Jump to content
Dogomania

Fundacja Boksery w Potrzebie- Sonia ze straszliwymi ranami... Za TM [']


Iza i Avanti

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałam w piątek na forum fundacji Boksery w Potrzebie:

"Sonia przewróciła mi dzisiejszy dzień do góry nogami, miałam w południe wyjeżdżać z Poznania.... ale nie potrafiłam, nie mogłam...

Są dwie wiadomości, dobra i zła....

Zła... hematokryt i hemoglobina spadają w szybkim tempie, nie pomagają leki wspomagające i najlepsza karma... Dzisiaj znów wyniki gorsze niż dwa dni temu. Jeżeli hematokryt spadnie do granicznej wartości to nastąpi niedotlenienie komórek.... Miało być w tym tygodniu przeprowadzone usunięcie guzów mastektomicznych i części guza pachwinowego i poddanie ich histopatologii, ale nie w tym stanie.... Można by ew. pomyśleć o przetoczeniu krwi, ale to likwidowało by li tylko skutek, a nie przyczynę.... Mała wg kliniki ma przed sobą mało czasu.... Z dobrą opieką, karmą, ale zamknięta w małej szpitalnej klatce.... Zasugerowano wyjście.... NIE DO PRZYJĘCIA....
Sonia jest żwawa, ciekawa otoczenia, cieszy się na czlowieka, ma wilczy apetyt...

Dobra wiadomość... miało to nastąpić w poniedziałek, dostałam dzisiaj ostrogą w bok i mała zmieniła już dzisiaj miejsce pobytu...

[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8773/resizeofdscf1205.jpg[/IMG]


[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6607/resizeofdscf1207.jpg[/IMG]


[SIZE=2]Ma do własnej dyspozycji mały czyściutki pokoik, z wersalką i psim koszem, bedzie dostawać antybiotyki i środki przeciwbólowe przypisane w klinice, będzie miała regularnie zmieniany opatrunek, będzie wychodzić na spacery, a w ładne dni będzie puszczana z innymi psiakami na zewnątrz, oczywiście z opatrunkiem. Jutro jedzie na konsultację do kolejnego weterynarza.... I tak ważne... będzie miała swoją porcję tulenie, głaskania, miłości.... [/SIZE]
[SIZE=2]Kto? Gdzie? .... pani Wanda "[/SIZE]

[SIZE=2]I z soboty:[/SIZE]
"Wet u którego była dzisiaj Sonia potwierdził całkowicie prognozy kliniki.... [] [SIZE=2]A u Soni tyłeczek dzisiaj chodził, mała jak na razie czuje sie dobrze... Była 3 razy na spacerku, a ponieważ woli wersalkę od psiego kosza, wyleguje się tam obecnie, na kołderce... . Chyba szczęśliwy pies.... "[/SIZE]

[SIZE=2]I z dzisiaj: KateBono, pani Kasiu... DZIĘKUJĘ :loveu:, może los będzie łaskawy ibędzie jeszcze na to szansa...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania&Andrzej']

...I z dzisiaj: KateBono, pani Kasiu... DZIĘKUJĘ :loveu:, może los będzie łaskawy ibędzie jeszcze na to szansa... [/QUOTE]

Pojawił się.... 3 dni temu.... Piszę to z całą odpowiedzialnością - obecne rozwiązanie jest dla Soni najlepsze, ma teraz wręcz niesamowitą opiekę, nie chcę pisać "z zadęciem" ale jeżeli jakikolwiek cud miał by się zdarzyć, to właśnie u pani Wandy...Jestem w kontakcie z potencjalnym DT, jeżeli będzie "potem", to potem zobaczymy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania&Andrzej']Pojawił się.... 3 dni temu.... Piszę to z całą odpowiedzialnością - obecne rozwiązanie jest dla Soni najlepsze, ma teraz wręcz niesamowitą opiekę, nie chcę pisać "z zadęciem" ale jeżeli jakikolwiek cud miał by się zdarzyć, to właśnie u pani Wandy...Jestem w kontakcie z potencjalnym DT, jeżeli będzie "potem", to potem zobaczymy...[/QUOTE]

Haniu, ja wierzę, że będzie "potem":smile::thumbs:
Zdrowiej Soniu, zdrowiej malutka!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...