Jump to content
Dogomania

Gammolen


Just-tea

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a jak to sie ma do Kerabolu i Amino biotin firmy mikita? ja dzisiaj kupilam Kerabol poniewaz chce zeby moja niunka troche bardziej mi zarosla tym bardziej ze teraz wylysiala po pierwszej cieczce i jest w trakcie obrastania a jest napisane ze efekty widac po 3-5 tyg... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']Marta ma rację .Nie jest ważna nazwa preparatu.Najważniejszy jest jego skład.Chodzi o to by zawierały NNKT omega 3 i 6 w odpowiednich proporcjach.[/QUOTE]

Zastanawiam się czy mogę podawać Gammolen z karmą super premium, która już zawiera omega 3 i omega 6 (Eagle Pack Holistic Select Anchovy, Sardine & Salmon Formula with Oatmeal).

Może sama karma wystarczy, aby poprawić wygląd sierści?
Czy można przedawkować omega 3 i omega 6?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dinusia']a jak to sie ma do Kerabolu i Amino biotin firmy mikita? ja dzisiaj kupilam Kerabol poniewaz chce zeby moja niunka troche bardziej mi zarosla tym bardziej ze teraz wylysiala po pierwszej cieczce i jest w trakcie obrastania a jest napisane ze efekty widac po 3-5 tyg... ;)[/quote]

U nas aż takich cudów nie było po Kerabolu ...Tak naprawdę piękną :loveu: sierść (taką jaką powinna mieć) zaczeła mieć dopiero teraz (3 miesiące po cieczce). Kerabol zaczeła dostawać jeszcze przed cieczką i 2 miesiące po cieczce. Co prawda nie wiem jak by było bez tego..może tak samo, może nie, może sierść i tak żyje życiem własnym :niewiem:
Kerabol jest wydajny..przy dwóch psach starczało mi na dość długo.
Teraz kupiłam Omegan.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Czasami stosuję Gammolen u moich mamalutków, z bardzo dobrymi efektami, szczególnie widać to u Aburki. Jeśli nie mają żadnych problemów skórnych a chcę tylko poprawić kondycję sierści to w zupełności wystarcza 1 kapsułka na ok.10 kg, Taka dawka pomogła też zresztą jak Abru miała silne uczulenie po ukąszeniach owadów, wygryzała się do krwi a z powodu ciąży nie mogłam podać sterydów- po Gammolenie szybko świąd zniknął a skóra bardzo ładnie się wygoiła:lol:

Link to comment
Share on other sites

Rewelacja nad rewelacje !!!!!!!!!!
Mam 10 m-czną jamniczkę długowłosą. Bardzo długo miała puch, praktycznie ją skubałam i przy okazji stosowałam preparaty witaminowe na sierść od weterynarza. Dopiero tutaj na forum dowiedziałam się o GAMMOLENIE, kupiłam i podaję od 1 m-ca . Efekt - cytat z karty oceny psa- Włocławek-03-09-2006
" suka o ..........., pięknej bogatej szacie " To działa. Jej śierść świeci się niesamowicie. Nie oszukuję !
Tylko jedna uwaga od weterynarza nie można tego preparatu stosować dłużej niż 3 m-ce. Należy robić przerwy w kuracji. Naprawdę jest O.K !!!1

Link to comment
Share on other sites

Ja również stosowałam Gammolen. Jest OK. Dobra jest także Laveta super i Efa Olie.
Ale tak szczerze jak sierść ma odrosnąć to i tak odrasta, tylko trochę wolniej. :) Ja wolę dać psu surowe zółtko raz w tygodniu i czasem siemię lniane, niż faszerować pastylami.
Pastyle na sierść to wyciąganie pieniędzy od ludzi i rozwalanie psu wątroby.
Mam znajomą, która jest żywieniowcem. Mowi, że pastylki utwardzane potrafią dawać się we znaki (nowotwoty) nawet u potomstwa tych co łykają te piguły.
Jeśli daję coś na sierść, to tylko w okresie linienia w niewielkich ilościach. Moja staruszka Luna nie dostaje niczego na sierść, a i tak ma futro jak niedźwiadek.

Pozdrawiam Hania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']ja obliczyłam że dla swoich psów potrzebuje 27 kapsułek dziennie:-( (na 2 psy)
kuracja dwumiesięczna to dla mnie bankructwo-jest może cos tanszego i równie dobrego?:oops:[/quote]
Skald Gammolenu: olej lniany i olej z ogorecznika.
Nie wiem jak z tym ogorecznikiem, ale olej lniany mozesz kupic i podawac. Efekt powinien byc podobny.
My podajemy olej lniany koniom na wiosne.

Znalazlam takie cos: [IMG]http://www.aptekazdrowia.pl/_var/gfx/19188fa0b42ba1672585fa959066fe51.jpg[/IMG]
Cena 8.50 to jest wlasnie ogorecznik, dostepny w aptekach.
1 kapsułka zawiera 350,0 mg oleju z ogórecznika , czyli prawie 3x tyle co kapsulka Gammolenu.
A olej lniany tez spokojnie kupic mozna za male pieniadze: [URL]http://www.oleofarm.com.pl/olej_lniany_nieoczyszczony.php[/URL]

Kurcze, czemu ja na to nie wpadlam wczesniej, mialabym zaoszczedzone 36pln. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...