Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tosia w tym bunkrze od lata mieszkała, a widać, że to młodziutka sunia. Szkoda jeszcze tamtej dwójki Majki i Czarusia.
Też jestem ciekawa, jak tam Cerber się sprawuje - jak coś będziesz wiedziała - proszę daj znać i o Malutkiej oczywiście też.
Zaraz zmykam bo o 5-tej rano pobudka. W czwartek mam urlop i będę w zp.

Link to comment
Share on other sites

Siedzę jak na szpilkach na razie , ale pewnie panikuję :mad:. dam znać , albo napiszę .. ... tamte pieski - fajne też sa , masz jakieś zdjęcia , to mozemy poogłaszać je też , malutką ściagne z Zinfo . z ogłoszeń , albo jeszcze nie :razz:.........będę w czwartek .....

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o zdjęcia Majki i Czarka - dwójeczki z bunkra- to mam słabej jakości bo one takie przestraszone i wciśnięte w kącik były.
Ciekawe jak Cerberowi, Tosi i Malutkiej nocka w domkach minęła.
Faktycznie można zrobić przeprowadzki w zp. Pomyślmy też o Borysie, bo Misio budę okupuje a Borys budy nie ma:shake:
Aanka - nie wiesz czasami -jak piesio, którego Lili rodzice wzięli z zp przed Cerberem?

Link to comment
Share on other sites

adek chyba zostanie tam , gdzie jest ,bo on z Tygrysem i Bandziorem się nie lubią , delikatnie mówiąc :diabloti::shake:.. RODZICE Lili wzięli przed tem podobno Demona -- był u jakiegoś pijaczyny chyba. - ten rodezjanowaty . , ale rozwalał dom :diabloti:- tak mówili i go oddali ido znajomego :cool3:. ale nie pamiętam gdzie , nie orientuję si ę dokładnie , widziałam jego zdjęcie , . tylko........musiałabym się dokładnie dopytać .....Nie mogę się dodzwonić do nich - chcę się spytać o Cerberka......i o Tosiunię ........

Link to comment
Share on other sites

Cerberek podobno zawładnął panem domu , był z nim już na spacerze wczoraj , domaga się smakołyków , glaskania , on uwielbia się przytulać , tuli głowę do nóg :lol:. Tosia jest na razie na u babci Lil i, bo ma cieczkę:cool3: , jest nieufna jeszce , boi się iść na spacer , ucieka , musi się pomalutku oswajać .. , dzziwne ,ze tamten piesek z bunkra nie reagował na Tosię :cool3:.... odwiedzę go niedługo ,to opowiem ...... cały czas widzę Cerbera w boksie jeszce :roll:, trudno uwierzyć :razz:, aby tak Bandyta i Tygrys wygrały z losem ........................... ......

Link to comment
Share on other sites

Ta Cerber to pieszczoch :) Najpierw utytła się w błocie , bo lubi się tarzać, a potem pcha pysio do tulenia :) Dobrze, że z panem się zaprzyjaźnił. Mam nadzieję, że będzie grzeczny.
Tosia duużo czasu wymaga,ale miłość i cierpliwość cuda zdziałają. Mam tylko nadzieję, że nie jest w ciąży:roll:
Oby wszystkim naszym psiaczkom Święta i Nowy Rok lepsze dni i dobre domki przyniosły.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...