Jump to content
Dogomania

Wyniki z zagranicy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


piotrjan

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='USH'][COLOR=navy]Super, grauluje handlerce umiejętności i znajomości!!!![/COLOR][COLOR=navy].[/COLOR]
[/quote]

Agnieszka ja naprawdę mam już serdecznie dość Twoich przytyków są nie namiejscu, staram się pozostawić wszytsko bez komentarza i nie daje sie sprowokować bo już dawno w przeciwieństwie do Ciebie z tego wyrosłam. Także daruj sobie a jeśli masz coś do powiedzenia na temat moich "znajomości" czy chcesz ze mną porozmawiać na jakikolwiek innym temat to zapraszam cie na priv chętnie podyskutuje.
Sędziego z Sopotu widziałam po raz drugi w życiu - po raz pierwszy na wystawie w Łodzi, i łączy nas tyle że wygraliśmy u niego BIS puppy.
A co sędzia powiedział obie wiemy - Kaziu mu sie podobał ale nie był wstanie zobaczyc jak się rusza bo dość kiepsko sie tego dnia pokazywał. wsio na ten temat.

Asia - jeśli aż tak bardzo przeszkadza ci że Kuba zdobył te CACIBy trzeba było sie tam wybrać. A co do wystaw daleko daleko - to tak cie to boli i być może Agę również ale zobacz gdzie Shapli czy też Kasdan zdobyli swoje - wybacz ale Litwa czy Kaliningrad nie nazleża do super obłożonych wystaw. Także może warto najpierw popatrzeć na to gdzie sama z super psami zdobyłaś ich CACIBy a pożniej ganić za to innych.
Bo jak na razie poza Pegasem czy Dragonem nikt na zachod poza Niemcy nie wyjechał.
Także pokaz jakiegosa psa bardziej na zachodzie i wtedy możesz komentować tych którzy wyjezdzaja za wschodnia granice.

A z drugiej strony moze wreszcie skończymy z tym co sie tu dzieje - ludzie zamiast sie cieszyc ze komus sie chcialo jechac w swieta i pokazac polskie psy za granica i jeszcze do tego wygrac - powinnismy sie cieszyc - bo kazdy pies w polskich rekach pokazany za granica jest dla nas dobry tym bardziej jesli jeszcze uda mu sie zaszalec tak jak Kubie. Cieszmy sie bo to sukces polskich psow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Agnieszka ja naprawdę mam już serdecznie dość Twoich przytyków są nie namiejscu, staram się pozostawić wszytsko bez komentarza i nie daje sie sprowokować bo już dawno w przeciwieństwie do Ciebie z tego wyrosłam. Także daruj sobie a jeśli masz coś do powiedzenia na temat moich "znajomości" czy chcesz ze mną porozmawiać na jakikolwiek innym temat to zapraszam cie na priv chętnie podyskutuje.
Sędziego z Sopotu widziałam po raz drugi w życiu - po raz pierwszy na wystawie w Łodzi, i łączy nas tyle że wygraliśmy u niego BIS puppy.
A co sędzia powiedział obie wiemy - Kaziu mu sie podobał ale nie był wstanie zobaczyc jak się rusza bo dość kiepsko sie tego dnia pokazywał. wsio na ten temat.

Asia - jeśli aż tak bardzo przeszkadza ci że Kuba zdobył te CACIBy trzeba było sie tam wybrać. A co do wystaw daleko daleko - to tak cie to boli i być może Agę również ale zobacz gdzie Shapli czy też Kasdan zdobyli swoje - wybacz ale Litwa czy Kaliningrad nie nazleża do super obłożonych wystaw. Także może warto najpierw popatrzeć na to gdzie sama z super psami zdobyłaś ich CACIBy a pożniej ganić za to innych.
Bo jak na razie poza Pegasem czy Dragonem nikt na zachod poza Niemcy nie wyjechał.
Także pokaz jakiegosa psa bardziej na zachodzie i wtedy możesz komentować tych którzy wyjezdzaja za wschodnia granice.

A z drugiej strony moze wreszcie skończymy z tym co sie tu dzieje - ludzie zamiast sie cieszyc ze komus sie chcialo jechac w swieta i pokazac polskie psy za granica i jeszcze do tego wygrac - powinnismy sie cieszyc - bo kazdy pies w polskich rekach pokazany za granica jest dla nas dobry tym bardziej jesli jeszcze uda mu sie zaszalec tak jak Kubie. Cieszmy sie bo to sukces polskich psow.[/quote]
[COLOR=Navy]
Zanjmości, że może wystawiać takie wspaniałe psy....

bez komentarza
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Asia - jeśli aż tak bardzo przeszkadza ci że Kuba zdobył te CACIBy trzeba było sie tam wybrać. A co do wystaw daleko daleko - to tak cie to boli i być może Agę również ale zobacz gdzie Shapli czy też Kasdan zdobyli swoje - wybacz ale Litwa czy Kaliningrad nie nazleża do super obłożonych wystaw. Także może warto najpierw popatrzeć na to gdzie sama z super psami zdobyłaś ich CACIBy a pożniej ganić za to innych.
Bo jak na razie poza Pegasem czy Dragonem nikt na zachod poza Niemcy nie wyjechał.
Także pokaz jakiegosa psa bardziej na zachodzie i wtedy możesz komentować tych którzy wyjezdzaja za wschodnia granice.

A z drugiej strony moze wreszcie skończymy z tym co sie tu dzieje - ludzie zamiast sie cieszyc ze komus sie chcialo jechac w swieta i pokazac polskie psy za granica i jeszcze do tego wygrac - powinnismy sie cieszyc - bo kazdy pies w polskich rekach pokazany za granica jest dla nas dobry tym bardziej jesli jeszcze uda mu sie zaszalec tak jak Kubie. Cieszmy sie bo to sukces polskich psow.[/quote]

I bardzo dobrze ze ktos jedzi dalej jak ma mozliwosci finansowe. Sama bylas w Wilnie i wygralas. Wiec sama stwredzasz ze wygralas dlatego tylko bo byla slaba konkurencja.. no sorry.. stad juz wlasnie me stwredzenie ze zadne sukcesy mnie nie powala:diabloti:

I dobrze ciesz sie z sukcesow polskich psów ile wlezie.. ja zaczne jak ludzie zaczna zauwazac o swoich psów wady a nie tylko u obcych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']I bardzo dobrze ze ktos jedzi dalej jak ma mozliwosci finansowe. Sama bylas w Wilnie i wygralas. Wiec sama stwredzasz ze wygralas dlatego tylko bo byla slaba konkurencja.. no sorry.. stad juz wlasnie me stwredzenie ze zadne sukcesy mnie nie powala:diabloti:

I dobrze ciesz sie z sukcesow polskich psów ile wlezie.. ja zaczne jak ludzie zaczna zauwazac o swoich psów wady a nie tylko u obcych.[/quote]


Jakbys sobie poczytała dokladniej moje wypowiedzi na temat Wilna - nigdzie nie napisałam że konkurencja w Husky była mocna, wszyscy wiedza jak jest na Litwie, a to że i tam byłam - no coż taką miałam możliwość to i pojechałam i pewnie nie raz jeszcze tam pojadę bardzo podobają mi sie ich wystawy i lubię Litwe.
Tyle ze ja juz sie troche najezdziłam i jeszcze pojezdze.
Mozliwosci finansowe - wyjazd na Litwe jest tak samo kosztowny jak np do Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Jakbys sobie poczytała dokladniej moje wypowiedzi na temat Wilna - nigdzie nie napisałam że konkurencja w Husky była mocna, wszyscy wiedza jak jest na Litwie, a to że i tam byłam - no coż taką miałam możliwość to i pojechałam i pewnie nie raz jeszcze tam pojadę bardzo podobają mi sie ich wystawy i lubię Litwe.
Tyle ze ja juz sie troche najezdziłam i jeszcze pojezdze.
Mozliwosci finansowe - wyjazd na Litwe jest tak samo kosztowny jak np do Niemiec.[/quote]

Nie wiesz jak ludzie po kolei jezdza na wystawy wiec sie nie wypowiadaj bo nie znasz nikogo obecnej sytuacji. I czasami tylko dzieki czyjejs pomocy mozna wlasnie pojechac np. do Wilna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Nie wiesz jak ludzie po kolei jezdza na wystawy wiec sie nie wypowiadaj bo nie znasz nikogo obecnej sytuacji. I czasami tylko dzieki czyjejs pomocy mozna wlasnie pojechac np. do Wilna.[/quote]

Doskonale wiem.
NIe o to chodzi Asia - chodzi o to byś wreszcie zrozumiała że ganisz innych za wyjazdy na wschod po łatwe Caciby a sama nie byłaś nigdzie dalej, więc może trochę więcej wyrozumiałości przy osądach.
Każdy ma prawo jeżdzić gdzie chce, i to właśnie robimy.
A Ty za każdym razem każdą wystawę każdego psa (poza ulubieńcami) potrafisz odpowiednio w twoim mniemaniu opisać, mimo że nie byłaś na wystawie wiesz wszystko zawsze najlepiej. A psa trzeba oceniać w danym dniu i danym miejscu nie inaczej.
Pomijam już fakt że nie posiadasz nawet rasy której wiekszość psów ( poza ulubionymi) tak "wspaniale" opisujesz wiec moze powinnas sie zastanowic choc troche.
Aha i jeszcze jedno moje wrażenie - może mi sie wydaje ale jest z Tobą tak - psy ktore wystawiasz zawsze opisujesz dobrze ( i nawet z Kuba tak było w czasie kiedy go pokazywałaś), może to tylko takie Twoje dbanie o klienta ?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/6518/min13nt3.jpg[/IMG][/URL]

SWIFT WOLF Fortunatus - Mińsk 2007

Oj , trzeba się było napracować na sukces .
Czasami stawaliśmy nawet na jednej nodze .

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/8660/tnmisk2007030it7.jpg[/IMG][/URL]

SWIFT WOLF Fortunatus ( Explorer Bear Hydrargium x Arktogea Royal Gold )

Mińsk 2007 - CAC - CACIB - BOB - III BOG

zdjęcie ciut słabe , ale zawsze widać , że na kolanach wymodlić sukces łatwiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Doskonale wiem.
NIe o to chodzi Asia - chodzi o to byś wreszcie zrozumiała że ganisz innych za wyjazdy na wschod po łatwe Caciby a sama nie byłaś nigdzie dalej, więc może trochę więcej wyrozumiałości przy osądach.
Każdy ma prawo jeżdzić gdzie chce, i to właśnie robimy.
A Ty za każdym razem każdą wystawę każdego psa (poza ulubieńcami) potrafisz odpowiednio w twoim mniemaniu opisać, mimo że nie byłaś na wystawie wiesz wszystko zawsze najlepiej. A psa trzeba oceniać w danym dniu i danym miejscu nie inaczej.
Pomijam już fakt że nie posiadasz nawet rasy której wiekszość psów ( poza ulubionymi) tak "wspaniale" opisujesz wiec moze powinnas sie zastanowic choc troche.
Aha i jeszcze jedno moje wrażenie - może mi sie wydaje ale jest z Tobą tak - psy ktore wystawiasz zawsze opisujesz dobrze ( i nawet z Kuba tak było w czasie kiedy go pokazywałaś), może to tylko takie Twoje dbanie o klienta ?[/quote]

Na wystawie na wschodzie nie bylam na żadnej. 2 razy bylam na północy a tak jezdze jedynie na południe -do tej pory.
Pozatym watpie zeby psu z dnia na dzien zmienila sie anatomia, z reszta na zdjeciach widac ze nie.
Jak juz pisałam kiedyś nie badz taka pewna ze nie posiadam siberiana. Znam wady wystawianych przezemnie psów inaczej bym ich nie potrafila wystawic, ale jezeli własciciel jest tak zadufany to żaden przekaz odemnie nawet do niego nie dotrze. Bo przeciez jego pies nie ma wad. Moze tylko dla Ciebie wszystkie psy ktore pokazujesz sa idealne.. szczegolnie Pegaso.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Na wystawie na wschodzie nie bylam na żadnej. 2 razy bylam na północy a tak jezdze jedynie na południe -do tej pory.
Pozatym watpie zeby psu z dnia na dzien zmienila sie anatomia, z reszta na zdjeciach widac ze nie.
Jak juz pisałam kiedyś nie badz taka pewna ze nie posiadam siberiana. Znam wady wystawianych przezemnie psów inaczej bym ich nie potrafila wystawic, ale jezeli własciciel jest tak zadufany to żaden przekaz odemnie nawet do niego nie dotrze. Bo przeciez jego pies nie ma wad. Moze tylko dla Ciebie wszystkie psy ktore pokazujesz sa idealne.. szczegolnie Pegaso.[/quote]

To sie bardzo cieszę jeśli masz już jakiegoś - jednak do czasu gdy cię z nim nie spotkam na ringu pewna nie będe.
Brak mi słów na to co piszesz.
Asia nie wiem czy wiesz ale idealne psy nie istnieją.
Ja tak samo jak i zapewne Piotr zdajemy sobie z tego sprawę.
Każdy pies ma wady i zalety- ideałów nie ma.
Nie znaczy to jednak byś mogła pisać w ten sposób. Naprawdę zastanów się czasem.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim gratulacje dla Piotra Jana - jakby nie patrzec za wygrana sie naleza :) Jak sie czlowiek (pies zreszta tez ;)) przemeczy taki kawal drogi w podrozy, to kazdy, nawet najmniejszy zdobyty tytul cieszy, a w koncu te zdobyte w Minsku naleza do tych wiekszych. ;)

Jakie sa wystawy i sedziowie wszyscy wiemy i szkoda sobie strzepic jezyk. Ja sama choc zrobilam psu mlodziezowy championat wcale nie uwazam tego tytulu za prestizowy - bo niby o czym on swiadczy? Tak samo jak o niczym nie swiadczy CWC zdobyte w miniony weekend u sedzi, ktora o husky miala takie pojecie jak ja o pudlach... Sadze, ze kazdy z nas przyzna, iz wystawy to w duzej mierze loteria - zalezy od tego kto ocenia, na co spojrzy, jaki bedzie mial danego dnia humor czy kaprys. Ja nie powiem, zeby Laredo kiedykolwiek jak do tej pory wygral dlatego, ze sedzia docenil jego budowe, ruch czy temperamet, bo nie sadze, aby sedzia w tak krotkim czasie, sposrod tylu psow, byl w stanie dokonac obiektywnego wyboru. Po prostu wpadl mu w oko i tyle. A to jak nic - wlasnie loteria...

Wystawy to zabawa, wiec bawmy sie dobrze. Czasami sie cieszymy, czasami powkurzamy i poklniemy pod nosem, rzadziej nawciskamy sedziemu ;) Dopoki nikt z nas powaznie nie traktuje wystawowych wynikow jako dowodu na jakosc hodowlana psa, to bawmy sie dalej. A nie sadze, aby wsrod nas tacy byli. Choc niestety zdarzaja sie takie osoby wsrod wystawcow... jak chocby hodowcy od ktorych pochodzi moja Reina... wedlug nich, skoro ich suki dostaja od sedziow uprawnienia hodowlane, nawet te wyjezdzone, to mozna je kryc. Ale to juz zupelnie inna bajka...

W ogole wystawa to bardzo oryginalny pomysl na spedzenie swiat :) jak teraz tak siedze przed komputerem zmeczona swiatecznymi przygotowaniami i objedzona po uszy, to najbardziej zazdroszcze wlasnie tego pomyslu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Ja tak samo jak i zapewne Piotr zdajemy sobie z tego sprawę. Każdy pies ma wady i zalety- ideałów nie ma.
[/quote]
A ja na początku swojej drogi w SH myślałem , że idealne psy istnieją .
Wydawała mi się , że wystarczy kupić drogiego psa i sukcesy posypią się jak z worka obfitości . Dziś już wiem , że nie ma psa idaalnego , wzorcowego . Jednak z jednej skrajności popadłem w drugą .
W psach , szczególnie swoich doszukowałem się wad . Znam całą litanię wad swoich psów . Na szczęście spotkałem na swojej drodze pewną bardzo mądrą osobę , która powiedziała mi , żeby w psie dostrzegać to co dobre , wyszukiwać to co najlepsze . Wtedy będzie łatwiej . Uwieżyłem w jej słowa , tak jak ona uwierzyła we mnie . I wiecie co , rzeczywiście poszło lepiej . Chociaż zaczełem wygrywać ze swoimi psami , nadal znam swoje i ich miejsce w szeregu . A że dużo jeżdzę ..... , bo bardzo lubię być na wystawach , że na wschód .... , bo tam mam najbliżej . Do Wilna 300 km , do Rygi 500 , Mińska 370 .
Ale najważniejsze w tym wszystkim jest to , że traktuje to jako zabawę ,
swoisty sposób na życie , poznanie świata i ludzi .
Dzięki temu co robię poznałem masę , wspaniałych DGManiaków .
Pozdrawiam i dziekuję za to , że jesteście .

Piotr Jan Olszewski - piotrjan

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']A ja na początku swojej drogi w SH myślałem , że idealne psy istnieją .
Wydawała mi się , że wystarczy kupić drogiego psa i sukcesy posypią się jak z worka obfitości . Dziś już wiem , że nie ma psa idaalnego , wzorcowego . Jednak z jednej skrajności popadłem w drugą .
W psach , szczególnie swoich doszukowałem się wad . Znam całą litanię wad swoich psów . Na szczęście spotkałem na swojej drodze pewną bardzo mądrą osobę , która powiedziała mi , żeby w psie dostrzegać to co dobre , wyszukiwać to co najlepsze . Wtedy będzie łatwiej . Uwieżyłem w jej słowa , tak jak ona uwierzyła we mnie . I wiecie co , rzeczywiście poszło lepiej . Chociaż zaczełem wygrywać ze swoimi psami , nadal znam swoje i ich miejsce w szeregu . A że dużo jeżdzę ..... , bo bardzo lubię być na wystawach , że na wschód .... , bo tam mam najbliżej . Do Wilna 300 km , do Rygi 500 , Mińska 370 .
Ale najważniejsze w tym wszystkim jest to , że traktuje to jako zabawę ,
swoisty sposób na życie , poznanie świata i ludzi .
Dzięki temu co robię poznałem masę , wspaniałych DGManiaków .
Pozdrawiam i dziekuję za to , że jesteście .

Piotr Jan Olszewski - piotrjan[/quote]

:klacz: :klacz: :klacz:

pozdr.i.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Rase i res. BIS wygrała CH. SAHARA z Hodowli DELL'ISOLA DEL VENTO [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=black]Suczka jest śliczna i bardzo sie cieszę z jej wygranej, z tego co wiem było około 40 husky. Jak dostanę pełne wyniki to wrzucę.[/COLOR] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

troche wiecej

[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]CACIB - male[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]young HPJ - Tango of Silverlight[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]CACIB Airborne Shadow of Artic Skyline[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Female[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]HPJ - Sophie's Pearl dREAM Come True[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Club show[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]young male clubwinner - Tango of Silverlight[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]young female clubwinner - Take a Chance of Silverlight[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Clubwinner male Nothing to Fear of Wolf Piont[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff]Clubwinner [/COLOR][/SIZE][/FONT]Female - Sahara - BOB[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis'][COLOR=black]Rase i res. BIS wygrała CH. SAHARA z Hodowli DELL'ISOLA DEL VENTO [/COLOR]

[/quote]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/3874/tnhpim2073vh8.jpg[/IMG][/URL]
to zdjęcie SAHARY z tamtego roku , Bratysława - sierpień 2006

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrjan']Przejazd przez granicę to horror , kto jeżdził ten wie , kto nie jeżdził nie uwierzy.[/quote]

Czyli bez zmian :p (teraz to się mogę pouśmiechać- przed Twoim wyjazdem bym nie śmiała :evil_lol: )

[quote name='piotrjan']Jedno duże feeee dla organizatorów to toalety . Wstyd .[/quote]

Czy wystawa odbywała się na terenie "Dynamo"?
Tak mi się ten opis skojarzył .... :lol:

[quote name='piotrjan']To co zobaczyłem na miejscu spowodowało , że najpierw opadła mi szczęka , potem ugieły się podemną nogi , następnie z podręcznej apteczki zniknęło kilka tabletek na uspokojenie . Czemu ? No właśnie . Zobaczyłem
bardzo dobre psy , przygotowane tak , że nawet u nas tylko kilka osób tak potrafi , z handlerkami na najwyższym poziomie .[/quote]

A nie wierzył, jak mu mówiłam, no :cool1:
Anyway, jeszcze raz gratuluję Ci, Piotrze- szczególnie decyzji o wyjeździe.
Ale być może to tak, jak i u mnie- z niewiedzy ta odwaga wynikała ;)

[quote name='zpr']Piotrusiu to tym bardziej należą się gratulacje za odwagę wyruszenia do tak odległego i w naszym mniemaniu "dzikiego" kraju - PODZIWIAM! :multi: [/quote]

No, Moniko, Ty też nie lepsza.
A kto na Ukrainę jeździł, hę? ;)

[quote name='piotrjan']Jeszcze raz Ewa dzięki za cudowne wystawienie wtedy Milosza . Wycisnełaś mi łzy szczęścia z oczu .[/quote]

I nie tylko Piotrowi :cool1:

[quote name='zpr']Zastanawiam się dlaczego co niektórzy są aż tak złośliwi w stosunku do tych, którzy ostatnio odnoszą sukcesy ... to przykre na prawdę :-([/quote]

Bo gadanie to jedyne, co im pozostało? :roll:

[quote name='Nitor-Nivalis']A co do wystaw daleko daleko - to tak cie to boli i być może Agę również ale zobacz gdzie Shapli czy też Kasdan zdobyli swoje - wybacz ale Litwa czy Kaliningrad nie nazleża do super obłożonych wystaw.[/quote]

Bardzo przepraszam- proszę nie dyskredytować dwóch championatów zdobytych przez Jagnę w Kaliningradzie :evil_lol:
Są to bardzo cenne i trudne do zdobycia tytuły :p

[quote name='ReiMar']Wystawy to zabawa, wiec bawmy sie dobrze. Czasami sie cieszymy, czasami powkurzamy i poklniemy pod nosem, rzadziej nawciskamy sedziemu ;) Dopoki nikt z nas powaznie nie traktuje wystawowych wynikow jako dowodu na jakosc hodowlana psa, to bawmy sie dalej. A nie sadze, aby wsrod nas tacy byli.[/quote]

Obawiam się, że są :shake:
Ale i tak dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że tych "zdrowych" wystawców, oprócz tych mi znanych, jest więcej :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
Bardzo przepraszam- proszę nie dyskredytować dwóch championatów zdobytych przez Jagnę w Kaliningradzie :evil_lol:
Są to bardzo cenne i trudne do zdobycia tytuły :p [/quote]


Ależ bardzo proszę :) Jak bym śmiała dyskredytować jakikolwiek tytuł :p
Tak na serio tytuł to jednak tytuł i każdy ma jakąś wartość.
Jednak procz tych dwóch "ciężko" zdobytych Jagna ma jeszcze inne zdobyte jeszcze cieżej. A jak już wiem ma już nowe cele :multi: , które zapewne szybko osiągnię :)

A kaliningrad sami też zaliczymy i pewnie już w lipcu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Ależ bardzo proszę :) Jak bym śmiała dyskredytować jakikolwiek tytuł :p
Tak na serio tytuł to jednak tytuł i każdy ma jakąś wartość. [/quote]

Doooobra, nie tłumacz się :cool1:
Dopiekłaś mi, zrujnowałaś sens mojego życia- moje... NASZE championaty, zdobyte krwawicą, zostały publicznie zdeptane :placz:
Zdyskredytowałaś wartośc mojego psa (a w zasadzie suki) - trudno będzie Ci to wybaczyć....
Dobrze, że mam kasę.... dużo kasy.... spróbuję zrobić sobie kolejne championaty- może moje życie znów nabierze sensu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NigdyNigdy']
Obawiam się, że są :shake:
Ale i tak dzięki za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że tych "zdrowych" wystawców, oprócz tych mi znanych, jest więcej :rolleyes:[/QUOTE]

"Zdrowych", czyli...? Ten cudzyslow i emotek na koncu sprawily, ze naprawde nie wiem czy zgadzasz sie z tym co napisalam czy polemizujesz :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...