Jump to content
Dogomania

Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nitor-Nivalis']Dzis Piotr na Litwie

First Express Dwie Korony - [B]CAC, ukonczony Ch. Lt,[/B]
i Zorka - Winterfrost´s Exclusive - [B]Junior Winner, Best Junior in Breed[/B]

Thunderstorm Nitor Nivalis - Junior Winner

Gratki dla Piotra i Ingridy

Zorka czeka na finaly - trzymamy kciuki[/quote]
Hohoho...

[quote name='Nitor-Nivalis'][CENTER][B][SIZE=3]Winterfrost´s EXCLUSIVE - III BIS JUNIOR na Litwie[/SIZE][/B] [/CENTER]

ogromne gratulacje [/quote]
No, poszę, a mnie tam nie było...
BRAWO dla Ekipy!!!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=magenta]BRAWO !!! BRAWO !!! BRAWO !!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=darkorchid]Piękne psy, wielkie sukcesy... [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=#9932cc]:multi::multi::multi:GRATULUJEMY :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=purple]Brniecie ostro do przodu, stawiacie wysoko poprzeczkę :lol:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#800080]Gratki dla nowo tytułowanych i reszty ekipy [/COLOR][/SIZE]
:laola:[/CENTER]

[LEFT][SIZE=1][COLOR=black][I]PS. Gdzie jest ten filmik, bo tez jestem ciekawa..[/I][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red]EXPLORER BEAR Hydrargium[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue]:loveu::loveu::loveu: INTERCHAMPION :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
CHAMPION POLSKI
CHAMPION ROSJI
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
ZWYCIĘZCA POLSKI
ZWYCIĘZCA LITWY
MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI
NAJLEPSZY REPRODUKTOR RASY SIBERIAN HUSKY 2005/2006/2007
NAJLEPSZY REPRODUKTOR KLUBU SZPICA 2006/2007

Nie byłam pewna na 100% czy TOKIMA ma już zatwierdzony interchampionat.Okazało się,że ma więc myślę,że możemy już
wstępnie używać tego tytułu:razz:

TEN TYTUŁ CHCEMY OFIAROWAĆ WSZYSTKIM DZIECIAKOM BEERA,
BY BYŁY DUMNE ZE SWOJEGO TATUSIA[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eskimoski Domek'][CENTER][SIZE=4][COLOR=red]EXPLORER BEAR Hydrargium[/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=4][COLOR=blue]:loveu::loveu::loveu: INTERCHAMPION :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
CHAMPION POLSKI
CHAMPION ROSJI
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
ZWYCIĘZCA POLSKI
ZWYCIĘZCA LITWY
MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI
NAJLEPSZY REPRODUKTOR RASY SIBERIAN HUSKY 2005/2006/2007
NAJLEPSZY REPRODUKTOR KLUBU SZPICA 2006/2007[/CENTER]

[CENTER]Nie byłam pewna na 100% czy TOKIMA ma już zatwierdzony interchampionat.Okazało się,że ma więc myślę,że możemy już
wstępnie używać tego tytułu:razz:[/CENTER]

[CENTER]TEN TYTUŁ CHCEMY OFIAROWAĆ WSZYSTKIM DZIECIAKOM BEERA,

BY BYŁY DUMNE ZE SWOJEGO TATUSIA[/CENTER]
[/quote]

[CENTER][B][I][COLOR=red]:multi::multi::multi::multi:Ogromne gratulacje pani Teresko.:multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eskimoski Domek'][CENTER][SIZE=4][COLOR=red]EXPLORER BEAR Hydrargium[/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=4][COLOR=blue]:loveu::loveu::loveu: INTERCHAMPION :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
CHAMPION POLSKI
CHAMPION ROSJI
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
ZWYCIĘZCA POLSKI
ZWYCIĘZCA LITWY
MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI
NAJLEPSZY REPRODUKTOR RASY SIBERIAN HUSKY 2005/2006/2007
NAJLEPSZY REPRODUKTOR KLUBU SZPICA 2006/2007[/CENTER]

[CENTER]Nie byłam pewna na 100% czy TOKIMA ma już zatwierdzony interchampionat.Okazało się,że ma więc myślę,że możemy już
wstępnie używać tego tytułu:razz:[/CENTER]

[CENTER]TEN TYTUŁ CHCEMY OFIAROWAĆ WSZYSTKIM DZIECIAKOM BEERA,

BY BYŁY DUMNE ZE SWOJEGO TATUSIA[/CENTER]
[/quote]

Ogromne gratulacje pani Tereso :multi: Piękny wynik, a tytuł jak najbardziej zasłużony :p Myślę, że wszystkie dzieci i wnuczęta są z Georga bardzo dumne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi:Gratulacje dla Gorgika:multi::multi::multi:
najwyzszy czas


[SIZE=1]a tak na marginesie, tytul INt.Ch nie musi byc zatwierdzony by CACIB przeszedl na psa ktory dostal res. Jesli dany pies zebral wszystkie potrzebne CACIBY i ma odstep czasu jednego dnia (na np dwoch wystawach cacibowskich ) to nastpenego dnia ten pies ktory dostal res. CACIB juz jest wazny jak CACIB[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Giorgik przez pewien czas gościł w Moskwie.Teraz wraca z Danielem do domu a my już nie możemy sie doczekać jego powrotu.
Naszym dziewczynkom poszło nienajgorzej.Zarówno w pierwszym jak i drugim dniu były na pozycjach lokatowych.
HAPPY HILARY pierwszy dzień lokata II w kl.championów a w drugi dzień kolata III
MISS ARISHA pierwszy dzień lokata IV a drugi dzień lokata III
ADVENTURER pierwszy dzień lokata III a w drugi dzień odstąpił od oceny-jemu poprostu się tam nie podobało a być może brakowało mu mojej obecnośći :-)
TINA'S BLACK KING pierwszy dzień doskonały a drugi dzień lokata II

TOKIMA'S nie był zgłoszony na wystawe,nie było go w katalogu ani w dodatku.Więc jego wejście na ring było małym zaskoczeniem.No ale dla takich psów nawet regulamin wystaw międzynarodowych można łamać.Zgodę na jego uczestnictwo w wystawie na miejscu wydał Prezydent RKF.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eskimoski Domek']
TOKIMA'S nie był zgłoszony na wystawe,nie było go w katalogu ani w dodatku.Więc jego wejście na ring było małym zaskoczeniem.No ale dla takich psów nawet regulamin wystaw międzynarodowych można łamać.Zgodę na jego uczestnictwo w wystawie na miejscu wydał Prezydent RKF.[/quote]

:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B]GRATULACJE dla Gorgika i dla Daniela[/B][/COLOR][/SIZE], że mu się chciało taki świat drogi jechać... My od dawna się czaimy na Eurazję, ale ta odległość i pokonywanie granic mnie trochę przeraża. Ale myslę, że watro tam pojechać, bo Moskwa jest dla nas nieco egzotyczna, a i psy maja bardzo ładne i trudno je zobaczyć gdzieindziej w Europie.

Link to comment
Share on other sites

Od nas również [B]wielkie gratulacje[/B] dla tatusia!!! :multi::multi::multi:
Rzeczywiście, najwyższy czas ;) :loveu:
Euroazji z pewnością Eskimoski Domek nie może zaliczyć do straconych, zarówno dziewczynom jak i chłopakom poszło bardzo dobrze! :)
Gratulacje p. Tereso, brawa dla Daniela za dotarcie i wystawienie psiaków.

Jeszcze spóźnione gratulacje dla [U]Zorki[/U] i [U]Miłosza[/U], im też się należą ;) :multi:

[quote name='Eskimoski Domek']TOKIMA'S nie był zgłoszony na wystawe,nie było go w katalogu ani w dodatku.Więc jego wejście na ring było małym zaskoczeniem.No ale dla takich psów nawet regulamin wystaw międzynarodowych można łamać.Zgodę na jego uczestnictwo w wystawie na miejscu wydał Prezydent RKF.[/quote]
:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eskimoski Domek']Nie byłam pewna na 100% czy TOKIMA ma już zatwierdzony interchampionat.Okazało się,że ma więc myślę,że możemy już wstępnie używać tego tytułu:razz:[/quote]

No, jak nie, jak tak :lol:
To, że w zatwierdzeniu, to nie znaczy, że nieobowiązuje ;)
Gratulacje od NigdyNigdziaków :multi:
[quote name='Eskimoski Domek']TEN TYTUŁ CHCEMY OFIAROWAĆ WSZYSTKIM DZIECIAKOM BEERA, BY BYŁY DUMNE ZE SWOJEGO TATUSIA
[/quote]

Co prawda ja żadnego dzieciaka "Hydraulika" nie mam, ale znam taką jedną gwiazdeczkę, która u moich rodziców rezyduje i myślę, że ta wiadomość ją ucieszy i zdopinguje do boju o championat ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Winterfrost's EXLUSIVE - III BIS JUNIOR - Panevezys 24.02.08[/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/1174/20080224223on4.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3156/20080224216nm8.jpg[/IMG][/URL]


[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9141/20080224080sd6.jpg[/IMG][/URL]

[SIZE=1]zdjęcia dzięki uprzejmości Dorotal [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3]Sevilla, Hiszpania [/SIZE]
[SIZE=3] [SIZE=4][B][COLOR=DarkOrange]CH Winterfrost's Pegaso [COLOR=SandyBrown]- 1exc, CAC, Best Male, BOB[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE]
[SIZE=3] Ewa, ogromne gratulacje![/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...