Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dziś 2. godz. w Z.p , o mało mnie nie zmknęlli , nie mogłam zamknąć na kłódkę Tygrysa , do d..........py te kłodki są , juz zardzewiały :mad:........ , dałam im oczywiście wody , Tygrysowi dowaliłam słomy z tyłu , , do szafk iteż dodałam slomy . trochę się pokłóciły Kudłatek z małym żołtym:angryy:, potem już bylo dobrze, ... Murzynek ma na pysiu chyba ropień jakiś , aby iść do wet . już bylo za póżno , powiedz. wet , pojadę jutro i z nim podejdę , aby zastrzyk dostał z antybiotykiem . - on nie siedzi w budzie :shake:, tylko z boku przy drzwiach - połozyłam mu tam legowisko i słomę na nie . - może jakby miał w tym miejscu budkę to by wchodził - nie wiem :shake:.Najgorzej , bo Straż M. przywiozła przy mnie dwa psiaki - mówiłam ,ze nie ma już gdzie ich dawać , itd..... wsadzili je do tyłu - z polecenia Z góry . a tam ciemno jest - nie mogą tak długo siedzieć . :angryy::shake:. Jeden psiak - ten z wczoraj - jamnikowaty troche - podpalany - młodziutki i mały śliczny , z duzymi uszami - .. jutro będę - nawet nie wiem , czy to malutkie to piesek ,czy suczka :shake:..................

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://sm.boleslawiec.pl/news/0/175.jpg[/IMG]
Dnia 11 grudnia 2010r. na terenie targowiska miejskiego w Bolesławcu przy ul. jeleniogórskiej został znaleziony pies rasy mieszaniec.
Szczegółowych informacji o psie można uzyskać osobiście w siedzibie Straży Miejskiej w Bolesławcu przy ul. M.Brody 14 lub telefonicznie pod numerem 75 644 79 90.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://sm.boleslawiec.pl/news/0/174.jpg[/IMG]
W dniu 11 grudnia 2010 roku około godziny 21 przy ulicy Lubańskiej odłowiono psa rasy mieszanej. Szczegółowych informacji o psie można uzyskać w siedzibie Straży Miejskiej w Bolesławcu przy ulicy Mikołaja Brody 14 bądź pod numerem telefonu 075 644 79 90.

Link to comment
Share on other sites

Niestety , ale Natalia ma rację , jakby gcciała , to już by dawno się sama zainteresowała tematem :cool3:, , psami i wszystkim , co z nimi związane - :shake::.....Dziś byłam z murzynkiem u wet .- dostał zastrzyk z antybiotyku - pysio go chyba boli - wył :-(, jak przyszłam , ,,ale wesoły dosyć jest , zastrzyk mu pomoze , maść też dostał do smarowania , jutro też bedę w Z. P, to go wysmaruje maścią .. , w piątek ma iść na zastrzyk też . po godz. 13-ej . . . Te małe pieski są z tylu , ale mają otwarte drzwi i jest dosyć jasno . , tam nawet cieplej jest , , dałam im kołdrę i zasloniłam dyktą od góry , poutykałam słomę - spodobało im się - cieplej im bedzie razem . To mlode piesk i, nawet roku chyba nie mają ........ To mniejsze łaciate - to suczka - malutka jest , fajne psiaki , tylko domki potrzebne na gwałt . , mrozy będą większe pewnie:shake::placz:........wzięłam kagańce ze sklepu , przyniosę w sobotę........jutro idę posmarować pysio Murzynowi , od razu wodę leję ciepłą wszystkim , wtych bunkrach - gdzie Tygrys i BANDZIOR SIEDZĄ jest zimno , nawet sloma nie pomoże .........:shake:

Link to comment
Share on other sites

W sobotę zdjęcia się porobi nowym psiakom. Może w końcu coś z ogłoszeń się znajdzie. Najgorsze jest to, że zaczęły się cieczki i znowu sporo psiaków po ulicach lata:shake: Mogą nie mieć szansy do domu wrócić, bo je sm zgarnie:shake:

Do którego psiaka zapakowali te nowe. Otwrte drzwi nie rozwiążą problemu. Wtedy jest jaśniej ale zimniej:-(:shake:

Link to comment
Share on other sites

One nie są w tych bunkrach - tam już nie umieszczają psów - ciemno i nie ma zabrcpieczenia żadnego , tylko spróchniałe drzwiczki , które Cerber staranował i mogło się zle skończyć dla Adka , ale jakoś mi sie udało go wyciągnąć , Cerber rozlużnił €scisk .. , powiedziałam ,ab ynie dawać tam już nigdy żadnych psów .do tyłu , Helena sama się wystraszyła . , więc psiaki dal ido komórki z tyłu ,tam jest ogrodzenie i słoma wśrodku , nie wiedziałam ,ze jest jeszcze coś takiego w zanadrzu :cool3:. . , To nie ma znaczenia ,gdzie one siedzą . wszędzie tak samo zimno ....... chociaż tam , gdzie te nowe pieski są zauważyłam - jest przytulniej nawet , bo są ściany ze wszystkich stron , zrobiłam im też schowek z kołdrą . . Tylk oschron. z ocieplanymi pomieszczeniami załatwiłby sprawę ,ale to marzenie ...,.........

Link to comment
Share on other sites

Pytajcie kogo i tylko gdzie możecie. Laura - może zrzędzę:evil_lol: ale nie puszczę Was samych z psiakami. Sznuję Dziewczyny Was bardzo , ale samych nie puszczę - osoba dorosła być musi - nawet nie ma gadania. :mad: Zobaczymy kto w sbotę będzie. Ostatnio dużo czasu zeszło na karmienie. Ja będę na pewno i P.Basia.

Link to comment
Share on other sites

Murzynek już lepiej się czuje , mniej spuchnięty pysio , już nie wył dzis - :p jutro idę z nim na zastrzyk po godz. 13-ej .. ,znalazłam W z.p szafkę - przyda się na budkę dla jakiegoś średniego psiaka ... Tygrys wwala sobie słomę do misek :shake: , . on nigdy nie szczeka - zauważyłam , mam nadzieję ,ze uda mi się z nim wyjść na spacer :razz:........ Psiaki z tył u- siedzą w tej budowli , którą im skleciłam , póko co ........ ta malutka suczka fajnie się bawiła ze mną - kruszynka taka - moze ktoś zechce - śliczna , piesek też fajny jest .... będę w sobotę też ........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...