Jump to content
Dogomania

Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah'][SIZE=4]Muminek [SIZE=5][COLOR=Red]BIS 2 [/COLOR][/SIZE]Gratulacje !!!!!!!!!!:multi::multi::multi:[/SIZE][/quote]
Ooooooo!!!!! BRAWO!!!!

[quote name='Savannah'][SIZE=4][COLOR=Gray][COLOR=Magenta]Winterfrost best breeder group[/COLOR] [/COLOR]!!!!!!!!! Gratulacje[/SIZE] :multi::p:multi::p:multi::p[/quote]
Jeeeeeee, też bym tak chciała!!!:loveu:
Uściski dla Ewy i p. Danieli.:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][SIZE=3][COLOR=red]To niebywały sukces, o którym polscy hodowcy i wystawcy mogą tylko pomarzyć[/COLOR][/SIZE][/quote]
[SIZE=3]Cyraneczko , przecież marzenia są po to , aby je spełniać . [/SIZE]
[SIZE=3]Dlatego[I] :[/I][/SIZE]
[SIZE=3][I]" ... wszystko się może zdarzyć , gdy głowa pełna marzeń " . :oops: :eviltong: :p :razz: :cool1:[/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][SIZE=3]Cyraneczko , przecież marzenia są po to , aby je spełniać . [/SIZE]
[SIZE=3]Dlatego[I] :[/I][/SIZE]
[SIZE=3][I]" ... wszystko się może zdarzyć , gdy głowa pełna marzeń " . :oops: :eviltong: :p :razz: :cool1:[/I][/SIZE][/quote]

No w sumie ta, masz racje. Więc marzmy sobie, a kto wie, moze w przyszłym roku więcej śmiałków pojedzie do Hiszpanii na klubówkę :).

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][quote name='Savannah'][SIZE=4]Muminek [SIZE=5][COLOR=red]BIS 2 [/COLOR][/SIZE]Gratulacje !!!!!!!!!!:multi::multi::multi:[/SIZE][/quote][/CENTER]

[CENTER]:loveu:
:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][COLOR=sandybrown][B][U]:multi:B R A W A:multi:[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Blue]Aliciante CAC 2007
Winterfros[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=5][COLOR=Red]BIS[/COLOR][/SIZE] breeders group[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=DarkGreen]Winterfrost [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=DarkGreen]Neptuno[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red]BOG, 3 BIS [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=Blue]Dhators Shanadu[/COLOR][/SIZE][COLOR=Red][SIZE=5]BIS[/SIZE] [/COLOR][SIZE=4]Veteran[/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=Plum]Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi::multi::cool2::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][SIZE=4][COLOR=blue]Winterfros[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][SIZE=5][COLOR=red]BIS[/COLOR][/SIZE] breeders group[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=darkgreen]Winterfrost [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=darkgreen]Neptuno[/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]BOG, 3 BIS [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=blue]Dhators Shanadu[/COLOR][/SIZE][COLOR=red][SIZE=5]BIS[/SIZE] [/COLOR][SIZE=4]Veteran[/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=plum]Gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi::multi::cool2::bigcool:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Gratulacje dla Nepa !!![/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wczoraj szalał Mumin , dzisiaj Nep . Ciekawe który jutro ? Może Magno ? [/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Swoją drogą ciekawa rodzinka :cool1: :cool1: :cool1: .[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Gratulacje dla Nepa !!![/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Wczoraj szalał Mumin , dzisiaj Nep . Ciekawe który jutro ? Może Magno ? [/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Swoją drogą ciekawa rodzinka :cool1: :cool1: :cool1: .[/SIZE][/FONT]

[/quote]

No rodzinka, jest wspaniała bez dwóch zdań !!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Na przyszły rok rozumiem, że tam będzie szaleć Twoja ślicznotka :loveu::loveu::loveu::loveu:
i wszystko zostaje w rodzinie :):):):)
[COLOR=Purple]
[B]Jeszcze raz ogromne BRAWA !!!!!! BARDZO SIę CIESZę !!!!:loveu:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Alicante 2007 - CACIB[/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Winterfrost's NEPTUNO - CAC - CACIB - BOB[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Winterfrost's PEGASO - rec CAC - rec CACIB [/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]cdn. , ... mam nadzieję [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matakia']Jak by powiedziała Doda - MASAKRA !!! [/quote]

Ja bym jeszcze dodała.... piłą mechaniczną :diabloti:
No Winterfrosty dajcie pysia - genialna robota :Rose:
Wszystkiego najlepszego dla Danieli, Antonio i, myślę, że za bardzo nie zgrzeszę jeśli dodam, że dla Ewy również ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja juz wlasnie po wystawie:) Bylo bardzooo fajnie, super sympatycznie spotkalam wielu wspanialych ludzi i przyjaciol. Wszyscy bawilismy sie w wspanialej astmosferze nie tylko na wystawie ale i poza nia...no prawie wszyscy:diabloti:

Bardzo sympatyczna byla kolacja z sedzina po wystawie klubowej.

Cyraneczka a o jaka jakosc Ci chodzi?? Bo z tego co pamietam ta jakosc w ilosci w Palmie sie wogole nie sprawdzila. Jakos nie pojmuje w tej perspektywie pojecia jakosc.

Sedziowania nie bede komentowac bo widac ze modne jest to co jest glamour nie to co wzorcowe..ale przeciez to tylko Hiszpania i sedziowie tak jak wszedzie wybieraja to co sie im podoba;) Najwazniejsze cieszyc sie ze zwyciestw i pracowac dalej jeszcze lepiej:p


A my wracamy do domu z nowym [SIZE=6][COLOR=red][COLOR=black]CHAMPIONEM HISZPANII[/COLOR]- LAGUNA DE CIUKCI[/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu::multi::multi::multi:

Alicante bardzo piekne miasto..no ale trzeba wracac do domu, znaczy sie na Majorke..zmykam na prom:) Ciao;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka'][SIZE=3][COLOR=red][B]Brawo!!! Brawo!!![/B]:multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]To niebywały sukces, o którym polscy hodowcy i wystawcy mogą tylko pomarzyć:shake::placz::eviltong::mad::cool1:[/COLOR][/SIZE][/quote]


Ja mysle ze spokojnie bysmy mogli tu powalczyc z naszymi psiakami;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Cyraneczka a o jaka jakosc Ci chodzi?? Bo z tego co pamietam ta jakosc w ilosci w Palmie sie wogole nie sprawdzila. Jakos nie pojmuje w tej perspektywie pojecia jakosc.[/quote]

O jakość hiszpańską. Nie powiesz chyba, że psy pokazane na wystawie były gorsze od naszych...:cool3:. A co do psów Winterfrosta, to one przede wszystkim wyróżniały sie zawsze wspaniałą jakoscia, przynajmniej na tych wystawach, na których mogłam je na żywo oglądać. Myslę, że psy innych hodowców też nie były gorsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']O jakość hiszpańską. Nie powiesz chyba, że psy pokazane na wystawie były gorsze od naszych...:cool3:. A co do psów Winterfrosta, to one przede wszystkim wyróżniały sie zawsze wspaniałą jakoscia, przynajmniej na tych wystawach, na których mogłam je na żywo oglądać. Myslę, że psy innych hodowców też nie były gorsze.[/quote]


nooo niektore byly gorsze....
To jeszcze zalezy kto co rozumie przez jakosc... glamour czy wzorzec?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']nooo niektore byly gorsze....
To jeszcze zalezy kto co rozumie przez jakosc... glamour czy wzorzec?[/quote]
To ja powiem inaczej - wszystko zależy czy sędzia stawia na efektowność, czy na poprawność, czy na ruch, czy na głowę, czy na temperament, czy cholera wie na co. Wiadomo, że każdy pies moze być i ładny i brzydki. Wszystko zalezy od punktu widzenia sędziego. Myślę, że jak wrócisz to napiszesz cos wiecej na temat sędziowania. Ewa z pewnością zrobi to samo, a my potem przeczytamy wszystko i wyciągniemy własne wnioski :p:eviltong:.

Gratuluję oczywiście dzisiejszym zwycięzcom oraz nowych Championom!!!

A tak na marginesie, to kto dzisiaj wygrał rasę??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']To ja powiem inaczej - wszystko zależy czy sędzia stawia na efektowność, czy na poprawność, czy na ruch, czy na głowę, czy na temperament, czy cholera wie na co. Wiadomo, że każdy pies moze być i ładny i brzydki. Wszystko zalezy od punktu widzenia sędziego. Myślę, że jak wrócisz to napiszesz cos wiecej na temat sędziowania. Ewa z pewnością zrobi to samo, a my potem przeczytamy wszystko i wyciągniemy własne wnioski :p:eviltong:.

Gratuluję oczywiście dzisiejszym zwycięzcom oraz nowych Championom!!!

A tak na marginesie, to kto dzisiaj wygrał rasę??[/quote]

dzisiaj Neptuno i na pewno wezmie BOG bo sedziuje ten sam sedzia co wczoraj rase. To chyba najlepszy psiak z calego tego miotu, dziwilam sie dlaczego na klubowce akurat lokate mial Carlomagno ( ktory dzisiaj zszedl bez lokaty..nie wiem czy dostal wogole doskonala) bo naprawde Neptuno wyglada i prezentuje sie o niebo lepiej. Afrodyta takze zeszla bez lokaty chyba bdb.

Nie wiem czy bede pisac cos o sedziowaniu bo naprawde ciezko bylo zrozumiec niektore decyzje sedziow. Np. najpierw psom plochliwym dawali bdb po czym w innych klasach takie wygrywaly. Wczoraj wogole w sukach BOS dostala suka z mlodziezy bo tak sedzia uznal.
Bylam pelna podziwu dla 11,5 letniego Kalisberga po prostu zywiol nie pies.Na ten wiek prezentowal sie o wiele lepiej niz o wiele mlodsze psy ktore z nim biegaly w porownaniu- byl moim faworytem na BOB, jednak sedzina nie docenila jego pelni wigoru i efektownosci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...