Jump to content
Dogomania

Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


piotrjan

Recommended Posts

Nawet jesli brać pod uwagę, że the Kennel Club rządzi się swoim prawami i ma swoje własne wzorce to to co widzę na tych zdjęciach i tak ma się nijak do tego, co standard BC mówi o Husky ([URL]http://www.thekennelclub.org.uk/item/62[/URL]) :roll:
Tylko łypnęłam na fragment dotyczący tułowia i dalej w sumie czytać nie muszę: "straight and strong" :mdleje:
I tu jest odpowiedź na pytanie, dlaczego nie nie wybieram się na Cruft'sa.
Nie chodzi nawet o różne wzorce- chodzi jedynie o to, co wyczyniają tamtejsi sędziowie. To jest dopiero smutne :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=red]Lietuvos Nugaletojas 2008[/COLOR]


Ralf Campbell- Norway

Dog

Junior class

904 Rasanen-FIN BEDARRA AURIC GOLDFINGER -[COLOR=red]II[/COLOR]
905 Belova RUS HUSKY HAVEN FOR LOVE OF BELSTOK -[COLOR=red]I ZwMl[/COLOR]
906 Bieliauskaite THUNDERSTORM NITOR NAVALS JUN -[COLOR=red]III[/COLOR]
907 Radomska TINAS BLACK KING ED JUN -b.o., poraniony na wystawie

Intermediate class

909 Radomska ADVENTURER ED INTER -
910 Krohv WINTER WOLF ED INTER -

Open class

911 Bieliauskaite PEPITO PARACORTUS OPEN -[COLOR=red]II[/COLOR]
912 Olszewski SWIFT WOLF FORTUNATUS OP-[COLOR=red]I, CAC, res. CACIB [/COLOR]

[COLOR=black]Champion class[/COLOR]

913 Ozols LV JALERRAN'S NANOOK LAST CRUSADE CH -[COLOR=red]I, CAC, CACIB[/COLOR]

[COLOR=black]Bitch[/COLOR]

Junior class


914 Belova RUS -BELSTOK ENNI DAYSTAR- [COLOR=red]I,Zw.Ml , Nail. Jun.[/COLOR]
915 Ozols LV CALIFORNIA BLUE BALTIC AMBERS JUN -[COLOR=red]V[/COLOR]
916 Mazeika ELITE ED JUN -[COLOR=red]III[/COLOR]
917 Soldatov RUS KRISTARI'S ARCTIC SHINE JUN -[COLOR=red]IV[/COLOR]
918 Olszewski WINTERFROST EXCLUSIVE JUN- [COLOR=red]II [/COLOR]

[COLOR=black]Intermediate class[/COLOR]

919 Baryte BELIVE IN ME ED INTER -[COLOR=red]II[/COLOR]
920 Dzimidaviciene DAYA DAYITA ED INTER -[COLOR=red]I, CAC[/COLOR]
921 Soldatov RUS KARNOVANDA'S BALTIC PEARL INTER - [COLOR=red]III[/COLOR]

[COLOR=black]Open class[/COLOR]

922 Belova RUS - BELSTOK WINKIE ROYAL GIFT-OPEN-[COLOR=red]I, CAC, CACIB, BOB[/COLOR]
923 Zilinskaite - ENDLESS TAIGA OF NORTHERN WILDERNESS - OPEN [COLOR=red]III[/COLOR]
924 Sutiene ICE TOSHKA ED OPEN - [COLOR=red]IV[/COLOR]
925 Ozols LV JALLERRANS BLACK PEARL OPEN
926 Radomska MISS ARISHA ED OPEN - [COLOR=red]II[/COLOR]
927 Bielozareviciute PAMELA II ED OPEN

Champion class

928 Goszka ARKTOGEA QUEEN OF SNOW CH -[COLOR=red]II[/COLOR]
929 Krohv ESSENCE OF BLACK CH -[COLOR=red]III[/COLOR]
930 Radomska HAPPY HILLARY ED CH -[COLOR=red]I, CAC, res. CACIB[/COLOR]

[COLOR=#ff0000]BEST BREEDING GROUP[/COLOR]

[COLOR=#ff0000]ESKIMOSKI DOMEK III (16) [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dziś w Vilnie bez niespodzianek ;-).
Nie znam wyników, ale wiem, że pieski z ED powygrywały swoje klasy i jeden z nich wygrał rasę (takie mam wieści z Litwy). Cieszę się jednak niezmiernie ze zwycięstwa [COLOR=red]QUEEN OF SNOW[/COLOR] w klasie championów, co pozwoliło jej na ukończenie [COLOR=red]CHAMPIONATU LITWY[/COLOR]!!! Mamy zatem nową championkę!!!
[B][COLOR=red]Gratulacje dla Sylwii!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Gratulacje również dla ED za udział i zwycięstwo!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]VILNIAUS TAURE 2008[/COLOR]

[COLOR=black]Janusz Opara[/COLOR]

Dog

Junior class

Bieliauskaite THUNDERSTORM NITOR NAVALS -[COLOR=red]II[/COLOR]
Radomska TINAS BLACK KING ED - [COLOR=red]I, Zw. Ml.[/COLOR]
[COLOR=red][COLOR=black]Warior of Love LAISVE[/COLOR] - III
[/COLOR]
Intermediate class

Radomska ADVENTURER ED -[COLOR=red]CAC,CACIB,BOB[/COLOR]
Open class

Bieliauskaite PEPITO PARACORTUS -[COLOR=red]II[/COLOR]
Olszewski SWIFT WOLF FORTUNATUS -[COLOR=red]I, CAC, res. CACIB [/COLOR]

[COLOR=black]Bitch[/COLOR]

Junior class


Mazeika ELITE ED - [COLOR=#ff0000]I,Zw.Ml , Nail. Jun.[/COLOR]
Soldatov RUS KRISTARI'S ARCTIC SHINE -[COLOR=red]II[/COLOR]
Olszewski WINTERFROST EXCLUSIVE - [COLOR=red]III [/COLOR]

[COLOR=black]Intermediate class[/COLOR]

Baryte BELIVE IN ME ED -[COLOR=red]I, CAC, res. CACIB[/COLOR]
Dzimidaviciene DAYA DAYITA ED -[COLOR=red]III[/COLOR]
Soldatov RUS KARNOVANDA'S BALTIC PEARL - [COLOR=red]II[/COLOR]

[COLOR=black]Open class[/COLOR]

Radomska MISS ARISHA ED - [COLOR=red]I, CAC, CACIB[/COLOR]
Bielozareviciute PAMELA II ED -[COLOR=#ff0000]II[/COLOR]


Champion class

Goszka ARKTOGEA QUEEN OF SNOW -[COLOR=red]I, CAC[/COLOR]
Radomska HAPPY HILLARY ED -[COLOR=red]II[/COLOR]

[COLOR=red]BEST BRACE - I (16)[/COLOR]
PEPITO PARACORTUS
BELIVE IN ME ED

[COLOR=#ff0000]BEST BREEDING GROUP[/COLOR]
[COLOR=#ff0000]ESKIMOSKI DOMEK II (10) [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Widać, że same Rosyjskie psy w guście sędziego były. Ale jutro też jest dzień :) i polski sędzia, więc większe szanse dla naszych, a raczej całkiem duze, bym powiedziała :)[/quote]

a nasi , to którzy ???

Sobotnia wystawa pod dyktando hodowli Belstok z Rosji .
Psy innej rosjanki Tatiany Soldatovej już tak się sędziemu nie podobały .
Ale suki z Belstoka wysokiej jakości , więc nikt przyczyn tej miłości sędziego nie dociekał .
Drugiego dnia wystawa pod dyktando ED . Czyli bez niespodzianek .
Szkoda mi tylko Sylwiii , Tatiany i Ingridy ! One na tym ucierpiały najbardziej !
... komentarz miał być inny ( :mad: ) , ale mi przeszło :cool1: !

Link to comment
Share on other sites

Tak to prawda,obie srebne suczki z Rosji były piękne i doskonałe exterierowo.Moja suczka Happy Hilary wygrała klase championów i dostała r.CACIB a MISS ARISHA była druga więc uważam,że sędzia bardzo wysoko sklasifikował je obie ( no cóż dla niektórych r.CACIB to obraza majestatu )
Drugi dzień nie pod dyktando ED a pod dyktando psów z ED i nie sądze.że p.Opara rozpoznał mnie jako ziomka skoro TINA'S BLACK KING był wystawiany przez Eline,ADVENTURER przez Laure,ja wystawiałam ARISHKE a z HAPPY HILARY byłam druga.Więc tego typu komentarze "pod dyktando ED" są zbyteczne lub nie na miejscu.A bez "niespodzianek" owszem,bo to nie pierwsza i nie ostatnia wystawa na której psy z ED wygrały i wygrają.
Mnie to najbardziej było szkoda Pana Piotra,który pomimo "cudownego wyprostowania"ogonka Zorki nie dał rady się z nią wdrapać na pierwszą lokate ani pierwszego ani drugiego dnia.Rozumie jego rozczarowanie i żal,że cała dogomania nie będzie biła braw ale nie rozumie dlaczego swoją złosć przelewa na zwycięzców.Możemy się Panie Piotrze lubieć bądź nie lubieć ale szanyjmy swoje psy.Myślę,że kochamy je bezinteresownie bez względu na wady i zalety,no chyba,że ktoś kocha swojego psa proporcjonalnie do jego sukcesów........
Nadmienie,że drugiego dnia Bielstok wybrał się na wystawe do Łotwy,gdzie był do zdobycia tytuł "Zwycięzca Łotwy" i miło mi poinformować,ze na tej wystawie BOB dostał WINTER WOLF oczywiście Eskimoski Domek czyli bez niespodzianek....

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nie wiem kto kogo wystawiał. Stwierdzam tylko, że p. Opara lubi psy z Ed i nie mam mu tego za złe :). A co do ziomali to było ich troje więc każdemu sie należało jakieś zwycięstwo. I widziałam w wynikach, że każdy coś dostał, i p. Tereska i Sylwia i Piotr, więc po co tyle krzyku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eskimoski Domek']Tak to prawda,obie srebne suczki z Rosji były piękne i doskonałe exterierowo.Moja suczka Happy Hilary wygrała klase championów i dostała r.CACIB a MISS ARISHA była druga więc uważam,że sędzia bardzo wysoko sklasifikował je obie ( no cóż dla niektórych r.CACIB to obraza majestatu )
Drugi dzień nie pod dyktando ED a pod dyktando psów z ED i nie sądze.że p.Opara rozpoznał mnie jako ziomka skoro TINA'S BLACK KING był wystawiany przez Eline,ADVENTURER przez Laure,ja wystawiałam ARISHKE a z HAPPY HILARY byłam druga.Więc tego typu komentarze "pod dyktando ED" są zbyteczne lub nie na miejscu.A bez "niespodzianek" owszem,bo to nie pierwsza i nie ostatnia wystawa na której psy z ED wygrały i wygrają.
Mnie to najbardziej było szkoda Pana Piotra,który pomimo "cudownego wyprostowania"ogonka Zorki nie dał rady się z nią wdrapać na pierwszą lokate ani pierwszego ani drugiego dnia.Rozumie jego rozczarowanie i żal,że cała dogomania nie będzie biła braw ale nie rozumie dlaczego swoją złosć przelewa na zwycięzców.Możemy się Panie Piotrze lubieć bądź nie lubieć ale szanyjmy swoje psy.Myślę,że kochamy je bezinteresownie bez względu na wady i zalety,no chyba,że ktoś kocha swojego psa proporcjonalnie do jego sukcesów........
Nadmienie,że drugiego dnia Bielstok wybrał się na wystawe do Łotwy,gdzie był do zdobycia tytuł "Zwycięzca Łotwy" i miło mi poinformować,ze na tej wystawie BOB dostał WINTER WOLF oczywiście Eskimoski Domek czyli bez niespodzianek....[/quote]
... no cóż , jak mówią uderz w stół , a nożyce same się odezwą :p .
Ja pisząc swój komentarz starałem się nikogo nie obrazić , a napisac tylko jak było :cool1: .
... a ogonek Zorki . No cóż nie poszedłem na skróty , jak większość mających taki problem .
Jesli jak Pani piszę , trochę mi się udało , to znaczy , że jestem dobry ( :oops: ) !!! Z czego się bardzo cieszę , bo to prawdziwy komplement z Pani strony . ;)
Wystarczy tylko odrobina cierpliwości i ściągnięcie z półki kilku książek z zakresu psychologii . Chętnie pożyczę !
Pani Tereso , ja Pani życze samych zwycięstw , u innych sędziów także .
Kłucić się nie chcę , więc konczę :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

Drugiego dnia wystawa pod dyktando ED . Czyli bez niespodzianek .
Szkoda mi tylko Sylwiii , Tatiany i Ingridy ! One na tym ucierpiały najbardziej !
... komentarz miał być inny ( [IMG]http://1.1.1.2/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG] ) , ale mi przeszło [IMG]http://1.1.1.5/bmi/static.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool.gif[/IMG] !

A nie szkoda Panu było PEPITO,któremu dwukrotnie zablokował Pan ukończenie championatu pakując Interchampiona do klasy otwartej?

Wniosek z tego "każdy orze jak może"

Ten inny komentarz chciała bym usłyszeć.....,bo mi nie przeszło :cool1: !
a czytając ten niewinny komentarz i tak jego podtekstem Pan mnie obraził.
Więc proszę się nie dziwić,że nożyce się odezwały i zaczęły ciąć kąśliwymi uwagami wzorując się na autorze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eskimoski Domek']
A nie szkoda Panu było PEPITO,któremu dwukrotnie zablokował Pan ukończenie championatu pakując Interchampiona do klasy otwartej?

Wniosek z tego "każdy orze jak może"

Ten inny komentarz chciała bym usłyszeć.....,bo mi nie przeszło :cool1: !
a czytając ten niewinny komentarz i tak jego podtekstem Pan mnie obraził.
Więc proszę się nie dziwić,że nożyce się odezwały i zaczęły ciąć kąśliwymi uwagami wzorując się na autorze.[/quote]
... a kto blokuje Winter Wolfa ED ? !
... wniosek z tego " każdy orze jak może" , ale żeby po swoich ?!

Ja również mogę być "kąśliwy" , ale po co?

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Troszeczke ta cała być może niepotrzebna dyskusja zbiła mnie z tropu.

Wilno mamy już za sobą.
[SIZE=4]Chaciałam BARDZO MOCNO podziękować[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]KASI KOBOS[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]Za wszystko co z tą wystawą związane.[/SIZE]
[SIZE=4]Stara prawda mówi[/SIZE]
[SIZE=4]PRZYJACIÓŁ POZNAJE SIĘ W BIEDZIE[/SIZE]
[SIZE=4]i w mojej biedzie pomogła mi KASIA.[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]!!!!! DZIĘKUJE !!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]No i jej mężowi RYSIOWI,który w tym czasie[/SIZE]
[SIZE=4]pełnił funkcje gospodarza domu[/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

a kto blokuje Winter Wolfa ED

no i jest Pan kąśliwy bo ADVENTURER nie jest championem a gdyby był to było by mi bardzo miło zaprezentować go w klasie championów.Więc stanęliśmy obok siebie na ringu jak równy z równym walcząc o potrzebny do Championatu Litwy CAC.Widać różnice???
A SWIFT WOLF o ile wiem Championem Litwy jest więc o co walczył w tej otwartej?

Link to comment
Share on other sites

...nikt po przeczytaniu kilku ksiazek nie robi sie psim behawiorystą i psychologiem:diabloti:.. a pozatym pies na ogonie nie chodzi.

GRATULACJE DLA ESKIMOSKIEGO DOMKU!!!


pozniej jak wroce do domu wstawie wyniki i fotki z TORRELAVEGI w Hiszpanii;) gdzie wygralam BIS JUNIOR na Cacibie, wrocilismy takze z BOB, #1BOG i #2BIS

Link to comment
Share on other sites

to sie dzialo w weekend,

Gratulacje dla wszystkich wytrwalych i walczacych w Wilnie

tez mam troche wiesci z Torelavegi a w zasadzie nie wiele tylko o naszym braciszku

[SIZE=4]Winterfrost´s NEPTUNO ukonczyl CHAMPIONAT HISZPANII[/SIZE] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

jestesmy z niego bardzo dumni :) i cieszymy sie ogromnie :multi::multi::multi:

[SIZE=1]niestety w pierwszy dzien spoznil sie na ring i nie mial szans powalczyc[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eskimoski Domek']"Zwycięzca Łotwy" i miło mi poinformować,ze na tej wystawie BOB dostał WINTER WOLF oczywiście Eskimoski Domek czyli bez niespodzianek....[/quote]

Z tego co mi wiadomo na Lotwie BOB wygrala [COLOR=#660000][B]BELSTOK WINKIE ROYAL GIFT [/B][/COLOR][COLOR=#000000] a nie Winter Wolf[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...