Jump to content
Dogomania

Rudo-ruda galeria


Cerber

Recommended Posts

Cer ma laptopa???? :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: o ja to teraz trzeba będzie normalnie ja nie wiem co, kurcze troche techniki i człek sie gubi, a pies człeka wyprzedza no... ja wam Tu dam... :mad: :mad: :mad: :mad:


Olka miescuch to chyba Twpje ochlapy sa...bleeeee :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juz za sekundke wleze na ten fotel, nie poddam sie na pewno mi się uda.. uhhh jakie to męczące zajęcie...

[IMG]http://img73.imageshack.us/img73/6718/ssa43665tm3.jpg[/IMG]

ehhhh jupi :multi: :multi: :multi: sukces normalnie... sieze przy kompie, a teraz ja tu rządę...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[IMG]http://img377.imageshack.us/img377/6049/ssa43666et4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ehehehe wiesz Gosia ja to taki kameleon jestem...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko, ze ja oprócz koloru to zmieniam też wyglą...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


taaaaak Ola, Cer przegląda Twoją galerię...:eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']ehehehe wiesz Gosia ja to taki kameleon jestem...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko, ze ja oprócz koloru to zmieniam też wyglą...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


taaaaak Ola, Cer przegląda Twoją galerię...:eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote]


a zdradz jak to robisz:cool3: taka umiejetnosc moze sie czasem przydac:evil_lol:
tylko ty uwazaj i nieprzesadz coby ci tak niezostalo na zawsze:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']a zdradz jak to robisz:cool3: taka umiejetnosc moze sie czasem przydac:evil_lol:
tylko ty uwazaj i nieprzesadz coby ci tak niezostalo na zawsze:eviltong:[/quote]


heh a to juz zostawię dla siebie tą tajemnicę :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:

heh jak dla mnie to mogę zawsze zmieniać kolor i wygląd, czasem nawet lepiej jest się zmienić w kogoś kim tak naprawdę się nie jest, ale nie na zbyt długo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']heh a to juz zostawię dla siebie tą tajemnicę :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:

heh jak dla mnie to mogę zawsze zmieniać kolor i wygląd, czasem nawet lepiej jest się zmienić w kogoś kim tak naprawdę się nie jest, ale nie na zbyt długo...[/quote]

no wiesz co chyba sie obraze na ciebie.... ja to bym ci powiedziala:cool1:

Link to comment
Share on other sites

dobra dziewuszki ja spadam spać... kurcze jak se pomyśle, że jutro znowu zaczne mieć zaległości na waszych galeriach to aż mnie normalnie się nie dobrze robi... ehhhhh ja już chce koniec szkoły... :/ kiedy w końcu to wszystko się skończy...:/


[B]DOBRANOC DZIEWUSZKI KOCHANE MOJE...:*:*:*[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']heh no cio no... nie wiem co powiedzieć...:eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote]

a widzisz glupio ci teraz:evil_lol:

[quote name='Cerber']dobra dziewuszki ja spadam spać... kurcze jak se pomyśle, że jutro znowu zaczne mieć zaległości na waszych galeriach to aż mnie normalnie się nie dobrze robi... ehhhhh ja już chce koniec szkoły... :/ kiedy w końcu to wszystko się skończy...:/


[B]DOBRANOC DZIEWUSZKI KOCHANE MOJE...:*:*:*[/B][/quote]

nio to spij slodko Luizko :* do juterka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']hhmmmm no tam gdzie stary mieszka to jest Bogucin to jest wieś taka przy trasie wiecie o co mi chodzi, ojciec miezka przy ulicy... a tam gdzie ja byłam to jest na Lisku, tam jeszcze przed rokiem mieszkała moja świetej pamieci babcia... tam jest cudownie, są lasy, łąki, pola, uwielbiam to miejsce...[/quote]

Nie watpie ze tam jest cudownie ;)

[quote name='Cerber']buuuuu zgasiłaś mnie :( już konic wsiowych, rolnikowych foteczek... następne takie będą za dosyć długi okres czasu, bo ja z Cerberem do [B][COLOR=red]wujka[/COLOR][/B] to bardzo żadko jeżdżę :( mam nadzieję, że jeszcze będzie duuuuużo okazji na robienie rolnikowych fotek, ale jeszcze musicie poczekać...[/quote]
[COLOR=black][/COLOR]
To do taty czy do wujka? :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm:

Dobranoc :sleep2:

Link to comment
Share on other sites

WITAM DZIEWUSZKI :)

kurcze nie chce mi sie dziś siedzieć nad tą histą no :/ niestety muszę, szybciutko przelece wasze galerie , spadam na śniadanko, potem z cerberaczkiem na spacerek i niestety potem do lekcji :/ mam baaaardzo duyżo do zrobienia z histy i niestety nie mogę sobie pozwolić na siedzenie przy kompoe...

[B]Kamilko[/B] wiesz ja jeżdżę do ojca do Bogucina, a do wujka to na Lisek...

[B]wig[/B] - ehhh no oczywiście, że wam nie zdradzę tajemnicy kameleońskiej, bo po puerwsze nikt by się jej nie nauczył (bo tylko ja jestem taka inteligentna i to potrafię - skromna też jestem :evil_lol: :evil_lol: ), a po drugie jeśli nawet komuś by się udało to... nie ważne... :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:

[B]Gosia[/B] - Ty nie bądź taka do przodu bo Ci tyłu zabraknie... :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12'][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/6049/ssa43666et4.jpg[/IMG]
Nie.. no tera to zawodowy informatyk :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]


hahahaha widziałaś, a jednak nie rolnik...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a może rolnik pomieszany z informatykiem...?:hmmmm: :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

No Luiza ronik też w pewnym sensie :lol: Poprostu on ma talent do wszystkiego.Jak pojedzie na wieś to umie pomóc w oraniu pola :evil_lol: A w domu pomaga ci naprawiac komputer :cool3: Ty masz złoto nie psa, pewnie i sprzątać ci pomaga :lol: .. Jakie on ma jeszcze zalety ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Olka, no wiesz ja też tak się zastanawiam....

Alu Witam Cię, u mnie żeby tak słonecznie było to bym nie powiedziała, ale mroźno też tak mocno nie jest :)


ehhhh dziewuszki, ja se właśnie zrobiłam tosty i będę wcinała... :multi: :multi: :multi: a potem na spacerbek z cerberaczkiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...