Jump to content
Dogomania

Bingo staruszek - pudel - zaćma, padaczka, chore serce. $ - POMOCY!


leni356

Recommended Posts

Uwaga niespodzianka!!!!!
Bingus dostał 150 zł od Skarpety Kudłaczy.
Serdeczne podziękowania.
Teraz odrobinkę stan posiadania Bingusia się podreperował.

.Sylwia przepraszam za nieopróżnienie w płatnościach.
Przelewy robię tylko ze swojego komputera a teraz korzystam ze służbowego.Obiecuje jak tylko odeśpię zmęczenie ,ureguluje płatności i rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Binguś mocno mizia wszystkie Kochane cioteczki i wujków!Dziękujemy,że jesteście z nami!!![/QUOTE]
Dziekujemy Bingusiowi za mizianie, pozdrawiamy serdecznie.. Jestesmy z Wami i bedziemy , a od czasu do czasu cos przeslemy.
Joki juz w Ameryce wiesci, zdjecia n watku Jokiego ponizej. Poodwiedzajcie Jokiego. Niech mu sie szczesci.Bully OK.

Edited by coronaaj
edit
Link to comment
Share on other sites

Bingusiu wyglądasz ślicznie.Widzę że kartofla zostawiłeś w spokoju :)

A teraz już nie do śmiechu :(
Bingus ma dług za hotelik w wysokości [SIZE=4][COLOR=#ff0000]42,02 zł.[/COLOR][/SIZE]

Sylwia wykonałem dwa przelewy:
[TABLE="width: 568"]
[TR]
[TD]1 Opłata za lek Lotensin i Karsivan z dnia 8.10.2012[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[TABLE="width: 568"]
[TR]
[TD]2 OPLATA ZA HOTELIK OD 18.10 DO18,11,2012. Niedopłata[COLOR=#ff0000] 42,02 zł [/COLOR]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
EDIT:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/192227-Bingo-staruszek-pudel-zaćma-padaczka-chore-serce-POMOCY!/page180"]Rozliczenie w poście 4481[/URL]

Edited by Jadun
Link to comment
Share on other sites

Doszła wplata stała od Jadun za październik 50 zł
Tym samym wykonałem przelew Dopłata za HOTELIK OD 18.10 DO18,11,2012 w wysokości 42,02 zł.
Sylwia bardzo proszę o potwierdzenie otrzymania przelewów.
Stan posiadania Bingusia na dzień 21.10.2012
[SIZE=5][COLOR=#ff0000]7 zł 98 gr

[/COLOR][SIZE=2]EDIT:
[/SIZE][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/192227-Bingo-staruszek-pudel-zaćma-padaczka-chore-serce-POMOCY!/page180"]Rozliczenie w poście 4481[/URL][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Chciałabym przekazać dla Bingusia Karsivan 60tbl, tylko tak mogę pomóc. Podrzucę Sylwii przy najbliższej okazji.[/QUOTE]
Serdecznie dziękujemy Mamanabank :)
Wszystko ma ogromne znaczenie.
Bingusiu zastępy stoją za Tobą.

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły dwa przelewy.Od naszych stałych fanek :) Serdecznie dziękujemy.

50 zł Wpłata(Deklaracja stała) FiDiaAg Deklaracja Listopadowa 29,10,2012
20 zł Wpłata(Deklaracja stała) Annaa4 Deklaracja Listopadowa 31,10,2012
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/192227-Bingo-staruszek-pudel-zaćma-padaczka-chore-serce-POMOCY!/page180"]
EDIT:
Rozliczenie w poście 4481[/URL]

Edited by Jadun
Link to comment
Share on other sites

Dzień Dobry Kochani!Bisio jeszcze śpi,a ja już kawkę piję i napiszę troszkę co u nas!Bisiolek ładnie wygląda,chyba jeszcze troszkę przytył jest ogólnie wesoły lubi jak go się drapie po karczychu niby wszystko jest dobrze.Martwi mnie jednak to,że Bisiolek od czasu do czasu,a przeważnie wieczorem ma takie lekkie kołysanie główką.Ostatnio leciutki atak miał wczoraj zdarza się to raz na 2-3 tyg. P.doktor po wcześniejszej konsultacji powiedziała,że tak może być Bisio robi się coraz starszy,smutno mi się zrobiło jak o tym myślę.......mocno ściskamy z Bisiem wszystkie Kochane cioteczki!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...