to co się Czechom dziwisz ;) wolę oglądać za pieniądze zadbane zabytki niz ruiny za friko :eviltong:

Borsaf- dzięki, własnie zauważyłam,że mam PM :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niedzwiedzica']Nitencja- to już w wierszyku Brzechwy dla dzieci o kaczkach ;) było :" bez pieniędzy ,Drogie Panie, nic się dzisiaj nie dostanie " :evil_lol::evil_lol: to co się Czechom dziwisz ;) wolę oglądać za pieniądze zadbane zabytki niz ruiny za friko :eviltong:
[/quote]
Oj myślę , że w porównaniu z innymi krajami to i tak ceny biletów nie są wygórowane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']Kocham Prage jedno z najcudowniejszych miast.
Moje psy po Hradczanach chodzily robiac furore:-))
Spedzilam raz Sylwestra wsrod czeskiej i nie tylko braci na Hradcznach wlasnie (nie w srodku nie nei tam bawil sie Havel ,ktory notabene wysias\dl z auta tuz kolo mnie ale zauwazylam gow ostatniej chwili hehe bo podziwialam volvo ,ktorym przyjechal..niziutki ten Havel:-)

Praga jest piekna czy latem czy zima a ZLota Uliczka uroczka...........[/quote]

Ja to mam przerypane ....:placz::placz::placz: wszędzie gdzie pięknie i coś ciekawego się dzieje - to daaaaleeekooo ode mnie... Ja też bym tak chciala na weekend skoczyć do Pragi :placz::placz::placz:...

[B]Niedźwiedzico[/B] - jak Ty to kiedyś określiłaś.... mieszkam w Azji... czy jakoś tak podobnie :roll: :evil_lol: ;) :eviltong:...

Link to comment
Share on other sites

[B]Kardusia [/B]czy mi się zdaje czy ja widzę Mazury pod Twoim avatarem? :cool3: Tam to dopiero jest pięknie, same jeziora i lasy i takie malutkie miasteczka malownicze :loveu:
Ja się chętnie zamienię jak już skończe studia, pracować moge w domu, bylebym net miała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D0minika'][B]Kardusia [/B]czy mi się zdaje czy ja widzę Mazury pod Twoim avatarem? :cool3: Tam to dopiero jest pięknie, same jeziora i lasy i takie malutkie miasteczka malownicze :loveu:
Ja się chętnie zamienię jak już skończe studia, pracować moge w domu, bylebym net miała :evil_lol:[/quote]

Właśnie podobny sposób myślenia spowodował, że wylądawałam właśnie tutaj gdzie jestem :multi:.
Trochę daleko wszędzie (szczególnie do organizowanych wystaw: Katowice, Kraków, Opole, Szczecin, Wrocław. Leszno itp itd...) ale coś kosztem czegoś...:p

Link to comment
Share on other sites

Noo mi się własnie marzy zamieszkanie gdzies wśród lasów, nad niedużym, czystym jeziorkiem :lol: Ale jakieś większe miasto też bym musiała mieć blisko, bo na dłuższą mete to bym chyba zwariowała :evil_lol: Trzeba się zabawić od czasu do czasu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Uciekłam z oddalonego o 50 km Olsztyna :roll:. A też ładne miasto, jeziora, lasy... Lubię tam wpadać, lecz na chwilkę.
Teraz za żadne skarby na stałe nie wróciłabym tam :shake:, tu jest mi najlepiej :loveu:.
[SIZE=1][COLOR=LightBlue]Mieszkam 5 metrów za Szczytnem :evil_lol:.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Uciekłam z oddalonego o 50 km Olsztyna :roll:. A też ładne miasto, jeziora, lasy... Lubię tam wpadać, lecz na chwilkę.
Teraz za żadne skarby na stałe nie wróciłabym tam :shake:, tu jest mi najlepiej :loveu:.
[SIZE=1][COLOR=lightblue]Mieszkam 5 metrów za Szczytnem :evil_lol:.[/COLOR][/SIZE][/quote]
regionalna kuchnia jest wspaniała :multi:
Kurcze chyba głodna jestem....:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']Ja to mam przerypane ....:placz::placz::placz: wszędzie gdzie pięknie i coś ciekawego się dzieje - to daaaaleeekooo ode mnie... [/quote]
Ale do Mińska, do Raider's Antania masz bliżej.:lol:

Dziękuję za miłe słowa pod adresem mojej paskudy. Zdjęc tak malo wklejam, bo mam techniczny problem - komputer z aparatem nie chcą się dogadać.

[B]Minio[/B], a kiedy Ty coś wkleisz?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...