Jump to content
Dogomania

FELEK CO NIE NOSIŁ SZELEK plus JA:)


Fides79

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

wiem, że wiekszość z Was, podobnie jak i mnie, na chwilę obecną bardo ciekawi inny wątek, na którym pojawi sie lada chwila nowy domownik (sama jestem ciekawa jak się sprawy potoczą), ale może ktoś tu czasem zagląda i chciałby zobaczyś filmik :cool3:

według mojego planu filmik miał zawierać jedną pierwszoplanową rolę żeńską - Anię, plus drugoplanowy udział mnie, jednak w trakcie kręcenia pojawiła nam się rola męska w psiostaci Felka :lol:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=59GWZn-k6oM[/url]

Link to comment
Share on other sites

hi hi to taka odmiana od cyrków z butelka:evil_lol:
muszę zacząć Anie dokarmiać, bo nie najada sie piersią ale córcia mocno sie buntuje przeciw smoczkowi jak i przeciw temu co z tego smoczka leci :roll:
walka trwa juz tydzień i ciągle jesteśmy na tym samym etapie
zastanawiam sie czy obecnie propagowane podejście - dziecko ma byc tylko na piersi, nie dopajać niczym innym - jest aby słuszne:hmmmm:
Ania od urodzenia nie była zwolenniczką smoczka, a położne ze szpitala oraz środowiskowa utwierdzały mnie w przekonaniu ze tak ma być i że mam nie dawać nic do picia poza piersią
efekt mamy taki, że Mała nie umie ssać smoczka i nie ma chęci żeby się nauczyć, wypycha go sprytnie językiem z ust i zadowolona z siebie zaciska swoje małe dziąsełka tak, żeby nikt jej do buźki nie wsadzał tego czego nie chce
próbowałam dawać wodę z glukozą, soczek jabłkowy, samą wodę, no i oczywiście mleko - wszystko nie pasuje Hrabiance :cry:
smoczki także się nie podobają, ani silikonowy zwykły, ani silikonowy dynamiczny (zachowujący się jak sutek mamy, podobno), ani kauczukowy:shake:
próbowałam także podać jej wodę z glukozą oraz mleko za pomocą łyżeczki, łyżeczka fajna owszem do zabawy, zawartość łyżeczki lądowała poza buzią albo z buzi w ekspresowym tempie była wydalana echhh
próbowałam także różnego mleka bo podejrzewałam, że kupione przez nas bebiko Anusi po prostu nie smakuje, no cóz, po bebilonie córcia wymiotuje i drugą stroną też wychodzą niezbyt fajne rzeczy (dziś miałam problem żeby ją przewinąć, zapach był zwalający z nóg:mdleje:).
jednak w chwilach kiedy nie 'dręczę' mojego małego dziecięcia butelką jest ono całkiem fajnym i radosnym bobasem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margi']No Anulka zaraz zacznie uciekać mamusi raczkując.
Felutek jaki fajny jest do Ani.Buziaki daje no i chce być w centrum zainteresowania.:lol:[/QUOTE]
Ani to już trzeba nieraz mocno pilnować, bo tak się przekręca, wygina i 'wędruje' po tapczanie :lol:
a Felek to zalezy jaki ma humor, czasem Małą zupełnie ignoruje, no i trzeba go pilnować bo w tym ignorowaniu mocno się zapędza włażąc na nią, albo bywa mało ostrożny i delikatny
ale jestem dobrej mysli i mam nadzieję że ładnie się nauczą ze sobą funkcjonować

Link to comment
Share on other sites

Ale fajny filmik - super, ze nie izolujesz Felka od Ani - takie dzieci nie boją się później psów:lol:
A co do wody z glukozą czy innych soczków, to Ci odradzam, do napicia najlepsza dla bobasa jest zwykła, czysta, przegotowana woda bez słodkich dodatków - mniej kłopotów z próchnicą w późniejszym wieku;-)
Ja płakałam, jak już musiałam dokarmiać Dominikę, ale u mnie to było spowodowane zanikaniem pokarmu:sad: Karmiłam zaledwie przez 5 miesięcy:sad:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny staram się teraz coraz częściej zaprzyjaźniać F z Anią i na odwrót, szczególnie że Mała jest coraz bardziej ciekawska i kontaktowa no i w końcu zauważa tego ruszającego się pluszaka hi hi hi

[QUOTE]A co do smoczka, o ostatnio na imprezie urodzinowej :lol: dowiedziałam się, że smoki psują zgryz i an leży ich unikać. Może Ania nie chce krzywych zenów? ;-)[/QUOTE]

smoczek uspokajający ti pewnie tak, i nawet się cieszę że go nie chce, ale co innego smoczek od butelki
może nie chce krzywych ząbków ale z pewnością chce mieć pełny brzuszek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Śliczne to Twoje maleństwo :) Ja jestem zawsze w szoku jak szybko takie dziubki małe rosną.
Przyjaciółka ma córeczkę w podobnym wieku i co ją odwiedzam to większa i coraz bardziej kontaktowa.
Fajnie to widać bo pewnie na co dzień się tego aż tak nie zauważa.
Bardzo mi się podoba, że Ania nie jest izolowana od psa. To na pewno dobrze rokuje na przyszłośc :)

Link to comment
Share on other sites

ni pies od dziecka ni dziecie od psa nie powinno byc izolowane
przyjdzie czas gdy same beda sobie zdrogi schodzic lub wrecz od siebie uciekac hihihi na jakis czas
oj to sie bedzie zreszta wiecznie zmieniac co i rusz bedzie inna konfiguracja inne uklady ale zawsze bedzie ciekawie to obserwowac
teraz na ten przyklad mozna zauwazyc jak Felus robuje zajac pierwszy plan , jak delikatnie spycha Anie , jak przy okazji bardoz chcialby coby ta roczka go pomiziala a napewno chcialy ja wylizac po swojemu

Link to comment
Share on other sites

ram tam tam od dziś 4 miesiące mam :lol::loveu:

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-Q0enwwFyCm4/USeRJt8Gu8I/AAAAAAAADt8/tm4yytKyFlM/s912/DSCN4148.JPG[/url]

[url]https://lh6.googleusercontent.com/-Ysw66toJkl0/USeRV3lfzMI/AAAAAAAADuI/HP5hxWtp0fQ/s720/DSCN4164.JPG[/url]

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-lnOHjRvgw_s/USeRqVdbQ_I/AAAAAAAADuQ/uhn8BeHcjiI/s912/DSCN4234.JPG[/url]

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-7Ut6aZ4kPAI/USeR4qOOYnI/AAAAAAAADuY/7uyR3UQVJRA/s912/DSCN4255.JPG[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Cudna jest :) Taką duża, to bym chciała :lol:[/QUOTE]
to do dzieła, 4 m-ce mijają ekspresowo, podobnie jak 9 ciąży :lol:
tylko przy takiej dużej to trzeba mieć oczy już dookoła głowy, bo tak się wykręca i wygina, że istnieje ryzyko spadnięcia z tapczanu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...