Jump to content
Dogomania

Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?


Ewlee

Recommended Posts

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z tym, że mial iść to nie bylo na 100%. Caly czas namawialismy tego pana na Żóltego. On nie odmawial, tylko uprzedzil, że jak wróci z wakacji. Dzisiaj się kontaktowaliśmy z nim i jeszcze trzy dni będzie we Wloszech. Jak tylko wróci to się przypomnimy z Żóltym. Ogólnie to bylo tak, że ten pan nam powiedzial, że chce wziąść jakąś upatrzoną bidę z Palucha. Powiedzieliśmy mu, że mielibyśmy dla niego psisko z Łodzi. On nie odmówil. Więc trzeba cierpliwie czekać do jego powrotu. Jak tylko się zdecyduje (mam nadzieję) to trzeba będzie na pewno pomyśleć o transporcie psiaka. A czy ktoś wie czy Żóly jest w tym hoteliku nadal w Łodzi???

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dzwonilismy do tego faceta... Niestety nie mam dobrych wiadomości... Powiedzialam, że psisko nadal czeka....ten pan odpowiedzial, że teraz jeszcze nie może....Szlag by to trafil.Tego się obawialam, ale mialam nadzieje...Nie wiem, czy warto w takim razie czekac dluzej do momentu, ze ten pan w koncu bedzie mogl... Trzeba szukac innego domu...Szukamy domku dla Żóltaska. Mam tylko nadzieje, że jest mu tam lepiej niz w tym schronie co byl...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...