Jump to content
Dogomania

Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!


iwcia93

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

no zobaczymy, zobaczymy. Ja tez mam taką cichą nadzieję że jednak zostanie, choć ostatnimi dniami jakoś mi jej w schronie brakuje :(

Tymczasem zapraszam na nowy wątek mojego innego podopiecznego Draka :) :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202170-Ciapa-Drako-szuka-kogo%C5%9B-do-kochania-[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[FONT=Arial][SIZE=4]Kory dt to teraz ds ![/SIZE][/FONT][SIZE=4] [/SIZE]:multi::multi::multi::multi::multi:
Jeju jak się cieszę !
Właśnie rozmawiałam z dziewczyną, która zabrała Korę, i już nie chce jej oddać !
Powódź jednak się na coś przydała i Kora znalazła super domek !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwcia93'][FONT=Arial][SIZE=4]Kory dt to teraz ds ![/SIZE][/FONT][SIZE=4] [/SIZE]:multi::multi::multi::multi::multi:
Jeju jak się cieszę !
Właśnie rozmawiałam z dziewczyną, która zabrała Korę, i już nie chce jej oddać !
Powódź jednak się na coś przydała i Kora znalazła super domek ![/QUOTE]

Ale super:) A jak dogaduje się z psiakiem tej dziewczyny? Bo doczytałam, że ma towarzysza;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sundayrose']Żartujecie!?!?!?!?! SUPER! :)
Z wielką radością zlikwiduję ogłoszenie Kory na szerloku!!! :)[/QUOTE]

a może nie likwiduj? w schronie była taka podobna sunia do Kory, wtedy ją możnaby podpowiedzieć ludziom :-D

Link to comment
Share on other sites

tylko Sweenie , ta podobna, jest dzika, podejdzie tylko zeby powąchać dłoń, ale nie da sie złapać ani pogłaskać i potrzeba nad jej zaufaniem dużo pracy... ale ogłoszenie może zostać :) Z tego co się dowiedziałam, to Kora jeszcze jest troche lękliwa (do mnie nawet po roku nie miała pełnego zaufania) ale ma koleżankę shi-tzu i świetnie sie dogadują :) Niedługo , jak znajde czas, wybiore sie w odwiedziny ! ;D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nie nie oddał , ona po prostu jeszcze nie zciągnięta, bo dziewczyna która ją wzięła nie podpisała jeszcze umowy adopcyjnej bo 'ciągle ma ją na tymczasie' ale po świętach będą już dzwonić do wszystkich którzy mają jeszcze psiaki z powodzi a nie podpisali umów adopcyjnych także spokojnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...