Jump to content
Dogomania

PELASIA NAS POŁĄCZYŁA A TERAZ DYSKUTUJEMY SOBIE O ŻYCIU:):) O Pelasi czasem też:):)


gonia66

Recommended Posts

Czy ze zdrowiem Pelasi coś szwankuje, co martwi majqę?
Ładniutka ta Pelasia, może ona komuś dała nogę przy cieczce? Pomagałam szukać 3 miesiące temu małej suni, która mając cieczkę uciekła włascicielom.Wróciła sama po 14 dniach...zaciążona
.Może ktoś szuka Pelasi?....Tak się łudzę........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ukryty Smok'] (...) [B]Tylko jedno - wydaje mi się, że jednam jeden z tych siarczystych, serdecznych kopniaków wsiowych obrońców psiej moralności musiał małej dosięgnąć, bo ma obolałe żebra... No i zakuliwa troszkę na na tył... :-( [/B](...) [/QUOTE]
To mnie zaniepokoiło... Wiem, wiem, przewrażliwiona jestem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Tak, też jestem piękna. Mam pysk!![/QUOTE]Pyszczek chyba;):D
Bo pysk- to ja mam:D Czyli jest i bestyja;):D:eviltong:
A tak serio- to zachary tez dobrą "myśl rzucila"...moze faktycznie komus w cieczce nawiała...??Moze warto wydrukowac kilka ogloszen i powiesic w okolicy..??
Stan Pelasi nie wygladal na ucieczkę sprzed kilku dni wparwdzie..ale wiadomo to, gdzie była i co robila jesli faktycznie uciekla..??
POczekamy na Smoczka, to moze nam napisze co mysli o tym...
A majqa..hhmm...dobrze, ze jestes przewrazliwiona:):) (choć niekoniecznie dla Ciebie:()

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Bestia g..66 śpi, albo zażywa relaksu w domowym SPA, po którym ruszy na Dogo pełną parą aż do białego świtu.[/QUOTE] O poptarz danus, ja my sie rozumiemy;) jednoczesny post..a nie spalam..u nas burza taka byla, ze szok...musielismy wszystko wylaczyc(choc zazwyczaje tego nie robimy przy "byle" burzy)...ale juz jakby cichnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Bestia mówisz?...Kto w tej bajce bestią jest, hmmmm.......?Może pozostaniemy tylko przy pięknej?....Tych bestii i to wcale niebajkowych nie brakuje dookoła, niestety....[/QUOTE]NO tak..masz rację...:( wystarczy tych, z ktorymi na codzien przychodzi nam się borykać..:(
No..ale kurna..ja do pieknych to sie nijak zaliczac nie mogę...w takim razie będę "piękna inaczej";):D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Taka co siedzi przed lustrem, to ma potem problem ze wzrokiem i nie widzi pod krzakiem bezdomnego psiaka, nie mówiąc już o centrum miasta i o sforze psów atakujących jedną sunię....[/QUOTE]Aaaaaaa....bo wiesz..nasz SMoczek to dziala z ukrycia:):)DLatego tez nie ma czasu na lustro i nie ma problemow ze wzrokiem:):)

[quote name='majqa']..., bo my mamy urody tzw. trudne. ;-)[/QUOTE]NO tak...arcytrudne...;)..ale to własnie jest piekne, bo mamy mniej zmartwień o siebie i mozemy je poswiecic dla naszych Maluczkich Kochanych Zwierzaczkow:)

Link to comment
Share on other sites

Trudne urody?....a to ciekawe określenie....Pyska może nie, ale trudne urody duszy, to tak, z pewnością...Piszę to z pełną odpowiedzialnoscią, bo pięknych z pyska na dogo jest masę, sama poznałam taką/patrz:dorothy/, a zdjęć innych też na dogo było sporo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Trudne urody?....a to ciekawe określenie....Pyska może nie, ale trudne urody duszy, to tak, z pewnością...Piszę to z pełną odpowiedzialnoscią, bo pięknych z pyska na dogo jest masę, sama poznałam taką/patrz:dorothy/, a zdjęć innych też na dogo było sporo...[/QUOTE]No..ja tez mialam okazje poznac na dogo conajmniej pare pieknosci:):)
Wracajac do Pelasi- pewnie juz słodko spi sobie..ale naparwde trzebaby pomyslec o tych ogloszeniach (to tak, zeby nam nie umknęlo)

Link to comment
Share on other sites

Więcej dziś nie zdołam. Na razie dycha, dodana na stronach:

[url]http://owi.pl[/url]
[url]www.drobne.centrumofert.pl[/url]
[url]www.sellit.pl[/url]
[url]www.olx.pl[/url]
[url]www.e-zwierzak.pl[/url]
[url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url]
[url]www.kokosy.pl[/url]
[url]http://ale.gratka.pl[/url]
[url]http://www.zoonet.pl[/url]
[url]www.pineska.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...