Jump to content
Dogomania

Maluch wyżełek znaleziony w podwejherowskim lesie już w nowym domu!


Pancio

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

[B]Najserdeczniejsze życzenia:
Cudownych Świąt Bożego Narodzenia
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B]...i wszystkiego najlepszego dla Pańciostwa w nadchodzącym roku! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B]Niech wujek Rudzio nie choruje i długo jeszcze zdrów bryka, a Junior rośnie w siłę i opiekuje się starszym kolegą. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red][B]Moc uścisków.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
:tree1: :tree1: :tree1: :tree1: :tree1:

Link to comment
Share on other sites

Nowy Rok to nie tylko okres radości, ale również zadumy nad tym, co minęło i nad tym, co nas czeka. Tak więc dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro, pomyślności, potęgi miłości, samych spokojnych, pogodnych dni, mnóstwa cudownych chwil oraz wielu udanych, wspaniałych adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszystkie Ciocie.
Ja i Rudolf życzymy w nadchodzącym roku życzymy wszystkiego najlepszego. Wszelkiej pomyślności, udanych adopcji ( o jak mi się do rymu napisało), wielkiego serca i ducha. Od Panciów słoneczka i oby każda chwila była radosna przynosiła spokój i ukojenie w trudach dni nadchodzących. My z Rudolfem zawsze pamiętamy i będziemy pamiętać o Ciociach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Aby Święta Wielkiej Nocy
były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia
dającego radość, pokój i nadzieję.

[IMG]http://www.kartki.lagata.pl/kartki/19/5/d/5150.jpg[/IMG]

Aby Święta Wielkiej Nocy
były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia
dającego radość, pokój i nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hau!!! Hau!!! Hau!!!
Wczoraj minęły trzy lata, jak mnie Panciowie przygarnęli. Z małego wyżełka wyrosłem już na pokaźnego wyżła. Dalej mam pstro w głowie, zabawa, gonitwy i dalej ciągam wujka Rudolfa za ogon. Pancio mówi, że jestem hałaśliwy, bo jak zaszczekam, to gongi w jego zegarach wpadają w wibracje. To mam miałczeć?! Zdrówko dopisuje wujkowi i mi także. Codziennie dostajemy wspaniałą michę, a na deser wędzone i podsuszane ucho- mniam mniam. Pancio dba o zaopatrzenie. Wiemy gdzie jest magazyn z tymi uszami- co najmniej 500 sztuk! Żeby tam się zakraść! Ale te drzwi nie mają klamki, tylko gałkę, a tego to z Rudolfem nie damy rady otworzyć. Jak Panciów nie ma w domu, to schodzimy na dół pod drzwi tej spiżarni i chociaż sobie powąchamy przez szparkę. Wujek ma u Panciowej przechlapane od miesiąca, bo wyrył jej wszystkie Chiacynty i zjadł cebulki, a wczoraj dokończył dzieła i niedobitki chiacyntowe zniknęły na zawsze. Ale była awantura, aż sierść do dzisiaj mi się jeży. Rudolf od wczoraj nie chodzi, tylko pełza po domu, płaski jak naleśnik. Z kuchni dochodzi miły zapaszek.............hm- dzisiaj flaczki z warzywkami po irlandzku...mniam!!! Lecę powdychać te zapachy z bliska, zanim trafią do michy.
Serdecznie pozdrawiam wszystkie Ciocie i dziękuję za pamięć, choć nie wiem czym sobie zasłużyłem.
W podpisie:
Brunciolek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

[CENTER]:tree1: :tree1: :tree1: :tree1: :tree1: :tree1: :tree1:

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Radości, spokoju, dobra, przyjaciół wiernych i ufnych jak psy. [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Red][B] Pozdrawiam najświąteczniej.[/B][/COLOR][/SIZE]

:tree1: :tree1: :tree1: :tree1: :tree1: :tree1: :tree1:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B]
Dla PANCIA z Rodzinka :

[COLOR="#008000"]Nastrojowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia,
Samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym Nowym Roku,
Marzeń, o które warto walczyć,
Radości, którymi warto się dzielić i
Nadziei, bez której nie da się żyć.
[/COLOR]

Aga, Ulka, Rodzice oraz cale stadko naszych zwierzakow[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...