Jump to content
Dogomania

Rudo-ruda galeria


Cerber

Recommended Posts

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobra kochani czas sie zegnać... jestem zmęczona dzisiejdszym dniem, Cerber z resztą też... on sie chyba na mnie obraził.. :( cały dzień siedział na dworzu, a dokładniej po drugiej stronie domu, leżał na betonie i podglądał przez drzwi balkonowe co robię. Kiedy na niego spojrzałam to skakał na drzwi, zeby go wpuścić i tak cały dzien... ehhh wiem, ze siedznie cerbera na dworze nie jest dla niego dobre, a to z tego tylko wzgledu, ze on chciałby być w ciepłym i przy mnie... :( Jeśli ojciec nie pozwoli w wigilie Cerberowi przebywać w domu to przysięgam, ze będę siedziała u siebie w domu sama z Cerberem i mam w upie czy w wigilie ludzie mają być ami czy nie... :/


[SIZE=5][COLOR=sienna][B]DOBRANOC KOCHANI, MIŁYCH SNÓW WAM ŻYCZĘ...[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']hehehehe panie nóżki moczą... w butach.. :D:D:D:D:D
śmieję sie, \bo pamiętam jak byłam z Martą i Olą jeszcze we wrześniu na spacerze w lecie nad wodą to tam wwpadłam w butach do wody i całe buty, skarpety i spodnie do kolan miałam mokre :D:D:D:D:D[/quote]

A ja raz zeszłam z Oskarem do jeziorka, żeby się napił..:roll: Zamiast on, to ja poszłam w wodę :placz: Sam mnie popchnął :shake:

Foteczki cudniaste :loveu: Szkoda, że mieszkacie tak daleko od siebie, psiaki pewnie polubiły Furie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam cioteczki kochane... ale żeście się rozpisały hohoho

Ja dopiero wróciłam do domu ze szkoły... dlatego, ze po szkole latałam po całym mieście za poszukiwaniem kabla do mojego aparatu i wszędzie dowiedziałam się, że takiego kabla u nas nie ma... :? juz byłam wściekła, ale w serwsie pan powiedział mi, że w sklepie komputerowym można kupić czytnik pamięci... więc podreptałam z Olą i Korą do Mikronu (dla nie wiedzących - sklepu komputerowego :D ) i tam za 40 zeta kupiłam taki czytnik... :/ kase niestety wydałam, ale za to jest jeden + będą foteczki... :multi: :multi: :multi: :multi: w razie kabel by sie znalazł to będę miała i kabel i czytnik więc nie jestem stratna w tym wszystkim...

Niestety mam dziś sporo roboty i nie zdąrze ani dac foteczek, ani przelecieć waszych galerii za co baaaaaaaardzo mocno przepraszam.... no moze na chwileczkę coś tam uda mi się czasu zdobyć, żeby chociaż kilka galerii przejrzeć, ale nie obiecuję... :(

Link to comment
Share on other sites

Karola - dziękuję....

[quote name='Carolcia'][IMG]http://images3.fotosik.pl/265/f64ac1442c02d89a.jpg[/IMG]

:loveu: :loveu: :loveu: ( [SIZE=1]to juz taki maly mis ,ktory zna sie z dziecmi nie od dzis :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/SIZE][SIZE=2])[/SIZE][/quote]

hehehe potrafisz wykorzystywać broń przeciwko komuś... :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:


Dziewuszki, zaraz dodam foteczki bo wlasnie siedze w dzienniku elektronicznym i tak przy okazji nie potrafilam sie powstrzymać... Foteczki nie będą podawana hronoloagiczenir :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...