Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

19 godzin temu, guccio napisał:

Borysek

Właśnie znów ważyłam kocurka.Jakiś cięższy mi się wydawał jak biorę na ręce.I brzusia więcej.

Koniec maja 2.5   Dzisiaj 3.4

Przemiły i mądry.

A...,że przemiły i mądry to wiemy:)

Dobrze ma u Ciebie:)

Sporo przytyła chudzinka,będzie dobrze:) Kochany kiciuś:) Miał dużo szczęścia,że stanął na drodze sue i,że pojechał do Ciebie:)

Link to comment
Share on other sites

Emince DT dać nie mogę.Ona potrzebuje przestrzeni,U mnie wiadomo, jest podwójnie pozytywny Borysek.W nocy nauczył się do klatki a w dzień luzem sobie chodzi.

Klatka ta największa.

Mogłam go wziąć na tymczas-Maciek i Czarek przebywają osobno.(to dwa połączone mieszkania).

Myślę,że gdyby Boryskowi zdobyć najmniejszą klatkę to tą wielką można by było wykorzystać dla innych kotków.Tylko nie mogłabym wypuszczać z dużej kotów.

Borysek ma swoje przyzwyczajenia-w nocy klatka,w dzień na wolności.

Do Szczebrzbrzeszyna tylko 10 km

Link to comment
Share on other sites

Kocia mamusia napędziła nam wczoraj stracha, bo wieczorem zostawiła maluchy i gdzieś poszła. Najprawdopodobniej poszła coś przekąsić, ale i tak było trochę nerwów. Rano siedziała z dziećmi i można było zabrać rodzinkę. Normalne zdjęcia porobię w międzyczasie, na razie wygląda to tak

300ceec4d59858bfee71415e3edc9e1a.png

pudełko oryginalne, zabrane z działki, na której okocila się kotka, pewnie trzeba będzie im to zmienić, ale na razie siedzą. Kociaki kluskowate, w kilku odcieniach burego. Nie widzą jeszcze, ale już zdążyły mnie ofukać. Mama bardzo miła, mrucząca i przyjazna. Zjadła mokrą karmę, suchą poskubała ale może zje później. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, guccio napisał:

Emince DT dać nie mogę.Ona potrzebuje przestrzeni,U mnie wiadomo, jest podwójnie pozytywny Borysek.W nocy nauczył się do klatki a w dzień luzem sobie chodzi.

Klatka ta największa.

Mogłam go wziąć na tymczas-Maciek i Czarek przebywają osobno.(to dwa połączone mieszkania).

Myślę,że gdyby Boryskowi zdobyć najmniejszą klatkę to tą wielką można by było wykorzystać dla innych kotków.Tylko nie mogłabym wypuszczać z dużej kotów.

Borysek ma swoje przyzwyczajenia-w nocy klatka,w dzień na wolności.

Do Szczebrzbrzeszyna tylko 10 km

wiem guccio,że nie możesz pomóc,choć chciałabyś

masz 3 białaczkowe koteczki,a Borysek jeszcze FIV

Twój dom nie jst z gumy,Borysek nie może cały czas siedzieć w klatce,dobrze,że jest w dzień na wolności:)

Link to comment
Share on other sites

Dziś do swoich domków w Krakowie pojechały: bura Frytka dotychczas na DT u Kasi i siwy/niebieski Marcepan

Frytka nic a nic się nie przejęła, natomiast Marcepan bardzo przeżywa już samo wsadzenie do transportera, oby się oswoił na miejscu :( Będziemy niecierpliwie czekać na wieści z domów. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...