Jump to content
Dogomania

Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patrząc na całą stawkę, to u mnie wygrałby Szejk i chyba nie musze mówić dlaczego :loveu:
Nie mniej jednak gratuluje wszystkim odwagi i wytrwałości, bo coś ostatnio widze że championat Czech staje sie coraz bardziej kosmiczny do zdobycia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia & c.o.']Patrząc na całą stawkę, to u mnie wygrałby Szejk i chyba nie musze mówić dlaczego :loveu:
Nie mniej jednak gratuluje wszystkim odwagi i wytrwałości, bo coś ostatnio widze że championat Czech staje sie coraz bardziej kosmiczny do zdobycia :evil_lol:[/quote]

A, no faktycznie, wzięłam pod uwage tylko psy ze zdjęć :-).
A Szejk zdecydowanie powinien wygrać w takiej stawce, ale najwyraźniej sędzia miał powód, by było inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Jejku, ale ten Res.CACIB, to jakieś zamierzchłe dzieje... Bo zwycięzca moze byc, patrząc na całą stawkę też bym chyba jego wybrała, o ile rusza się dobrze.[/quote]


myslisz ze takie kąty daja chociaż cień przypuszczenia ze rusza sie dobrze;)? chociaż w sumie już nie raz sie zdziwilam.. ale nie w tym przypadku.

Szejk bardzo ladnie wygladał z reszta Togo takze rownie pieknie jak dzien wczesniej i nie wiem co sedziego ujelo w tamtym psie.. ponoc dobry wykrok;) dla mnie to byl sredni tak samo jak i cala anatomia z głową na czele;) ale te z hodowli pana sedziego cacuszka nie byle jaki rarytasik dla mnie one były na BOB:razz:

Link to comment
Share on other sites

Nech sie pani podziwa, kdo jest hodowca u res. CACIBa psa i wszycko jest jasne ... i ten rudo bialy pes (w Brne V3) jest BOB z naszej klubowky (sedziowal ten samy sedzia jak w Brne)!!!
Czechow na niego nie jecha. I takych sedziow jak on jest na Czechach wiencej :-(
To jest smutne widzec, że championat Czech staje sie coraz bardziej kosmiczny do zdobycia dla ludziej nie tylko z Polski, Wengry itd. ... dla tego wystawujemy wiencej swojich psow u sedziow nie z Czech. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Tacy sędziowie niszczą Wam rase w Czechach a do tego stają się puplicznym pośmiewiskiem w Europie.Pomijając fakt,że sam sędzia jak i jego ubiór były równe poziomem psom z jego hodowli :cool3:.
Żal mi tylko właścicieli jego psów,którzy żyją w przekonaniu,że są w posiadaniu psów na skalę EUROPEJSKĄ :evil_lol:

A pies który dostał BOB pochodzi z hodowli NIGHT IN NOME.To właśnie od tych hodowców z Austrii dostaliśmy zaproszenie na ich wystawe specjakistyczną. A kto tam sędziuje husky? oczywiście Leoś Jancik :lol: Czyżby BOB był rekompesatą za zaproszenie do sędziowania :shake:.Szkoda,że Jancik jest tak mało inteligentny i nie pojmuje,że takie zagrywki są zaraz wychwytywane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eskimoski Domek']Tacy sędziowie niszczą Wam rase w Czechach a do tego stają się puplicznym pośmiewiskiem w Europie.Pomijając fakt,że sam sędzia jak i jego ubiór były równe poziomem psom z jego hodowli :cool3:.
Żal mi tylko właścicieli jego psów,którzy żyją w przekonaniu,że są w posiadaniu psów na skalę EUROPEJSKĄ :evil_lol:

A pies który dostał BOB pochodzi z hodowli NIGHT IN NOME.To właśnie od tych hodowców z Austrii dostaliśmy zaproszenie na ich wystawe specjakistyczną. A kto tam sędziuje husky? oczywiście Leoś Jancik :lol: Czyżby BOB był rekompesatą za zaproszenie do sędziowania :shake:.Szkoda,że Jancik jest tak mało inteligentny i nie pojmuje,że takie zagrywki są zaraz wychwytywane.[/quote]


Ah dlatego ten mąż i sedzia co chwile za pewno wchodzil na ring i coś podpytywał sekretarza i sedziego;) a ja nie wiedzialam po co to zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

Na to moge pisac tylko: jak uwidzie, ze tam sedziuje ten sedzia, to tam nie jade (i na Czechach i Slowacji jest takich ludziej u hasky i malamutow wiencej). No ja tu tego pisalam, ze ludzija z Czech na niego normalne nie jade ... tylko ludzia, ktore maje psy od niego lub w miejscie ziji (Pretty, Egi i Anja ziji w Brne, dla tego jich wlascniciele zglosili). Tak jak on u nas jescze sedziuje Spoustova, preferuje psy z hodowli tego sedzia.
... a to jescze pani nie zna czego on dziela ... widzi, kdo jest zapisany w katalogu i chodzi za sedziami przed sedziowanim i muwi jim, kto ma i nie ma wygrac :shake:... to byla bardzo wielka afera w Litomericich ... no sedzia udzielal tak jak myslal on .... i wygralismy:multi: Na klubowke mialam Nanooka zglosenego, no nie wystawialam. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jancik jest za dost inteligentny! Jest Ing.:oops:

No i jak wygralismy w Litomericich to dzielal grupy 5.... i Nanooka dal na 5.miejsto ..... bardzo fajna politika. Wygral pies, ktory se mu nie spodoba (dla niego jest mimo wzorec rasy), no wie, ze sedzia o BOB jest expert na rasu i tak byl we wybioru.... i malamut, ktory jest dla niego tez mimo wzorec byl BiG°3!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...