Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Tymianek <3 na słoneczku

4b1304d02ee93a2ac486d9ae86dbcb4e.png

Tymianek "lubi się pobawić, zwłaszcza poganiać za piłeczkami lub myszką na wędce. Ale głównie to jednak śpi, myje się, albo chodzi i prosi o mokre jedzenie" 

mój kochany urwis, fajnie tam ma :D

 

I news bez zdjęć: dzikuska Jowitka śmietnikowa dzisiaj zaczęła mi się miziać do ręki, mruczeć, nastawiać łepek. Już nie boi się ręki przy zabawie i dotyku, sama łapie pazurkami czy nawet gryzie przy zabawie. Pod nieobecność Maleństwa zachęcam ją do opuszczania kenela, jak siedzę i pilnuję też. I wychodzi, ale jeszcze nieśmiało, wciąż ogląda się czy ma dokąd uciec. Sam na sam z Maleństwem nie bardzo, dlatego staram się w każdej wolnej chwili chodzić do niej i się bawić. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Zdjęcia kotów czerpiących z wiosny pełnymi garściami od cioci Nesiowata :)

3f24d1664167fb81med.jpg

ad7c9c8002ab2976med.jpg

72843fc603bf7385med.jpg

Ale fajne, ostatnie wymiata :)

Ja jeszcze poźniej kilka wrzucę, mam kolejne z DS

Na razie zgarnęłam spod sklepu kolejną bidę i jest na bdt u Kasi, chory, zasmarkany, śmierdzący i miziasty czarnuszek

Jutro do weta

Link to comment
Share on other sites

 W miarę możliwości oczywiście i uszy i paszczę i całą resztę. Na pierwszy rzut oka ma ropny katar, ropa w oczach i nosku. Śmierdzi ropą. Pod ręką czuć kręgosłup, jak go niosłam wydawał się zbyt ciepły - może gorączka. Tulił się przez całą drogę. Chyba czuł, że chcę mu pomóc, ani trochę się nie wyrywał. Słaby głos, bo nos i pewnie gardło zaklejone ropą. Po włożeniu do kenela trochę się powiercił, poskakał na budkę. Miałam wrażenie, że jest mocno osłabiony i się jakby trochę zatacza, ale nie jestem tego pewna, może tylko tak się poruszał w klatce - później zaczął skakać na budkę i po kratach. Zjadł i napił się. 

34d7cbd17431cafd03bdbf5f926dad47.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Księżniczka Mizia

4366f77f4d878c3f4bf8d013caee4958.png

Jaskier, dawniej Rudolf

jest już po kastracji

da386a3d28cab2d9dd5c1b9050780ce9.png

a46d5610b6b6f8544f023458c93c86dc.png

Zosia (pamięta ktoś jeszcze Zośkę?)

a54f904418a78722fff4e8b5f473f2b1.png

 

Misia (również jedna z moich pierwszych tymczasek) też ma się dobrze. Miło czytać tak dobre wieści :))

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.03.2020 o 18:39, DORA1020 napisał:

kolejna faktura 166zł

dług więc sie zwiększył do kwoty 481zł

z bazarku jola&tina  200zł  bardzo dziękuję:)

więc znowu mniej

dług za karmę obecnie wynosi 281zł

+ faktura z 05.04----117zł

Został dług 398zł

z bazarku transportowego dostałam od  bakusiowej   485zł .Bardzo dziękuję:)

285zł przeznaczyłam na dług za karmę,  200zł dałam dzisiaj sue na ratowanie zdrowia czarnego koteczka

Dług za karme obecnie wynosi:113zł

Niestety za moment zwiększy się,poniewaz sue wstawi kolejna fakturę na kwote 118zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2020 o 18:50, DORA1020 napisał:

+ faktura z 05.04----117zł

Został dług 398zł

z bazarku transportowego dostałam od  bakusiowej   485zł .Bardzo dziękuję:)

285zł przeznaczyłam na dług za karmę,  200zł dałam dzisiaj sue na ratowanie zdrowia czarnego koteczka

Dług za karme obecnie wynosi:113zł

Niestety za moment zwiększy się,poniewaz sue wstawi kolejna fakturę na kwote 118zł

Potwierdzam przyjęcie 200 zł - zapłaciłam 180 zł za badanie krwi (morfologia, biochemia, jonogram), czyszczenie i przeleczenie uszu, testy fiv/felv, lek przeciwzapalny i antybiotyk na 10 dni. Za 20 zł kupiłam kilka puszek karmy animonda.

Kocurek niestety jest podwójnie dodatni :( Nerki w porządku, w wynikach wyszła anemia i bardzo duża ilość białych krwinek. Silny stan zapalny albo niestety ożywiona białaczka. Kotek dostał leki, ma podawany przez 10 dni antybiotyk i czuje się obecnie bardzo dobrze. Ma apetyt, robi do kuwety, chce do człowieka. Jest milutki i miziasty. Niestety te plusy... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2020 o 18:50, DORA1020 napisał:

+ faktura z 05.04----117zł

Został dług 398zł

z bazarku transportowego dostałam od  bakusiowej   485zł .Bardzo dziękuję:)

285zł przeznaczyłam na dług za karmę,  200zł dałam dzisiaj sue na ratowanie zdrowia czarnego koteczka

Dług za karme obecnie wynosi:113zł

Niestety za moment zwiększy się,poniewaz sue wstawi kolejna fakturę na kwote 118zł

Dług za karme w tej chwili wynosi:231zł

Link to comment
Share on other sites

W przyszły czwartek po naszego śnieżnobiałego Amorka z DT u Kasi przyjedzie rodzina z Warszawy. Państwo tak się w kociaku zakochali, że postanowili nie czekać na organizację transportu (z czym ostatnio trudno) i przyjadą osobiście. 

Wycenili koszt paliwa na 200 zł. Połowę miał dołożyć dom dla mojego Maleństwa, ale ci z kolei państwo rozmyślili się i już kocurka nie chcą. Państwo od Amorka mogliby zabrać jeszcze jednego kota bo mają miejsce. Jeśli ktoś coś wie o kociaku potrzebującym transportu do Warszawy lub jakiejś miejscowości na trasie Warszawa-Szczebrzeszyn, bardzo proszę o informację :) 

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, sue napisał:

W przyszły czwartek po naszego śnieżnobiałego Amorka z DT u Kasi przyjedzie rodzina z Warszawy. Państwo tak się w kociaku zakochali, że postanowili nie czekać na organizację transportu (z czym ostatnio trudno) i przyjadą osobiście. 

Wycenili koszt paliwa na 200 zł. Połowę miał dołożyć dom dla mojego Maleństwa, ale ci z kolei państwo rozmyślili się i już kocurka nie chcą. Państwo od Amorka mogliby zabrać jeszcze jednego kota bo mają miejsce. Jeśli ktoś coś wie o kociaku potrzebującym transportu do Warszawy lub jakiejś miejscowości na trasie Warszawa-Szczebrzeszyn, bardzo proszę o informację :) 

Napisz na wątku zamojskim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...