Jump to content
Dogomania

Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, co zmierzacie teraz zrobic z Kaja?
Zostawiacie u Czarodziejki,czy bedziecie szukac ds lub dt?
Jaka jest decyzja w tej sprawie darczyncow i opiekunow prawnych (kto jest opiekunem Kaji ?)
Jesli zdecydujecie sie szukac, potrzebujecie pomocy w poszukiwaniach np. na Fb?
Bardzo prosze o odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT] Ja Kajki do schroniska nie oddam. Kajka jest może nie stara, brzydka, ma nowotwór.
Njpierw chcę się przekonać naocznie jak wygląda u Czarodziejki.
Bo ja na zdjęciach widziałam szczęśliwe psy. Może ja naiwna jestem, ale bardzo boję się skrzywdzić drugiego człowieka.
Dawaliśmy wszyscy psy do Czarodziejki, widzieliśmy do jakich warunków. Przecież nożna było ich tam nie umieszczać.

Ja chcę tam pojechać. Nie wiem kiedy, nie wiem jak. Chcę zobaczyć naocznie stan Kajki, potem podejmować decyzję. Kto mi da gwarancję, że w następnym hotelu będzie kochana i zadbana, skoro ja nie mogę tego sprawdzać?

To samo napisałam na wątku Czarodziejki, co tu.

Nie chcę skrzywdzić człowieka. Spalić na stosie bez dowodów.
Każdy wiedział gdzie psa oddaje.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Bo jakoś nikt wcześniej się Kają nie interesował, ani Miśką. Nikt nie chciał psiaków zabrać. Na oplacenie hotelu wiecznie brak.
Teraz raptem trafi do super warunków, a za co?
a zresztą nigdy Czarodziejka nie pisała, że mają salony.

ważne że kaja ma budę, może biegać, ma ją kto głaskać.

Tysiące psów zdychają w gorszych warunkach w schroniska i na ulicach. Tam walczmy.

ja ostatnio się ciągle naraża,. Bronię adopcji do Niemiec, teraz czarodziejki:)
zadbajmy o psy w schroniskach, w boksach 2 na 3. gdzie siedzą po 5, latami nie wychodzą na spacer. Zamarzają, głodują, zagryzają się. Takie sa realia w schroniskach,

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Witamy najserdeczniej
Dostaliśmy link do wątku-dziękujemy.To jest ocelot Twoja sprawa czy bronisz adopcji do Niemiec.Ja jestem im przeciwna.Każdy ma prawo do swojej opinii-byle psy na tym nie cierpiały.To,że chcesz pojechać do Czarodziejki i zobaczyć na własne oczy co i jak-popieram.Tyle już złych słów padło,że najlepiej niech każdy sam sprawdzi i wyrobi sobie opinię.
Raz jeszcze dziękujemy za link.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

A witam:) was bardzo szanuję i cieszę się, że jesteście z nami:)
ja je bronię chyba dl zasady Waldi, bo jakoś nikt przykładu mi nie podał konkretnego. Ja serdecznie mam dość pomówień bez dowodów. Bywam w schronisku co tydzień i wiekszej krzywdy psom nie można wyrządzić. A adopcji w Polsce też nikt nie sprawdza.
Nie wiem kiedy się wybiorę do czarodziejki, brak kasy.
ale chcę zobaczyć, ocenić. Potem palić, krzyżować.
Spory niesmak we mnie wzbudziło poruszenie tego na fb.
a zresztą ja jakoś ufam Czarodziejce.

To słowo przeciw słowu.

Jesli się mylę poprawcie, skorygujcie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jest takie zdrowe powiedzenie,,ten sie nie myli kto nic nie robi,,..Dziwne,ale prawdziwe.My ufamy Czarodziejce.
A co do adopcji niemieckich-myśmy nieraz mówili co budzi nas sprzeciw-nie będziemy sie powtarzać.
Wracając do domów tymczasowych.Płaci się za nie.To sprawdzajmy,a nie jak sie coś nie uda następuje krzyk.A potem znowu krzyk,że proponowana jest jakaś modyfikacja.Jak nie chce sie modyfikować,ulepszać,szukać nowych rozwiązań to nie krzyczmy jak się coś nie uda.
Moja mama zawsze twierdziła,,kochajmy sie jak bracia a liczmy się jak Żydzi,,Płacisz-wymagasz-sprawdzasz..Zdrowe i logiczne.
Nie jesteśmy jedna rodziną.Płaca na psy ludzie z różnych stron kraju.Właśnie aby oni nie stracili zaufania osoba wydająca psa do domu tymczasowego winna czuwać nad tym co się tam dzieje.Ufać to możemy jeśli chodzi o człowieka.On ma rozum i prawo wyboru.Psy nie mają-zdane całkowicie na decyzję człowieka i to człowiek musi nad ich bezpieczeństwem czuwać.A więc sprawdza.I wrażenie było korzystne..Sprawdzam za jakiś czas czy warunki bytowe psa nie uległy zmianie.Pies zaufał.Jak mu zmienione zostało bytowanie też będzie musiał tam żyć-nawet jak będzie głodno i chłodno..Człowiek ma myśleć nie pies!
Chyba,że w linczu nie chodziło o psy,a nam chodzi właśnie o nie.
ocelot-sunia jest spora?Czy ona jest wielkości Owczarka?Mogę przecież spytać ludzi-chociaż znajomi to przede wszystkim koty,ale jakbym nie spróbowała to bym spać nie mogła..
Ela

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

Na wątku hospicyjnym zapanowała zbiorowa histeria. Bo ktos celowa roztacza wizje wywozu psów do Wojtyszek.
Przeklejam dzisiejszy wpis Czarodziejki, z wątku Groma, ktorego tez na hurra chca natychmiast zabrac.:shake:

Cyt.[I]A odnośnie warunków u mnie - prokuratura się tym zajmuje. Żaden pies nie zostanie wywieziony do Wojtyszek. Nie ma takiej możliwości. Nie musicie decydować natychmiast. Nic mu tu nie grozi. [/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

W temacie Wojtyszek to mój mąż też zabierał głos..Po co Aniela o tym miejscu wspominała?Jakby nie wspominała to by nikt się nie wypowiadał o tym przeklętym miejscu..Normalnie aż mnie nosi jak pomyśle,że te biedne psy miałyby tam trafić..A jak skwapliwie zarzucono manipulację-nie należało wspominać o Wojtyszkach nie byłoby o tym dyskusji!
Czytaj bela dalej te mądrocći na fb-to się dowiesz jak cudnie tam jest..Ja się tylko chciałabym dowiedzieć-jeśli tam jest tak cudnie to dlaczego fundacje tam się wybierają aby zrobić porządek?
Znowu zaczyna mnie ponosić-sorry.
A Ty Diana-nie daj się.Nic nie zrobiłaś,żeby tak Ciebie potraktować...
Narodzie czemuś taki kłótliwy?Od wieków kłótnie i nic z tego nie przyszło ani biednym ludziom ani psom.Nic się nie zmieniło-a szkoda.
ocelot pamiętaj prosimy o naszym pytaniu.
EOT
Elżbieta

Edited by waldi481
Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam zamiaru brać udziału w dyskusji na temat hospicjum Czarodziejki , byłam tam dwa razy i mogę powiedzieć ,że WTEDY nie widziałam zaniedbań , psy nie wyglądały na nieszczęśliwe , jak jest teraz nie wiem , nie widziałam i nie mam zamiaru na ten temat wydawać osądów , Kaja tam żyje od dwóch lat mam informację od osób które tam bywały ,że wszystko jest ok , więc niech tak zostanie i bardzo wszystkich proszę o nie zaśmiecanie wątku Kajki . To jest wątek Kajki i o niej możemy porozmawiać .Ocelot bez dyskusji mi tutaj :mad::evil_lol:


Edit :
Też planuję się wybrać do czarodziejki . Czarodziejko czy żeby wszystko było jasne możemy wpaść bez zapowiedzi ?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']

Kochani, powieważ bela51 ma teraz sporo broblemów, nie chcę jej obarczac bazarkiem. Misi jednak bardzo przydałoby się wsparcie, jak mniemam, zatem mam prośbę - czy ktoś mógłby wystawić ciuchowo-kosmetyczny lub książkowo-muzyczny megabazar? Wysłalabym zdjecia i opisy oraz zajęła się wysyłką, ale o założenie i prowadzenie bazarku oraz zbiórkę pieniędzy muszę kogoś poprosić.

Czy ktoś mógłby się podjąć tego?[/QUOTE]

Fona, przysyłaj te zdjęcia, bo Kajka ( nie Misia ) znowu bez kasy. Zrobie bazarek.
Jesli moge pogrymasic, to wolałabym ciuchowo-kosmetyczny.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam rzeczy od Ewy36 - całe pudło na bazarek. Miało być na leczenie Daszki. Jeżeli ktoś się podejmie wystawić - fajne ciuszki i markowe buty, to wyślę fotki lub pudło.

Anja - wpadać możecie, ale ja czasem jadę na zakupy, do szkoły z dzieckiem, albo na zajęcia i wtedy przez jakiś czas brama zamknięta. Dlatego podam wam mój rozkład tygodnia, żebyście sobie wybraly jakąś dziurę czasową.

Link to comment
Share on other sites

Ocelot i Anja2201 a może razem się wybierzecie? Nie wiem, czy macie daleko czy blisko?
A może jakaś zbiórka na podróż? ;)Warto,żeby ktoś rozsądny tam pojechał i ocenił i to w miarę szybko.
Anja2201 szacunek dla Twojej postawy:) Masz hospicjum a nie osądzasz tylko chcesz sprawdzić warunki:)
Nie byłam u Czarodziejki, nie wiem jak tam wygląda, mam wątpliwości ale przeraża mnie ta nagonka :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot'][B] [/B]

[INDENT] Ja Kajki do schroniska nie oddam. Kajka jest może nie stara, brzydka, ma nowotwór.
Njpierw chcę się przekonać naocznie jak wygląda u Czarodziejki.
Bo ja na zdjęciach widziałam szczęśliwe psy. Może ja naiwna jestem, ale bardzo boję się skrzywdzić drugiego człowieka.
Dawaliśmy wszyscy psy do Czarodziejki, widzieliśmy do jakich warunków. Przecież nożna było ich tam nie umieszczać.

Ja chcę tam pojechać. Nie wiem kiedy, nie wiem jak. Chcę zobaczyć naocznie stan Kajki, potem podejmować decyzję. Kto mi da gwarancję, że w następnym hotelu będzie kochana i zadbana, skoro ja nie mogę tego sprawdzać?

To samo napisałam na wątku Czarodziejki, co tu.

Nie chcę skrzywdzić człowieka. Spalić na stosie bez dowodów.
Każdy wiedział gdzie psa oddaje.
[/INDENT][/QUOTE]

Dokładnie tak !
Dziękuję za głos rozsadku i odwagę cywilną wypowiedzenia go w morzu bezrozumnej nienawiści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Ja mam rzeczy od Ewy36 - całe pudło na bazarek. Miało być na leczenie Daszki. Jeżeli ktoś się podejmie wystawić - fajne ciuszki i markowe buty, to wyślę fotki lub pudło.

Anja - wpadać możecie, ale ja czasem jadę na zakupy, do szkoły z dzieckiem, albo na zajęcia i wtedy przez jakiś czas brama zamknięta. Dlatego podam wam mój rozkład tygodnia, żebyście sobie wybraly jakąś dziurę czasową.[/QUOTE]

Diano wyślij pudło albo foty do Marudy lub Sonki to nad bazarem popracują (kurde one mnie kiedyś zatłuką i cofną swoją adopcje mojej osoby ;-) Hmmm raczej Marud, bo jest wyrozumiała i mnie "pszajo")
Pozdrawiam Diano i trzymam za Was kciuki kochane

Jakbyś była za tym pomysłem to napisz mi na pw

Edited by BERKANO
Link to comment
Share on other sites

osoba wiarygodna w tej chwili jest u Czarodziejki. Z Fundacji.
Nie wiem jak reszta psiaków, wiem, że Kajka jest w dobrej kondycji, jest zadbana, zadowolona, nie wycofna. Nie ma sladów znęcania, chorób.
Ma wybieg i budkę.

[B]Może zostać pod warunkiem, że za dwa miesiące zrobimy jej biochemię, rentgen płuc i USG. Bo jednak ma nowotwór.[/B]
I tu kochani są potrzebne pieniążki.
I nowe deklaracje, żebyśmy tę Kajkę utrzymali u Czarodziejki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...