Jump to content
Dogomania

CWC Gdańsk 16.01.2011


sachma

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SandraNatan']otwiera się wam spis wystawców i plan sędziowania? czy wyskakuje wam też takie jakby ostrzeżenie...[/QUOTE]

normalnie się otwiera..u mnie

napisz jesli chcesz jakies konkretne info to Ci spr i napisze-ale tak za godzinke bo ide z psami;)

Link to comment
Share on other sites

Chart afgański, pies, baby - Shou Gerat ELITE CLASS
Chart afgański, pies, młodzieży - Calamus PHOENIX
Chart afgański, pies, młodzieży - DIABOLIQUE Amahoro FCI
Chart afgański, pies, otwarta - RASZID Akacjana (FCI)
Chart afgański, pies, championów - Calamus TRUE FIGHTE

Chart afgański, suka, baby - Shou Gerat EMANSIPE CLASSICA I
Chart afgański, suka, młodzieży - Calamus PRECIOS

Link to comment
Share on other sites

ja odpuszczam tę wystawę zbyt wielkim szokiem było dla mnie to co zrobił jeden z organizatorów. Mimo całej sympatii do sędziego. Mam nadzieję, że gdzie indziej będzie sędziować bo napewno do niego zgłoszę a szkoda ... gdzie indziej mój małżon by zawiózł suczydło ale nie do tego oddziału

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kermita']A ja mam pytanie z innej beczki: czy ktoś się orientuje, czy da radę wejść na wystawę z psem, który nie jest zgłoszony (chciałabym zobaczyć, jak moja sunia będzie się zachowywała w takim miejscu).[/QUOTE]

Na teren wystawy mają wstęp tylko psy ujęte w katalogu.

Link to comment
Share on other sites

Ja troszkę z innej beczki,ale jestem "początkująca" więc mam nadzieje,że się nie pogniewacie...;)
To moja pierwsza wystawa,pierwszy raz będe wystawiała psa i jestem zielona:oops:
Chciałam żebyście mi doradzili co jest mi potrzebne na wystawę?Boję się,że o czymś zapomnę,albo nie będe wiedziała.Wiem,że muszę wziąść napewno PSA:lol: jego książeczkę zdrowia,metrykę,potwiedzenie zapisania psa na wystawę...i co jeszcze?
Z takich bardziej praktycznych rzeczy musze mieć swoje krzesło,stół?bo nie mam pojęcia jak tam na hali wygląda...
Będe wdzieczna za wszystkie odp :)

Link to comment
Share on other sites

krzesełko, miseczkę dla psa i wodę, jakieś smakołyki albo zabawkę - zależy na co twój pies "idzie". Przyda się też jakiś kocyk dla psa, żeby miał się gdzie położyć.
Dużo też zależy od tego jaką masz rasę - jeśli wymaga przygotowania przed wejściem na ring to bierzesz szczotki czy grzebień. Pamiętaj też o torebkach na psie kupki. Krzesło się przyda, stół - to zależy jaką masz rasę - ja mam pudla i przygotowanie go do wystawy zaczyna się rano, na wystawie jeszcze poprawiam, więc bez stołu ani rusz.. pamiętaj o ringówce (tak ap ropo to ja muszę swoją poszukać bo się gdzieś zapodziała :D ) weź też trochę kasy :P zawsze się przydaje ;) jedzenia dla psa nie trzeba brać - jeśli idzie na smakołyki to radzę opuścić śniadanie - jak będzie głodny lepiej się na tobie skupi, a tam będzie masa rozpraszaczy ;)
powiem szczerze, że nie wiem co jeszcze - ja biorę pełno rzeczy, łącznie z jedzeniem i piciem dla mnie (te kateringi zawsze wykańczają mój żołądek...) biorę też wilgotne chusteczki - zawsze się przydają ;) coś na przebranie, wygodne ale ładne buty (jadę w adikach na ringu latam w balerinkach..) no i my zabieramy klatkę, która robi jednocześnie za stół zestaw gumeczek, szczotki, odżywkę jakby na szybko trzeba było coś rozczesać, maszynkę bezprzewodową, nożyczki.. u pudli sprzętu jest masa :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...