Jump to content
Dogomania

Torpeda ( RAJA)- 7 lat w schr.(Radom)czeka na dom w hotelu-pomocy w ogłoszeniach!


red

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sprawdziłam i w lutym nie miałam od was przelewu
styczeń 150, marzec 100, kwiecień 100, a od dogo styczeń 150, luty 230, marzec 120, kwiecień 230 więc brakuje od was w lutym wpłaty 70zł a od dogo za marzec 50 na koncie go nie mam chyba że było gotówką nie pamiętam. Pomieszało się...dobra narazie brakuje 50

Edited by hotel_lilki
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='nescca']PROSZE ODP. ILE JEST WPLAT NA KONCIE NA Rajke. CHCEMY ZROBIC PRZELEW I NIE WIEMY ILE![/QUOTE]

40 zl u mnie na koncie,
100 przelalam wczoraj,nie wiedzialam ile jest w sumie,
jeszcze dosle wieczrkiem 40 teraz jestem poza domem,czyli jak Gosia przeleje do Lilki 70 z OTOZu i ja te 40 to bedzie jeszcze 150 zl dlugu za maj

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Lu_Gosiak']czyli mamy 50zl długu
plus maj
Monia ile jest u Ciebie na koncie??
na OTOZ przyszlo 70zl[/QUOTE]


Gosiu, nie lepiej bedzie, jesli wszystkie wplaty beda kerowane do OTOZu? Ja moge oczywiscie dalej zbierac, tylko szczerze mowiac gubie sie w tym , zapisuje w rozliczeniu co przychodzi do mnie i co wysylam do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']widzę, że zrobił się straszny bałagan w opłatach i wpłatach na dziewczynkę. Niedobrze......[/QUOTE]

niestety.. ja mam juz tylko dwa psiaki do rozliczania, dlatego moge nadal prowadzic finanse Rajki, tylko odkad Raja wpadla w dlugi i wplaty do hotelu zaczely naplywac z innych kont, ciezko to kontrolowac.

Pdliczylam tak: poniewaz styczen byl w calsci oplacony od lutego do konca maja jest 4 miesiace , czyli do maja powinno wplynac do hotelu 1200 zl (4 miesiace x 300zl)
z moje konta od lutego do maja wyszlo w sumie 720 zl

Z OTOZu z tego co wyczytalam na watku : marzec 100zl, kwiecien 100 zl, maj 100 zl,

czyli 300 zl z OTOZu
plus 720 zl z dogo
----------
1020 zl,

1200 - 1020 =[SIZE=3]180 zl [/SIZE]dlugu za maj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Otrzymałam 100zł i z OTOZU 100zł no to brakuje 150zł[/QUOTE]
z tego co ja wiem z OTOZU od Beaty poszlo 200zl na Raje!
czyli brakowaloby by 50zl

Monia prosze prowadz dalej finanse Rajo bo ja juz sie nie polapie jak jeszcze Raja mi dojdzie...plisssssssss

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']z tego co ja wiem z OTOZU od Beaty poszlo 200zl na Raje!
czyli brakowaloby by 50zl

Monia prosze prowadz dalej finanse Rajo bo ja juz sie nie polapie jak jeszcze Raja mi dojdzie...plisssssssss[/QUOTE]

Gosia, nie ma problemu,,tylko musimy jakis system lepszy wymyslec:) coby sie nie mieszalo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...