Jump to content
Dogomania

Shih-tzu-juz w LUBLINIE


marmar

Recommended Posts

cioteczki napiszcie proszę dokładnie, jak jego stan oczek i czy bedzie miał jakies problemy z widzeniem. I jeszcze co z tym zapaleniem skóry i pupcią, chodzi mi o info jakiej pomocy wet bedzie jeszcze potrzebował po adopcji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Dzis beda szwy sciagane,mam nadzieje,ze wet obejrzy jego pupke,bardzo go drazni,ewidentnie pokazuje ,ze cos jest nie tak ./zdarza sie ,ze piszczy ze zlosci,iz sam se nie moze pomoc
[/QUOTE]

i................:roll:

Link to comment
Share on other sites

i - szewki zdjęte, psiak widzi, oczka musi mieć zakraplane, strupki z pysiorka odpadły, ranki są przemyte, gruczoły ok ale za to najprawdopodobniej złamany ogonek :(, konieczne będzie zdjęcie rtg, w poniedziałek kolejna wizyta
Lakuś dzisiaj jest oszołomiony i podenerwowany jak to po zabiegu
a domku ani widu ani słychu :shake:
może by tak allegro??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']nie do wiary????
przeciez kolejka byla po niego???:-o[/quote]

a jednak :shake:
pewno dlatego ze nie jest słodką przytulanką z kokardeczką, tylko charakternym łysolkiem, który będzie wymagał jeszcze wiele troski :shake:

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że Lucky juz po wizycie u veta i oczka oddrutowane ;)
anilla >> czy psiak widzi ??? jak to teraz oceniasz???

a co do
[QUOTE]pewno dlatego ze nie jest słodką przytulanką z kokardeczką, tylko charakternym łysolkiem, który będzie wymagał jeszcze wiele troski [/QUOTE]

Luckiemu przydałaby sie teraz nowa ...sesja fotograficzna :razz: by móc zaprezentować się ludziom i na ...Allegro i dalej .
ten domek sie znajdzie tylko tak jak bywa na dogo to troche trwa.
pies z charakterku jest terrierkiem , zatem ..wielkim indywidualistą , poza tym swoje przeciez przeszedł więc nie dziwmy się że zachowuje się tak a nie inaczej :cool3:
Ale wierzę że trafi na miłośnika rasy i psiarza >. który i ciało i ducha ...zrozumie ....i da mu swoje serce

zatem proszę o zdjęcia urwiska i ......siup w net :lol:

[COLOR="DimGray"][SIZE="1"]ps wystawić mogę też [/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

on nie jest z ostrym charrrakterkiem-jest po prostu ciężko chory-oczy, pasożyty jak kluski, chodzi ze złamanym ogonem i tak dalej i tak dalej jaki ma mieć charakter? a jeśli ludzie się wycofali to lepiej dla Laczka-nie potrzeba mu słomianych zapałów tylko pewna decyzja i dobre serce. Na dobranoc Lakuś idzie na widok:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Gruczoły ok i jak Anillka pisze bardzo prawdopodobne ,ze ma złamany ogonek ,przy samym tyłeczku,byc moze został potracony przez auto.Koniecznie musimy zrobic RTG,bardzo go to boli i drazni.To bedzie kolejna jego przyczyna dlaczego jest taki niespokojny.
Przed ogoleniem ,kołtuny sztywno trzymały ogonek,wiec mu nie dolegało,taka zmiana nastapiła ,gdy tylko ogonek został ogolony z pupka.
Teraz fotorelacje.
Wybieram się właśnie z Anillka na pierwszy poranny spacerek:
[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2956/p12220804xa.jpg[/IMG]
Tu zwórccie uwage jak mi ten ogonek przeszkadza:
[IMG]http://img129.imageshack.us/img129/7650/p12220818at.jpg[/IMG]
Popatrzcie szewki mi sciagneli i patrze na te cioteczki,JA WIDZE-HURRA
[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4705/p12220824rc.jpg[/IMG]
co ta ciotka ode mnie chce,kaze mi siedziec na tylku,przeciez ona wie,ze ja wole byc w ciaglym ruchu
[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1971/p12220843tc.jpg[/IMG]
ładnie sie usmiecham?uwierzcie jestem słodki;) [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/2227/p12220869ln.jpg[/IMG]
ach ta ciotka chcialem jej w torbie pogrzebac,a ona mi nie pozwala
[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/9985/p12220885eg.jpg[/IMG]
to by było na tyle,z porannej sesji zdjeciowej

Link to comment
Share on other sites

Wstepnie rozmawialismy juz,zrobillibysmy mu RTG,ewentualny zabieg-z tym trzeba zoorientowac sie w gabinecie wet-jaki bedzie koszt.
Problem polega na tym,iz to potrwa ,potrzebny domek tymczasowy bez dziecka malego,w ktorym moglby byc laki,no chyba ze Luckiego juz ktos adoptuje,zdajac sobie sprawe z dalszego leczenia i jego trudnego charakteru.Osobiscie ufam,iz jest bardzo pobudzony z powodu obolałego tyłka,czy tez ogonka.

Link to comment
Share on other sites

Lucky mial pierwsza wizyte dzis u weta "wspomagajacego psiaki po azylowe";) ,z pierwszych ogolnych badan wynika ,iz psiak nie ma złamanego ogonka ,ani przemieszczenia,ale to tylko ogolne badanie wiec RTG bedzie konieczne.Musimy z tym poczekać,nie dalo mu sie dzis tego badania wykonac bez narkozy

Link to comment
Share on other sites

Miciułka napisała
[QUOTE]Jestem tu poraz pierwszy i nie bardzo orientuje się jak się poruszać po tym forum,za to na miau jestem stałym bywalcem,choć oprócz kotów mam również psa))).Moja mama chce zaadoptować jakiegoś małego pieska i jak zobaczyłam to shitzu to stwierdziłam iż to jest idealny piesek dla niej.Muszę tylko dodać,że u mojej mamy jest kot.Bardzo proszę o kotakt na nr 501332477,proszę o sygnał ja oddzwonię...[/QUOTE]

dziewczyna umieściła posta dzisiaj w przyklejonych ""Strony adopcyjne rasowych"" czy cos w tym stylu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='avii']
dziewczyna umieściła posta dzisiaj w przyklejonych ""Strony adopcyjne rasowych"" czy cos w tym stylu :cool3:[/quote]

wiemy wiemy ale na razie :ekmm: :ekmm:
Lakuś miał wczoraj kolejny dzień, kiedy to zachowywał się wzorowo :loveu:
bawił się z moim synkiem, warknął może raz - i to tak chyba tylko dla zasady, zeby pokazać ze wcale nie mięknie ;)
chociaż z tego co wiem marmar i wetowi wczoraj pokazał co potrafi ;)

Link to comment
Share on other sites

Jaki słodziutki... Mordeczka taka Shihziakowa :) Na pewno ktoś się szybko znajdzie. Moja mama chętnie by go wzięła, ja zresztą bardziej, ale mamy nie ma od 7-19, ja w wakacje jestem, ale co ze szkołą? Jest jeszcze tata, ale ten chce tylko naszego obecnego pieska... Niestety...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]wiemy wiemy ale na razie
[/QUOTE]

:lol: :lol: no ja tak z nadgorliwości , zeby nie umknęło ;)

[QUOTE]bawił się z moim synkiem, warknął może raz - i to tak chyba tylko dla zasady, zeby pokazać ze wcale nie mięknie
chociaż z tego co wiem [B]marmar i wetowi wczoraj pokazał co potrafi [/B]
Wczoraj 19:53
[/QUOTE]

Oj Lukuś>>> domek chcesz znaleźć czy wszystkich chcesz straszyć :evil_lol:
A poza tym na obronę Luckiego >> który pies polubił by veta co to mu oczka zaszył:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...