Jump to content
Dogomania

CWC Gdańsk 16.01.2011


sachma

Recommended Posts

[quote name='sachma']Iwax, może rzeczywiście obok nr przykleję sobie karteczkę z nickiem :D w tym roku wybieramy się jeszcze do Bydgoszczy, Rzeszowa, Szczecina, Olsztyna, Gdyni, Kaliningradu i Sopotu :) Mam nadzieję że kogoś z forum pudlowego spotkam, chociaż wy wszyscy z południa :P[/QUOTE]

Jak bedziesz w Rzeszowie to moze też Presov ????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iwax, rozmowy toczą się na szczycie :P pani Viola miała się skontaktować z panią Danusią (pani Danusia kontaktowała się ze mną) i prawdopodobnie będziemy razem jechać - do Łodzi dojedziemy i z Łodzi mamy uderzać na Rzeszów, a z Rzeszowa do Presova :)

cawir, bo Ty jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']Beatko zgłaszaj !!! ;)[/QUOTE]

Florka chętnie ale ja będę w domu i mąż by wiózł do wystawienia jak on by doświadczył tego co ja w 2009 roku to by się wnerwił i byłby niezły cyrk :evil_lol:
jeszcze jeden dzień, przemyślę ale szkoda mi kasy by znów przeżyć to co wtedy :roll:

ale szukam kogoś do Rzeszowa ja będę prawdopodobnie za położną robić aby ktoś wziął moją najmłodszą i wystawił :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meeggi']z tego co wiem wystawa będzie podzielona tzn. część ras będzie pewnie na godz. 10 a część po południu. Gdańskie hale nie są duże także trudno jest zmieścić taką ilość (prawie 1000 zgłoszen na chwilę obecną)[/QUOTE]

No to w takim razie czekam na pełne info :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hej, szukam towarzystwa w drodze na tą wystawkę.Mam również rezerwacje w hotelu nie drogo i blisko wystawki dla 2 osób z możliwością dostawki. Może ktoś jedzie pociągiem z Białegostoku lub okolic i chciałby się do nas dołączyć (a może ktoś wsiada po drodze). Miała jechać ze mną koleżanka lecz nie wypaliło i zostałam sama a samej się nie chce taki kawał jechać :D Jak był by ktoś chętny proszę o kontakt na gg 9872344
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dididka']Hawanka my będziemy jechać przez kolobrzeg lub koszalin, wiec jak chcesz, to skontaktuj się ze mną. Pozdrawiam. Gosia[/QUOTE]
Juz pisze PW

edit:Zgłaszałam psa Dzisiaj o 19:30 i dostałam e-mail przepraszamy zgłoszenie nie zostało przyjęte dlaczego sa limity ?????

Jak to sie mówi Trudno.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...