Jump to content
Dogomania

Wiwa już w nowym domu !


Qeeriefire

Recommended Posts

[IMG]http://i56.tinypic.com/mabbs9.jpg[/IMG]


Oto Wiwa młoda suczka w wieku około 8-10 miesięcy . Znaleziona została w Rzeszowie przy ul.Targowej. Przebywa w rzeszowskim schronisku ,,Kundelek" . Jest bardzo wesołym i szukającym kontaktu z człowiekiem średniej wielkości psiakiem .Przypominająca terierka . Pogodna , radosna i aktywna . Ma dobry kontakt z psami , będzie wysterylizowana ;)

[B]
Czy taka piękność ma szanse na dom ?[/B]



[SIZE=3][COLOR=darkorange][I][B][U]KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:
[/U]
Reszów 35-322
[/B][B][I][B][SIZE=3][COLOR=darkorange][I][B]
ul. Ciepłownicza 3
tel.
0 510 170 788 - szefowa schroniska
0 510-170-787- opiekunowie zwierząt[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [CENTER]





[/CENTER]
[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Collie']Tylko tak , nie wiem jak to dokładnie jest. Czy osoba która chce zaadoptować psa musi przyjechać do tego schroniska aby podpisać umowę adopcyjną ?[/QUOTE] Ja też niedługo jestem na dogo,ale z tego co się orientuję to ktoś z tamtych okolic musi przeprowadzić wizytę przed adopcyjną i po pomyślnej wizycie wysyła się papiery adopcyjne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']Jak tak to niedobrze , kiepsko to widzę . Jeszcze się zastanawiają , ale wątpię aby przejechali całą Polskę po psa :([/QUOTE]
niie musi być odbiór osobisty ,zle mnie zrozumiałaś.papiery można wysłać do podpisania,tylko ktoś z tamtych stron musi zrobić przedadopcyjną i potem poadopcyjną.napisze do znajonej co siedzą w adopcjach niech ci dokładnie napiszą.

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem na zaproszenie Baster i lusi. Osoba, która chce adoptować psa z tak odległego miejsca [B]nie musi[/B] przyjechać po psa osobiście! Sprawa adopcji wygląda tak:

1. Wysyłamy mailem ankietę przed adopcyjną (mogę udostępnić).
2. Jeżeli ankieta nam się spodoba to prosimy dogo Ciotkę z okolicy o przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej.
3. Jeżeli wizyta przebiegła pomyślnie, Ciotka nie ma zastrzeżeń to organizujemy transport psa a Ciotka daje umowę do podpisu, którą do nas odsyła.

To tak w skrócie, jeżeli będziecie mieć pytania to chętnie odpowiem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Racja , jak jeżdżę do rodziny na wieś ( Krasne koło Rzeszowa) to też ,albo psy się wałęsają albo przy budzie :-( Te wałęsające ,,zbieram" i szkole ( tyle zajęcia chociaż mają)

Brat chętnej dziewczyny musi jeszcze zrobić testy czy nie ma alergii na psy i po nich da mi odpowiedz . :multi:

Pozdrawiam i dziękuje razem z Wiwą za odwiedzanie wątku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...