Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

Sylwio Binguś robi się coraz starszy, tak jak i my wszyscy.
Natomiast w Jego przypadku największym problemem jest to, że praktycznie pół swojego dotychczasowego życia spędził na ulicy i to w warunkach w jakich nikt z nas nie chciałby żyć.
To niestety nie pozostało obojętne dla jego zdrowia. Ale teraz ma dom i to kochający dom, grono swoich wielbicieli i jest myślę, że jest bardzo szczęśliwy, a to Mu dodaje chęci do życia i to jest najważniejsze. Nasz chłopak sobie poradzi i jeszcze długo będzie nas sobą cieszył. Bingusiu życzę Ci spokojnej nocki i wspaniałych snów.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy ciociu FIDiaAg!!Wszystko się zgadza,smutne było życie Bisiolka,ale teraz sama widzę,że mój dom jest jego prawdziwym domkiem on już by inaczej nie mógł żyć!zna tu każdy kącik,każdy krzaczek i niech tak zostanie najważniejsze żeby on był szczęśliwy!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam Bisiolka i wszystkie cioteczki.
Przepraszam że zaniedbałem Bisiolkowe obowiązki ale zachorowała mama i biegałem od lekarza do lekarza.
Na nieszczęście jest koniec roku i dostać się do doktora graniczy z cudem.

Weszły przelewy stałe:
Jadun 50 zł
Pania Basia 50 zł
Ania 20 zł

Wykonałem przelew za hotelik ,mamy niedopłatę 21,81.

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/192227-Bingo-staruszek-pudel-zaćma-padaczka-chore-serce-POMOCY!/page180"]Rozliczenie w poście 4481[/URL]

Bisiolkowe finanse wyglądają dość kiepsko :(

EDIT:
Sylwia przepraszam za opóźnienie. Bardzo proszę o potwierdzenie wpływu przelewu.
Czekamy na info od Doktora .Mam nadzieje że ten atak to tylko epizod i nie będzie się stan zdrowia naszego pupila pogarszał.

Edited by Jadun
Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo miłe wieści :) Binguś dostał od Pani Basi 50 zł na mikołaja :)
Wykonałem przelew w wysokości 21,81 za hotelik ( zaległe).
Sylwia prószę o potwierdzenie otrzymania przelewów.
Proszę też o informacje jak Binguś stoi z karmą.
Pani Basiu dziękujemy za ogromne serce :)
Mizianki dla Bingusia

Edit:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/192227-Bingo-staruszek-pudel-zaćma-padaczka-chore-serce-POMOCY!/page180"]Rozliczenie w poście 4481[/URL]

Edited by Jadun
Link to comment
Share on other sites

Niestety serduszko Bingusia słabnie :( :( :(

WYKONALEM PRZELEW W WYSOKOŚCI 28,19 ( TO WSZYSTKO CO POSIADA NA OBECNĄ CHWILE BINGUŚ) [COLOR=#ff0000]NIEDOPŁATA 71,81

EDIT:[/COLOR]Edit:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/192227-Bingo-staruszek-pudel-zaćma-padaczka-chore-serce-POMOCY!/page180"]Rozliczenie w poście 4481[/URL]

Edited by Jadun
Link to comment
Share on other sites

Wszystkie pieniążki doszły!!Bardzo Dziękuję, martwi mnie bardzo serducho.Rozmawiałam z P.doktor,wszyscy wiemy ,że serce to bardzo poważna sprawa i tak może być,że przestanie bić......ja rano bardzo często podchodzę do niego i sprawdzam,bo wydaje mi się,że on nie oddycha!!!!Wierzę w poprawę, Bisiolek dostał dobre leki po 2-ch tyg.pojedziemy na kontrolę,musi być dobrze!!!!!Jacku z płatnością u P.doktor poczekamy ja porozmawiam.Pozdrawiamy wszystkich cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...