Jump to content
Dogomania

Kim jest Neo


Jasmin_43

Recommended Posts

Witam Was :)
na dogomanii jestem już trochę, ale mało się odzywałam, wolałam czytać :) Ale chciałabym zapytać Was, doświadczonych, o mojego Neo, który nie jest rasowcem, ale w książeczce zdrowia ma napisane syberian husky. Moim zdaniem jest raczej husky_malamute, bowiem waży 35 kg i jest wielki jak niedźwiadek.
Niestety, nie mogę (albo nie umiem) załączyć zdjęć...

Samo okreslenie pochodzenia nie jest aą tak bardzo dla mnie istotne, bo Neo jest z nami już 4 lata i właściwie zachowuje się jak niewychowany haszczak. Ale chętnie poczytałabym, jak to widzicie.
pozdrawiam serdecznie. Neo jest w moim awku, ale 100x100 pikseli to za mało, by cokolwiek zobaczyc ;-)
pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasmin_43']Niestety, nie mogę (albo nie umiem) załączyć zdjęć.[/QUOTE]


Witamy Witamy :multi::multi::multi:

jeśli masz problem ze wrzuceniem zdjęć, to spróbuj przez [URL]http://www.tinypic.com/[/URL]
Wybiera się plik i rozmiar a potem jest, ,,Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych" i trzeba skopiować poniższy adres [IMG]http://0.s-nk.pl/storage/smileys/img/icons/7[/IMG] i wkleić go na dogomanii przy nowej wiadomości klikając ikonkę "nowa grafika".
Czekamy na więcej zdjęć :p Chętnie Neo w całej okazałości :p
Ja mam "prawie" 2 malamuty i częste spacery z Syberianami więc może mi się uda wychwycić jakieś znaki wskazujące na Malamutka lub Hasiora :p

Zapraszamy do nas "Czina - cudna Malamutka" lub na [url]www.czina.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...